League of Legends

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: League of Legends

Post autor: DeDoK »

toxic jestes @instinkt, to nie lepiej kupic za 10 ziko konto?
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: League of Legends

Post autor: phobos »

nie no granie bez mute all jest dość karkołomne
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6904
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: League of Legends

Post autor: instinkt »

już nie jestem
ignoruje totalnie jebanych debili co mi piszą przed 3:15 mając 0/2 jg diff
albo jeszcze gorszych typków co coinflipują każdą walke lecąc do odciny w złym matchupie i piszą jg diff, ale dopiero osiągając prestiżowe 0/10

w jungli imo wyłączanie czatu jest błędem bo pozwala często szybko zweryfikować kto dzban, a kto nie i pod kogo ewentualnie warto próbować zagrać
tym bardziej że nie wpływa to zbytnio na mój performance, a wręcz przeciwnie
no i raz na 50 gierek ktoś summonera ztime'uje wtedy jest dopiero święto i wiadomo że poważny gracz w teamku i można grać pod niego :lol:
imo bardzo słabe jest to że w tej grze nie ma dostępnego voice chatu dla randomów

a co do konta to szczerze mówiąc zanim się zorientowałem ile kosztują takie z 30 lvlem to już miałem ponad 20 z tego 3 dniowego boosta co się dostaje na początek za zadania więc :lol: a teraz mam 27
zresztą spożytkowałem ten czas żeby sprawdzić na czilku inne picki na jungle
i jest sympatycznie biegając koniem czy inną evelynn
zobaczymy jak na rankedach to siądzie za te kilka dni

no i chyba lepiej ogólnie jednak mieć swoje konto niż jakieś wybocone z dupy

ostatnio wgl jak grałem aramy to spotkałem się z sytuacją gdzie gość expił konto na skrypcie w 3-4 meczach na przestrzeni 2 dni
dziwne to było, postać biegała do przodu z aa i spellami normalnie hitując miniony i towery i czasem nawet fraga zgarniając :lol:
ale w momencie kiedy udawało się przeżyć sytuacje na 0 hp to nagle biegła pół mapy w tył i wracała dopiero po chwili
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: League of Legends

Post autor: phobos »

instinkt pisze: 14 wrz 2020, 1:32 w jungli imo wyłączanie czatu jest błędem bo pozwala często szybko zweryfikować kto dzban, a kto nie i pod kogo ewentualnie warto próbować zagrać
dla mnie przeciwnie, jestem w stanie lepiej obserwować co laner ROBI, a nie czytać jego pierdolenie pro silverskich taktyk GANG LVL 2 I NO PUSH a potem wali w miniony jak pojebany
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: League of Legends

Post autor: benzoabuser »

Najbardziej wkurwiają mentale z wybujałym ego, siedzi taki gość w d3 i myśli, że jest bogiem gierki, a zacznie ci splitować ahri z ignitem kiedy przeciwna drużyna grupuje się na nashorze. W czasie gry taki gość wyzwie cały team po czym zacznie odwalać elementarne błędy.
Co do mute all, zasada jest prosta, grasz z czatem po czym mutujesz gościa, który zachowuje się jak debil. Używanie czatu do callowania to podstawa kiedy nikt z drużyny nie pinguje, ani nic nie pisze. Serio umiejętne używania czatu daję szansę na lepszy improve.
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: League of Legends

Post autor: Jiigsi »

Chat jest bezużyteczny, wszystko co trzeba można zpingowac. Wyłącznie go w ustawieniach to najlepsza decyzja w mojej lol karierze
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: League of Legends

Post autor: dwupak »

nie jest bezużyteczny, na wiekszosci elo napisanie "RUN AKALIII" da wiecej niz 3 pingi, zeby sie wycofala, wiekszosc osob to ignoruje przeciez i sie tylko wkurwia, ze ktos ich pinguje xD no ale i tak chat ma wiecej minusow niz plusow, to na pewno
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6904
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: League of Legends

