League of Legends

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20276
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: League of Legends

Post autor: phobos »

grają czym chcą i srają na team compy imo
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: League of Legends

Post autor: Wtn »

Że biorą czempiony totalnie z dupy nie pasujące do enemy meczapów (imo ja to tak rozumiem) np. nie raz miałem w teamie leśnika co enemy team to totalnie tanky team a chłop se bierze jakiegoś asasina do lasu i kręci 0/3 bo nic im nie może zrobić
Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: League of Legends

Post autor: darmody »

Mnie najbardziej wkurwia jak ludzie nie wykorzystują przewagi zdobytej w wyniku zabicia oponentów na linii lub w teamfightcie i nie biorą objectivów tylko od razu po wygranej walce cofają się do bazy bo muszą kupić ITEM, żeby być NAFEEDOWANYM.
Awatar użytkownika
Malloy
Posty: 1032
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: League of Legends

Post autor: Malloy »

Z jednej strony rozumiem, że lepiej jest zagrać championem, którego się ma świetnie ogranego i zna się limity/matchupy, niż intować kimś kto w teorii idealnie pasuje/współgra z teamem, ale ni chuja wiesz jak to wykorzystać, z drugiej strony to chyba kwestia champion poolu
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: League of Legends

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 12 lut 2023, 12:47 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2725
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: League of Legends

Post autor: Jasek »

chodzi o compy, ze wiekszosc meczy jest przegrywanych tak naprawdę już w lobby, bo cep na topie chciał pograć teemo, na jungli karthusem, a na supporta ma ochote na pyke
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: League of Legends

Post autor: Jiigsi »

Jako one trick powiem tylko, że lepiej jest jak zagram moja Eliska, która za chuja nie pasuje do compu niż spróbuję się dopasować
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
Malloy
Posty: 1032
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: League of Legends

Post autor: Malloy »

Jak można być one trickiem? Ja jak zagram 3, może 4 gry jednym championem, to potrzebuję przerwy, nudy w chuj
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2725
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: League of Legends

Post autor: Jasek »

Generalnie zależy od postaci, ale nie mieć chociaż trzech postaci na swoją nominalną pozycje to nie powinno się grać rankedów
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20276
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: League of Legends

Post autor: phobos »

też by mi się znudziło, różnorodność championów pod względem rozgrywki i ich designów to najfajniejsza rzecz w tej grze

jak zaczynałem w s1 to złapałem właśnie na to zajawkę, że każdy champ jest autentycznie zupełnie inny i trzeba mieć o nich wiedzę, to było fajne, że jest w grze tyle aspektów robienia skilla, od mechanicznego ogaru championa/farmy, przez wiedzę o matchupach/itemach po makro na mapie
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: League of Legends

Post autor: Jiigsi »

Jak gram jednym championem to zawsze wiem, co w jakiej sytuacji mogę zrobić, rozumiem granice i znam swoją rolę w drużynie. Nie muszę skupiać się na klikaniu klawiszy, bo przecież robię to w gruncie rzeczy bezwiednie - mogę skupić się faktycznie na graniu w lola: na rotacjach, na pathingu, na trackingu enemy jungle, na map state. No i mi szczerze mówiąc uczenie się nowych championów nie sprawiało przyjemności i nie jest to coś, czego mi w żaden sposób brakuje. Gram w ligę już pewnie z dyszkę/trochę mniej - znam wszystkie spelle, grałem większością postaci i wiem, co powinni robić w danych sytuacjach i nie czuję jakiegoś głodu zmiany. Większość championów uważam też za zwyczajnie nudną.

Elise to nie jest jakiś Warwick albo Mundo, na których szczyt swoich możliwości osiągasz po zagraniu 2 rankedów. Skill cap jest wysoki, moje możliwości kreowania sytuacji są bardzo różnorodne i to nie jest tak, że każda gra wygląda tak samo. Podoba mi się w one trickowaniu właśnie to, że człowiek uczy się radzić sobie w sytuacjach, w których teoretycznie powinien sobie nie poradzić, ale w związku z tym, że doskonale znam game state'y, w których pająk sobie poradzi/nie poradzi - mogę dostosować mój gameplay w odpowiedni sposób i to daje mi ogromny fun. Skupianie się, żeby w dobrym momencie wcisnąć guziczki - zerowy fun.

[mention]Jasek[/mention] no niby tak, ale w gruncie rzeczy gram na całkiem przyzwoitym poziomie - nie wiem czemu miałbym sobie odmawiać grania rankedów.
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: League of Legends

Post autor: DeDoK »

ponieważ możesz dostać bana/ktoś podbierze Ci postac, ewentualnie dostajesz filla, co wtedy jak nie masz swojego jedynego picku na ktorym grasz na wzglednym poziomie?
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: League of Legends

Post autor: Jiigsi »

Dobra, otp to może złe określenie, bo tak jak mówiłem - gram w lola praktycznie od początku jego istnienia. Mam pojęcie jak grać innymi postaciami, bo większością z nich już w życiu grałem, znam ich win condition i wiem, co zrobić. Jak ktoś mi zabierze Eliskę to pickuję Olafa i wycieram sobie nią podłogę. Jak ktoś mi zbanuje Eliskę to mogę zagrać K6, którego one trickowałem dwa poprzednie sezony i też grać na względnie dobrym poziomie. Na 350 gierek na moim głównym koncie 290 zagrałem Eliską, reszta jest czym innym. Jak się nie czuję na siłach, że wygram inną postacią to zwyczajnie robię dogde'a i się za bardzo nie przejmuję.

Grając Eliską gram na poziomie d3/d2 na wescie, grając innym gównem w jungli - pewnie byłby to poziom załóżmy d4. Jeśli chodzi o linię to nie umiem, nie lubię i w gruncie rzeczy od przedsezonu nie miałem filla ani razu, więc mi to nie przeszkadza wcale.

Teraz rito wprowadziło też w sumie spoko zmianę, bo możesz dogdować co drugą gierką i za każdym razem będziesz miał 5 minut i -3lp.
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: League of Legends

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 12 lut 2023, 12:47 przez TheD, łącznie zmieniany 2 razy.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
jamase787
Posty: 354
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:00

Re: League of Legends

Post autor: jamase787 »

Malloy pisze: 30 mar 2020, 18:29 useless picki typu teemo?
ty chyba chory jestes
Obrazek
Basically I'm tired of feeling sick and tired.
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: League of Legends

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 12 lut 2023, 12:48 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
jamase787
Posty: 354
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:00

Re: League of Legends

Post autor: jamase787 »

skoro jest taki pick, to sie nim gra :cool:
Basically I'm tired of feeling sick and tired.
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2725
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: League of Legends

Post autor: Jasek »

ale to utrata godności
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
jamase787
Posty: 354
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:00

Re: League of Legends

Post autor: jamase787 »

dlaczego
Basically I'm tired of feeling sick and tired.
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: League of Legends

Post autor: koniec »

teemo fajny pick, polecam na melasy jakieś ad, jebnąć dark harvest i luden>maska czapka, jakieś morele jak mają healing, voidzik, zhonya itp i zajebać mapę grzybami
nie polecam natomiast nashor tootha, najbardziej przereklamowany item na teemo
ODPOWIEDZ