League of Legends

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: League of Legends

Post autor: DeDoK »

XDDD
Ostatnio zmieniony 13 mar 2023, 9:55 przez DeDoK, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7537
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: League of Legends

Post autor: eddy_wata »

Jakies op buildy so far w presezonie?
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: League of Legends

Post autor: SWN »

na yt widziałem highlighty jak wszystkie te tfblady, tarzanedy i inni youtuberzy od miniaturek ZOBACZ NOWY BUILD OP PODNIUS MI WINRATIO O 21,37% abusowali nocturna którym w połączeniu z tym nowym itemem skracającym cooldowny da się wycisnąć ulta co ~17 sekund

https://www.youtube.com/watch?v=-8mFl6VfD9M
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: League of Legends

Post autor: koniec »

nie wiem gdzie wrzucić ale riot wypuścił nowe video mówiące o swoim minecracft killerze - czyli hytale, które przejęli jakiś czas temu(w ogóle dziś się dopiero dowiedziałemo tym przejęciu, bo o samym hytale już dawno słyszałem i czekałem)
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: League of Legends

Post autor: instinkt »

SWN pisze: 21 lis 2021, 18:50 abusowali nocturna którym w połączeniu z tym nowym itemem skracającym cooldowny da się wycisnąć ulta co ~17 sekund
większość s11 grałem nocturnem, nie było to dużo meczy ale ze 150 zagrałem i imo ten build to totalny trap :lol:
ten item fajnie wygląda na papierze a praktycznie jest do cipy co dobrze pokazuje fakt że nocturne zdropił do 48% wr
w tym buildzie pod lethality każdy cię bombi na hita, a ty musisz być ahead żeby to zadziałało na coś więcej niż debil adc pushujący solo side lane w silverze
stridebreaker + sterak dużo lepiej siedzą w 99% przypadków
ogólnie to nowe lethal tempo też mu nie pomaga, a teraz ma być jeszcze znerfione więc chyba trzeba jakiegoś conquerora grać albo coś :dunno:
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: League of Legends

Post autor: SWN »

Widziałem już planszę z nerfami i lethal tempo dostanie osłabienie z serii Kata -5 movement speed, a dokładniej skalowanie z 15% na 13% także no

Ten winrate Nocturna faktycznie chujoza i sam build pozostaje ciekawostką, niemniej ja się winrate'ami nigdy nie sugeruję, bo przeważnie działa to tak: jakiś lee ping pong odkrywa op buildzik i se nim napierdala -> youtuberzy nagrywają clickbaitowe filmy o kurwa zobacz ale to jest op -> wr spada na pizde bo katuje go bez zrozumienia byle maciek15pl

Podobny case jak kiedyś narzekanie hurr durr zbuffujcie Irelie, zobaczcie jaka jest chujowa (47% bodajże wtedy), gdzie Irelia sama w sobie miała przepierdolone umiejętności, tylko ludzie łamali se na niej ręce i szli na reddita
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: League of Legends

Post autor: DeDoK »

XDDD
Ostatnio zmieniony 13 mar 2023, 9:54 przez DeDoK, łącznie zmieniany 1 raz.
ksiazenieporzadek

Re: League of Legends

Post autor: ksiazenieporzadek »

kto gra w liga legend dzisiaj z nami ślizgawkerami na streamie charytatywnym, brakuje jednej osoby
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: League of Legends

Post autor: benzoabuser »

Piękne zabicie najbardziej skillowego ardenta w gierce, a raczej casus rengara i tego co było kiedyś piękne tj. różne metody gry oraz itemizacji postaci.

W skrócie wypierdalają na śmietnik agresywną Janne pod max W. Było tak grane już kilka sezonów, ostatnio 3 pkt w W i dalej reszta spellków. Bardzo przyjemny gameplay pozwalający grać pod wygrywanie linii, a teraz chyba zmiany pod pasywnych debili są robione.