Post autor: instinkt »

nie wszystko da się callować pingami

na niższych rangach gdzie ludzie nie mają świadomości wystarczy jedna osoba z minimalnie większym myśleniem żeby mecz stał się dużo prostszy
mówie o sytuacjach typu że dajesz calla żeby ktokolwiek zszedl z tobą jako junglerem i spróbował zrobić zrobić deep wizje bo zaraz smok czy coś tam i to może ustawić gre - inaczej ci goście by wardy przy dupie nosili cały mecz i ewentualnie sobie w najbliższym krzaczku stawiali raz na 10 minut jak nie zapomną
albo np że należy teraz zrobić coś tam i jak wyjdzie to za minute robimy coś tam - pingiem tego nie callniesz, albo będzie to dużo bardziej chaotyczne
tak samo jeżeli goście nie rozumieją win-con w momencie gdy gra nie idzie po myśli, ale idzie to jeszcze uratować to piszesz takiemu adc co zbiera w pizde żeby po prostu może starał się nie puszować lane'a jak w przeciwnej drużynie jest jakiś jungler co się wpierdala na chorym tempie jak hecarim czy rammus i wbijał tyle csów ile to możliwe pod towerem, ale że mu nie pomożesz w tym momencie bo musisz snowballować inne linie jako jungler, a nie próbować mu pomóc bo nic to nie da - w 1/5 przypadków chłop to przyjmuje do wiadomości i robi improve, a nie rundownuje na 0/10 i pisze jg diff

i takich przykładów można wymieniać wiele - jeżeli nawet raz na 10 meczy coś to zmieni to nie warto blokować czatu
oczywiście mowa o czacie wewnątrz drużynowym, bo z przeciwnikami nie warto się wdawać w dyskusje bo po chuj
Rossi
Posty: 652
Rejestracja: 25 kwie 2019, 14:43

Re: League of Legends

Post autor: Rossi »

żeby ich tiltować oczywiście
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: League of Legends

Post autor: Jiigsi »

last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: League of Legends

Post autor: benzoabuser »

słabizna bez konkretnego pierdolnięcia + faker zdupy w animacji
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1090
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: League of Legends

Post autor: Drmz »

zajebiste liga legend najlepsza gra na świecie
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: League of Legends

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 12 lut 2023, 18:11 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: League of Legends

Post autor: Jiigsi »

No i bardzo dobrze
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8107
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: League of Legends

Post autor: eddy_wata »

ja pierdole jaka dojebana animacja niech oni w koncu wydadzą serial mange anime cokolwiek
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: League of Legends

Post autor: dwupak »

zajebiscie z tymi masterami, tzn i tak w te gre juz nie gram, ale na highelo sa najwieksze ananasy xD kurwy egrile jebane
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: League of Legends

Post autor: benzoabuser »

chujnia trochę dla bottomow co sobie graja premade
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: League of Legends

Post autor: phobos »

Spoiler
hahahaaha
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: League of Legends

Post autor: benzoabuser »

pierwsze fake chinese video, które bawi


A co do gry to mentale w kontrataku
>bierzesz kille xeracikiem na supporcie = troll
>pickujesz jakiś offmeta pick = troll
>callujesz barona kiedy w przeciwnej drużynce pada 3 ludzi = troll, bo team chce chasewoac tego blitzcranka i maokaia na low hp
>callujesz invade = troll, bo chuj po chuj przecież

grasz sobie spokojnie, wyczilowany i nagle chłop ci pisze cały czas żebyś się zajebał, że pewnie jesteś maćkiem jebanym ze szkółki i ogólnie zabierasz tlen, a przecież się starasz cały czas

i mi wtedy siada psycha, płakać aż się chcę bez kappy, że człowiek może być smutny, bo gra w grę, która przez tyle lat sprawiała mu przyjemność, a teraz zamieniła się w puste uzależnienie, w próbę wbicia jebanego d4, bo już tak człowiek jest załamany, że nawet z tego gówna spadł i się męczy w platynie

kurwa jakby to dziwnie nie brzmiało to liga jest chyba jednym z czynników mojej zjebanej depresji, tyle poświęcania, ocierania się eunowe mid elo w postaci d2-d1, a później płacz i zgrzytanie zębów
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: League of Legends

Post autor: phobos »

dlatego w to już nie gram mimo, że uwielbiam gierkę i uniwersum, trochę nie mam czasu (właściwie to mam dużo czasu ale bywa ciężko z zacommitowaniem 40 min) a trochę mi się nie chce słuchać doktorów nauk valoriańskich (mimo /mute all, pingują itemy albo cokolwiek) i patrzeć na ogólne spierdolenie, szkoda że nie ma jakiejś solidnej gierki mmo w lolowskim uniwersum, w mmo z natury mniej spierdolonych dzieciaków które doświadczają jakiejś namiastki współzawodnictwa od którego zależy ich poczucie wartości w gierce komputerówce co ma 3 linie i 5 graczy w teamie. W mmo trochę wiecej creepów i spierdoxów zawsze było ale można se grać bez dawania jebania o community w fajnej gildii
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
ODPOWIEDZ