Pro Evolution Soccer

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1944
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: yytr »

Właśnie wylądowało u mnie na mieszkaniu PS4 i myślę o tym by w końcu pograć w PESa a nie Fifkę. Którą wersję najlepiej kupić? Nie będę dużo grał więc w sumie nie zależy mi by dużo wydać, a widzę, że wersja 21 to tylko jakiś Season Update. I czy mogę kupić używkę, są tam jakieś kody? Będę grał tylko lokalnie.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: oldschool »

20 albo 21, to i tak grosze kosztuje.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: Parlae »

To nie jest tylko jakiś Season Update tylko pełnoprawna wersja PESa 21. Mam taką wersję na steamie i polecam.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: oldschool »

No czyli masz pesa 2020 z nowymi składami, tam się nic nie zmieniło i dlatego nazwali to season update i brali mniejszy hajs.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: Parlae »

No tak, tylko to jest osobna gra. O to mi chodziło.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: oldschool »

No to tak. A ze na PS4 można wgrywać customowe option file to jeden chuj która wersja. I tak mogą byc aktualne składy, koszulki itd tu i tu.
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: kvcper »

w sumie jak chcesz pesa, to po prostu nie kupuj 14. ale aktualnie czesto na promocjach na ps store jest ps 2021 po tam 30-40zl. wiec jesli bys chcial, to bierzesz to i ea play i masz zarowno pesa jak i fify od bodajze 16 do 21 w cenie max. 55zl
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
Awatar użytkownika
the badman
Artysta
Posty: 1778
Rejestracja: 24 cze 2019, 17:39

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: the badman »

Ejj, da się jakoś w tej zjebanej grze zagrać ligę w 10 ziomków nie mając 10 różnych padów? Bo jakby wybierając drużynę od razu Ci przypisuje user 1, user 2, user 8... Da się to jakoś ominąć by grając na dwa pady grać ligę w więcej niż dwie osoby czy kurcze mamy wyniki zapisywać na kartce...
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1467
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: JVCORE »

Promka teraz jest z ps+ za 12 pes2021
#freefromage

GVMBLER
Mateusz
Posty: 418
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:39

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: Mateusz »

No i pojutrze premierę ma nowy PES. Jestem pełen obaw, 2021 była dla mnie najlepszą częścią od lat, a teraz zmiana silnika, duże ryzyko, ale może akurat się opłaci?
Choć ta formuła F2P, wydanie gry na telefony budzi wielkie obawy... Mam nadzieję, że pozytywnie się zaskoczymy i gameplay to wszystko uratuje.
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: kvcper »

za darmo, to zerowe ryzyko, pobierze się i się sprawdzi. nie ma co oczekiwać, konami już olało temat pesa pewno, to złe wieści dla graczy fify bo nie ma konkurencji. niby coś tam ma powstać na unreal engine, jakaś nowa marka, no ale wiadomo ze to chuj nie rywal. szkoda, ze 2k nie wjedzie z czyms, realny konkurent dla ea, bo elektronicy juz olali nba po starciu z nimi. nie mowie ze gry od 2k sa dobre, bo bym sklamal
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3226
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: horrypaz »

ciekawe co z tym UFL co zapowiadali się ostatnio. Realizm i online, chyba jakaś współpraca z bodajże west hamem, zobaczymy co szykują ale jeszcze nie ma nawet pół filmiku z gameplayem ani konkretnych informacji
StpMorti
Posty: 76
Rejestracja: 20 kwie 2019, 20:59

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: StpMorti »

Można już pobrać nowego PESa. Czytam opinie i wychodzi na to, że Konami olało sprawę i gra na konsolach/pc wygląda jak wersja mobilna :(
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: Kalom »

na Steamie na 2400 opinii jest 8% pozytywnych
:joint: [*]
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3226
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: horrypaz »

no ugułem zagrałem meczyk i spoko ale nie da się zrobić meczów dłuższych niż 5min i są tylko 2 poziomy trudności (reszta poblokowana) to nie będę nawet grał. dodanie tej fizycznej obrony i zasłaniania piłki spoko ale jest od chuja ślizgania, przenikania i minięć z piłką itp


ogólnie jutubery załamane bo konami ich zapraszało tydzień czy dwa tygodnie temu i mówią że to co im tam pokazali było 138124x lepsze niż to co dziś wyszło

poczekam na te płatne pacze z master ligą itp bo gra online mnie nie interesuje

e: i ponoc wyjebali jakas funkcje ze specjalnymi zagraniami ktora byla kozak w tym buildzdie ktory jutuberom pokazywali
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: oldschool »

Mówiłem, że tak będzie. Nie było opcji na dobrą grę przy crossplayu z telefonami.
Mateusz
Posty: 418
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:39

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: Mateusz »

Ta gra nie umywa się do 2021, co z tego, że jest za darmo.
Można pochwalić odwagę i chęć zmian np. w sterowaniu, ale jest to wszystko tak niedopracowane, że aż żal patrzeć.
Awatar użytkownika
gloryboy
Posty: 238
Rejestracja: 24 sie 2019, 23:57

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: gloryboy »

a mi mimo hujowosci tej gry i tak sie lepiej w to gra niz fife, wleca jakieś patche i może będzie dobrze
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: oldschool »

gloryboy pisze: 01 paź 2021, 12:11 i tak sie lepiej w to gra niz fife
No i po co tak pierdolisz? Trzeba być już naprawdę niezłym betonem, żeby twierdzić, że to co nazwali eFootball ma jakikolwiek podjazd do FIFY 22.
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: kvcper »

Ten nowy PES to po prostu gówno, w to się grać nie da. Ludzie to jeszcze bronią xD

Dodano po 1 minucie :
gloryboy pisze: 01 paź 2021, 12:11 a mi mimo hujowosci tej gry i tak sie lepiej w to gra niz fife, wleca jakieś patche i może będzie dobrze
No pacze nie wlecą bo konami temat olało, przecież to wygląda gorzej niż demo online tej gry które wyszło 2msc wcześniej
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
ODPOWIEDZ