A będzie to wyglądało tak, że:
1. Janna dostaje zasięg jakiegoś zileana kurwa, co urudnia gre, bo te 50 range robi różnicę, a aa we wczesnych etapach gry są ważne na linii.
2. Osłabianie W w sposób znaczny, co sprawia, że trzeba maxować E, a to oznacza cipka gameplay gdzie nie mamy impactu na early. Samo E też jest tak naprawdę znerfione, bo nie możemy skracać CD. Przykładowa sytuacja jest taka, że mamy 3lvl i walczymy z enemy botem, rzucamy shielda na adc no i trafiamy Q oraz W dzięki czemu skracamy cd na E dwa razy o 20% i mamy kolejnego shielda za chwilę dzięki czemu po prostu wygrywamy starcie.
3. Zmniejszenie dmg z Q na miniony sprawia, że trudniej jest spushować fale w celu resetu/cheater recallu oraz jest trudniej po prostu zoutpushować miniony gdy jest ich dużo.

znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
ksiazenieporzadek

Re: League of Legends

Post autor: ksiazenieporzadek »

zapraszam na ligę legend

discord https://discord.gg/txTU6MPF

wymagana mutacja
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: League of Legends

Post autor: yungXpaproch »

16+ albo mutacja i ogar
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7537
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: League of Legends

Post autor: eddy_wata »

arquel i rybson czy mam0n i cinkrof?

Fajne odswiezenie twitcha w tym roku, choc troche martwie sie o naszych starych wyjadaczy bo co oni beda robic jak beda mieli po 500 widzow
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: League of Legends

Post autor: SWN »

Dwójka zdecydowanie, bo pierwszy duet wkurwiał mnie zawsze nawet jako oddzielne części, a do samego Arquela mam problem jeszcze z czasów metina #pdk, chociaż muszę przyznać że mem z bounty całkiem udany.

Mammon z Cinkrofem dopełniają się w chuj, dysfunkcyjny duet jak twoi starzy kłócący się o najmniejsze duperele i ty gdzieś tam między nimi z lizakiem. Ten prawilniacki slang brzmiał mega sztucznie z ust jakichś 17 letnich łebków z ultraligi, ale do Mamona pasuje to wszystko w chuj i sam podchwyciłem do swoich gierek mem o byciu snajpionym przez 50 widzów w silverze. Coaching z dwukrotnym zwycięzcą eu masters miałem okazję śledzić na żywo i bawiłem się zajebiście, widok Mamona rozpędzającego się od pokornego, cichego świeżaka do antykonfidenta drącego mordę i pouczającego Cinkrofa że podczas pvp nie wolno wchodzić w krzaki bo to frajerskie zachowanie to chyba moja ulubiona historia twitcha w tym roku.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: League of Legends

Post autor: benzoabuser »

no arquel jedzie na tym samym patencie aka udawanie debila i nie wyciszenie rasistowskich donejtów, bo się hehe zagapił, a rybson to debil jebany z 90 iq, no głąb i tyle
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: League of Legends

Post autor: yungXpaproch »

arquel i rybson obydwoje jakies cieple chlopaczki z twitcha bez ani grama charyzmy
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: League of Legends

Post autor: instinkt »

wardega #1 strimer lolowy :bowdown:
ciekawe jaką rangę mu się uda wbić
bo póki co ostre dymy są XD

pamiętam jak kiedyś w csa grał i wjebał globala grając tylko mirage z autokampy na tickecie
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: League of Legends

Post autor: SWN »

B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: League of Legends

Post autor: instinkt »

to była najlepsza akcja z dzisiaj :rotfl:
https://www.youtube.com/watch?v=wgDxvMjxyBQ
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: League of Legends

Post autor: SWN »

:lol:

Ile on w ogóle w to gra? Uczy się dopiero od wczoraj czy jak? Bo na większości tych szotów ma kurwa staty typu 7/0/11 i robi jakieś combo tą Lux także urodzony talent jeśli faktycznie od zera
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
pykpyk
Posty: 1061
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:15

Re: League of Legends

Post autor: pykpyk »

stary tibijczyk to bedzie umial w gierki klikac
ODPOWIEDZ