League of Legends

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Rev
Posty: 603
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: League of Legends

Post autor: Rev »

CSowanie to jedna z ważniejszych mechanik w lidze i odróżnia low elo graczy od tych z high elo. Trzeba się starać w miarę możliwości mieć jak najwięcej tych CSów mimo wszystko. Wiadomo, że ktos w silverze-goldzie nie wyciągnie 7CS+/min, ale no dlatego trzeba nad tym popracować, jak ktoś chce się wspinać po drabince. Większość high elo streamerów na pytanie HOW DO I CLIMB X DIVISION odpowiada najczęściej żeby zacząć lepiej CSować. Nie da się zawsze CSować dobrze, każda gra jest inna, często widuje się high elo graczy z 100 CS w 20 minucie i spox - porada żeby starać się być na równi/mieć więcej niż enemy laner tak jak pan koniec napisał to dobra rada. Ja osobiście rzuciłem w pizdu granie w lola, usunąłem konta i mimo że czasem mam momenty że chciałbym dalej grać, to odkąd przestałem jestem o wiele spokojniejszym człowiekiem i jest zajebiście. Nie da się grać w lola bez wkurwiania się imo.
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2744
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: League of Legends

Post autor: Jasek »

Wszystko zależy od gry i to ile możliwości na farmienie Ci daje, bo w jednym meczu masz pasywną linie i łapiesz te 80 farmy w 10 minut, a w innym dostajesz 3 ganki w 5 minut i masz 40 w tej samej minucie. No i postać ma znaczenie
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: League of Legends

Post autor: Rupert »

Mogłeś mi dać konto rev normalnie

Wysłane z mojego G3121 przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: League of Legends

Post autor: Jiigsi »

Jeśli chodzi o farmę to obejrzyjcie sobie kilka filmików o wave management i podskoczycie kilka dywizji w górę. Jak się nauczysz robić slowpush i freezować linię to elo same się wbija, bo ziomki zupełnie nie ogarniają, kiedy mają odpowiednie timingi na powrót i nie wiem, załóżmy, że ich miniony slowpushują, ty zrobisz reset szybciej od niego i jak wrócisz to możesz zfreezować. Gościu traci z automatu kilka fal minionów (3 fale to na początku ekwiwalent killa), jak podejdzie pod falę to się wystawia na ganka i właściwie musi błagać junglera, żeby pomógł mu złamać tego freeza.
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: League of Legends

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

Ja często nie umiem wyczuć momentu kiedy mogę pójść po item mając golda
Edit. o właśnie to co up pisze
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20653
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: League of Legends

Post autor: phobos »

na początku to trzeba po prostu wiedzieć ile co kosztuje, jak się ma tyle to orient na sytuację na linii, push i powrót
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5586
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: League of Legends

Post autor: koniec »

najlepiej cofnąć się przed falą z taczką tj. 1 falę przed taczką pushujesz wave szybko i recall, tak najmniej tracisz w razie czego, ewentualnie ustawiasz slow push i cofasz jak duża fala się rozbija pod wierzą przeciwnika
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20653
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: League of Legends

Post autor: phobos »

noo rzeczywiście trzeba jeszcze te fale zliczać :lol: pierdolę, ta gra jest za trudna by w to casualowo pykać
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5586
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: League of Legends

Post autor: koniec »

kwestia przyzwyczajenia, to jest co 3 falę więc ze 2 gierki zagrasz pamiętając o tym i nawyk zostanie, ogólnie wave management to chyba najłatwiejsza rzecz do poprawienia, która pomogłaby większości graczy wbić wyższe elo i polecam poszukać jakichś filmików na yt o tym, kilka minut oglądania i kilka dywizji w górę
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: League of Legends

Post autor: Jiigsi »

Koniec nie kradnij moich postów
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5586
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: League of Legends

Post autor: koniec »

o kurde nawet nie zauważyłem sorki
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20653
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: League of Legends

Post autor: phobos »



niegłupie rzeczy chłop gada

w skrócie, gdy wrogi champ jest wystackowany nie ryzykuj walenia się z nim na kurwę

znaczy no to jest mega oczywiste, ale filmik dobrze przedstawia poszczególne sytuacje na lane
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: League of Legends

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 12 lut 2023, 12:41 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2165
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: League of Legends

Post autor: Wtn »

Gold-platyna to najgorsze co może być,same zwierzęta :bowdown: :bowdown:
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: League of Legends

Post autor: instinkt »

nie rozumiem kurwa dlaczego w tej grze nie ma opcji wyłączenia tego jebanego auto-filla :dunno:
wyjebane mam czy będę czekał 2 minuty dłużej na gierke czy nie
i to już nawet nie chodzi o to że ja jestem zmuszany czasem zagrać coś czego nie chce, ale o typków których mi daje do drużyny i którzy totalnie nie ogarniają innych ról niż ta "ich", a potem jeszcze płaczą całą gierke z tego powodu
według riotu lepiej stracić 1h niż 2 minuty? :dunno:

rozumiem że na high-elo występuje/występował problem z supportami, no ale to może zostawmy to highlevelą, a nie typkom którzy nie mają pojęcia o grze i jeszcze są rzucani na coś czym nigdy nie grali
Ostatnio zmieniony 14 mar 2020, 12:14 przez instinkt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2744
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: League of Legends

Post autor: Jasek »

autofill i dobieranie ludzi z d5 do master tier to chyba najwieksze problemy z soloq
cztery żubry i dwie kurwy
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: League of Legends

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 12 lut 2023, 12:42 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5586
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: League of Legends

Post autor: koniec »

W poprzednim na mainie siedziałem w jakiejś p3 tak samo dużo czasu i nie mogłem wyjść mimo tryhardu i tego że co sezon diament miałem od 4 sezonu włącznie. Dopiero w presezonie trochę mniej trolli zacząłem dostawać i wbiłem diament.
W tym sezonie pomiędzy d2 a d3 większość czasu siedzę ale teraz do d4 się zjebałem to poszedłem grać sobie trochę na smurfie i jestem hardstuck g4 z 45%wr :rotfl: jak ja mając maina w ciul wyżej mam problem z kerowaniem tych zwierzaków to ja nie wiem jak ludzie co ich poziom to jakaś niska platyna, wyższy gold mają climbować, nie wiem ostatnie 2 sezony solokolejka jakaś pojebana, nie wiem co oni odjebali bo jasne, zawsze były z nią problemy ale tak chujowo jeszcze nigdy mi się nie grało pod tym względem, mimo że meta mi pasuje mega. Jeszcze kurwa mam tak na smurfie że dosłownie prawie co drugą gierkę mam autofill, chuj wie czemu.
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: League of Legends

Post autor: Rupert »

No oni zmienili coś w tej kolejce i faktycznie jest gorzej bo ciągle autofill

Wysłane z mojego G3121 przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: League of Legends

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 12 lut 2023, 12:42 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
ODPOWIEDZ