Pro Evolution Soccer

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: instinkt »

czas najwyższy żeby zmienili model biznesowy
zamiast nazywać to jakąś wersją Lite o którą nikt nie daje jebania bo przeciętny gracz myśli że to demko offline z kilkoma drużynami mogliby w końcu puścić pełną f2p i poszukać monetyzacji modyfikując myClub (który w tym momencie po prostu wypada blado) czy dodając jakieś pierdoły
a najlepiej zrobić platformę w której będą regularnie aktualizowali składy i balansowali gameplay przez lata
gra z takim modelem to mógłby być prawdziwy "eFootball" z potencjałem esportowym i potencjalnie w dłuższej perspektywie hit
inaczej nie mają szans na nic - taka prawda
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: loco »

lambiczi pisze: 14 lip 2020, 13:50 Ponoć nowy PES ma być tylko aktualizacją składów.
nie będzie. fakt, że gameplay ma być w większości oparty na pes20. na dniach będzie więcej informacji, ale już z dobrych źródeł wychodzą informację, że ma być normalnie wersja pudełkowa a nie tylko łatka do ściągnięcia i gra nie będzie wydana jako UPDATE. mikropłatności jest od chuja w pes, nie bez powodu mówi się o COINAMI (KONAMI), bo w myclub możesz sobie ułożyć za kasę skład w pięć minut od rozpoczęcia trybu. lite ma swoje plusy i minusy. plus to duży napływ graczy (przynajmniej na pc), a to znów jest minusem bo robi się więcej przeciwników spierdalających z meczu czy lagujących specjalnie
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
johnsonpokrywa
Posty: 288
Rejestracja: 23 paź 2019, 15:33

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: johnsonpokrywa »

coś by mogli przy Master Lidze pokombinować. ciekawe jak wypadnie przesiadka na nowe konsole
I live on borrowed time, my expiration date I passed it, so lock me up forever, but this shit is everlastin'
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: loco »

jest info, jednak season update :damn:
niby skupiają się na prawdziwej bombie na pes2022 który wyjdzie na nową generacje konsol. ma być nowy silnik gry z lepszymi animacjami i fizyką gry, a tryby myclub i master league mają być przebudowane
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: Piters »

No i spoko, lepsze to niż wydać te samą grę co na 99% zrobi fifa w tym roku - zwłaszcza że te generacje dostali w pizdzisko z fifa kompletnie więc może więcej czasu pozwoli jakoś lepiej wejść na nowe konsole i przyciągnąć wkurwonych fifa graczy
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: kapec »

loco pisze: 15 lip 2020, 11:49 ma być nowy silnik gry z lepszymi animacjami i fizyką gry
Spoiler
Obrazek
lambiczi
Posty: 845
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:58

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: lambiczi »

Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: loco »

Już 15 września gra będzie dostępna na platforym PS4, Xbox One i PC. Na steamie jest już możliwość zakupienia podstawowej wersji za 107.99 zl. W opisie jest wyraźna informacja, że jest to zaktualizowana wersja eFootballPES2020. Z nowości pojawią się nowe legendy/icony i dodatkowe modele trenerów w Master League(dokładnie 3 Giggs,Lampard i Guardiola). Reszta zmian będzie jak w DLC, czyli twarze, stroje, transfery itp.
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: daveyo »

No twarz Messiego robi wrażenie, ale źle się ogląda taki teaser w 5 fpsach.
Mateusz
Posty: 418
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:39

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: Mateusz »

Obecnie na ps Store jest promocja na pesa 20. Mam 19 i zastanawiam się czy warto kupować nowa część, ma ktoś z Was porównanie?
ksiazenieporzadek

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: ksiazenieporzadek »

ja kupiłem to tylko z uwagi na dlc do euro, a to jest gówno totalne bo nawet eliminacji nie można zrobić

wyjebałem w pizdu po jednym meczu
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: loco »

ktoś kopie w '21?
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
sp0ko
Posty: 54
Rejestracja: 22 paź 2019, 14:13

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: sp0ko »

loco pisze: 20 wrz 2020, 19:13ktoś kopie w '21?
kopie kopie. głównie coop z ziomkiem. kozacki ten pesik jest
lambiczi
Posty: 845
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:58

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: lambiczi »

Powiem Wam, że załączyłem sobie ustawienia manualne i to jest zupełnie inna gra :o Coś fantastycznego, nigdy nie miałem takiej frajdy chyba z gry piłkarskiej, a od Wiedźmina to chyba w ogóle z gry. Gram sobie Master League Milwall, bo nie mógłbym patrzeć na tak grający Real i frajda ze sklejonej fajnie akcji jest niesamowita.
Mateusz
Posty: 418
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:39

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: Mateusz »

Zgadzam się, to jak zdjęcie kagańca ;) Największą różnicę widać chyba w wolności dogrywania podań bez żadnych asyst, polecam spróbować.
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1467
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: JVCORE »

słuchajcie zostałem zaproszony do grupy ligi online pes6 na pc, jak ktoś chce dołączyć to zapraszam na priv dam linka do grupki
#freefromage

GVMBLER
lambiczi
Posty: 845
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:58

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: lambiczi »

Kupiłem PES21, mam wrażenie, że gra jest bardziej płynna i z lepszą reakcją niż 20stka. Niestety problem z grą online, ciężko mi znaleźć przeciwnika, nie mówiąc już o tym, że fajnie jakby grał na manualu jak ja...
ksiazenieporzadek

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: ksiazenieporzadek »

przecież pes 21 to tylko update składów do 20 xd
lambiczi
Posty: 845
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:58

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: lambiczi »

No nie wiem, u mnie ewidentnie czuć różnice w płynności i czasie reakcji, ale może to też dlatego, że PES20 miałem spatchowanego. W każdym razie miodna gra, jak 22ki nie zepsują, a poprawią: sędziów, rzuty wolne, niektóre przyjęcia piłki (plus pewnie kilka innych rzeczy, które są notorycznie irytujące, a o których nie pamiętam) to będzie kozak .
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3226
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Pro Evolution Soccer

Post autor: horrypaz »

ksiazenieporzadek pisze: 16 lis 2020, 9:52 przecież pes 21 to tylko update składów do 20 xd
doszło przecież sporo małych zmian w gameplayu, głównie wpływające na feeling i responsywność ludzików, co w sumie wszyscy propsują i traktują jako niezły upgrade względem 20
ODPOWIEDZ