League of Legends

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: League of Legends

Post autor: instinkt »

może złożymy jakiś ślizgawkowy skład na low elo clasha?
byliby jacyś chętni? pograłbym takie flexy chętnie pod improve
ksiazenieporzadek

Re: League of Legends

Post autor: ksiazenieporzadek »

ja pro liga legend playa
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: League of Legends

Post autor: Jiigsi »

Ja nie gram za często ale z forumkiem mógłbym coś poklikać
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: League of Legends

Post autor: benzoabuser »

mogę być kołczem
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: League of Legends

Post autor: instinkt »


ogólnie to wyjebane mam w jakieś tam skinki w gierkach, ale to jest :bowdown:
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: League of Legends

Post autor: benzoabuser »

3 permabanik już z miesiąc temu wleciał, a najlepsze, że tylko odpowiadałem prowokatorom i sam nie zaczynałem nikogo wyzywać, ale no cusz. Teraz lecę na koncie kolegi to sobie wbije jakieś luźne D4, co by poczilować grzyba. Zrobiłem sobie rolswap na adc i grałem z ziomeczkiem, który ma 13 lat no i tłumaczyłem mu jak grać na supporcie. Robił dużo błędów np: nie wykorzystywał 2lvl powerspike, nie grał krzakiem, nie robił presji grając zasięgowym supportem w stylu Senny, nie znał limitu postaci, rzucał słabe wardy, nie zmieniał trinketa po wystackowaniu itemu na supporcie no i ogólnie grał pasywnie
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1088
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: League of Legends

Post autor: Drmz »

Nie rozumiem jakim warzywem trzeba być żeby dostać w tej grze bana, tym bardziej za ODPOWIADANIE PROWOKATOROM xD
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: League of Legends

Post autor: Jiigsi »

xD no jak było ze mną w chuj niedobrze to wyrwałem kilka permów, potwierdzam, że warzywem trzeba być. Za duże zaangażowanie emocjonalne, jak się robisz faktycznie zły przez jakichś lamusów z gierki
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: League of Legends

Post autor: SWN »

Sam lecę ostro na ogólnym i wyzywam się od cymbałów jebanych albo polaków, ale nie używając wyrazów-pułapek, które triggerują system automatycznie (zabijanko, n-word, rak itp.) choćbyś nawet cytował albo żartował, to nie da się wyłapać PERMA (bo co innego jakaś śmieszna blokada na czat na 3 dni).

Dodano po 2 minutach 9 sekundach:
Jak oglądam zagranicznych strimerów, to wielu z nich pisze też wszystkie obelgi celowo przekręcając literki żeby wspomniany system nie wyłapał i też se normalnie żyją na kontach typu chall 600lp
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: League of Legends

Post autor: fromage »

duzo tiltu sie lapie na czacie wlasnie takze polecam go poprostu wyjebac za ekran i odrazu sie gra o wiele lepiej
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6205
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: League of Legends

Post autor: FruitOffTheWall »

ja raz dostałem bana na koncie koleżanki a tak to wyzywałem sie w chuj z polaczkami na gierce na mainie jak grałem normale za gimba i nic. Lola wgl nie ogarniam prawie grałem tylko supporta przeważnie albo kassadina i często wchodziłem na normale żeby nie psuć rankeda ludziom i się kurwa cisnąłem z nimi na pizde. Ale jak grałem rankedy to trafiałem gorszych przygłupów od mnei to nie jest gra dla mnie tylko fifa aktualnie no i csik ale to sobie na bhopie speedruny wale bo czilują w chuuj do alpry
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
Tylko dobre dzinsy
Posty: 582
Rejestracja: 08 paź 2019, 15:37

Re: League of Legends

Post autor: Tylko dobre dzinsy »

instinkt pisze: 08 maja 2021, 16:30 może złożymy jakiś ślizgawkowy skład na low elo clasha?
byliby jacyś chętni? pograłbym takie flexy chętnie pod improve
Jaką linię grasz?
Jak mlody g tylko troche mlodszy
Se wyjebalem z polski I ciagle na
Wolnosci mimo ze popelnilem wiele zbrodni
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: League of Legends

Post autor: instinkt »

dzungla here
gold (no prawie bo się zjebałem)

wczoraj wróciłem po miesiącu do gry i kurwa nie umiałem kompletnie nic ugrać :lol:

i szczerze to myślę o swapie na jakąś inną rolę bo nie daje mi już funu ta dzungla jebana, szczególnie po tej przerwie od gry
wolałbym chyba jakiegoś supporta albo adc pograć, tylko że to trochę chujowizna solo grać bota
Awatar użytkownika
Tylko dobre dzinsy
Posty: 582
Rejestracja: 08 paź 2019, 15:37

Re: League of Legends

Post autor: Tylko dobre dzinsy »

Tez tak mialem, wrocilem teraz po roku przerwy i nic nie ogarnialem, a przed przerwa mialem okres ze 2 lata gralem tylko Gangplankiem, tylko ten czempion dawal mi przyjemnosc z gry, po przerwie sie odmienilo, ale chyba wroce do mainowania tylko gp
Jak mlody g tylko troche mlodszy
Se wyjebalem z polski I ciagle na
Wolnosci mimo ze popelnilem wiele zbrodni
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: League of Legends

Post autor: SWN »

Ahahah, pamiętam jak wychodził Yone i ludzie mówili łee przesadzony, co to jest, jakieś tarcze dashe srasze?? Potem rito zdążyło wypuścić uturbioną różową Sonę mającą wieczne buffy, asasyno bruisero adc z ultem Katariny i dwie postacie, którym możesz gówno zrobić przez ponad dwie sekundy i to nawet nie jest ult. Myśleliście że to koniec w wymyślaniu debilnych championów, których Q ma cztery akapitu opisu i zawiera Rki innych?

CHUJA! Nowy champion będzie miał procentówkę obrażeń do wysadzania tanków, self leczenie, niewidzialność i...przywrócenie sojuszników do życia. Powiedzie - no i co, było już u Zileana. No było było, tylko teraz przy odpowiednich okolicznościach będzie się dało przywrócić całą czwórkę XD

Dodano po 59 sekundach:
Viego: Wrogowie, którzy zostaną pokonani przez Viego, staną się upiorami. Poprzez zaatakowanie upiora Viego przejmuje kontrolę nad martwym ciałem wroga, lecząc się o pewien procent maks. zdrowia celu i zyskując dostęp do podstawowych umiejętności i przedmiotów celu. Zamienia superumiejętność wroga na darmowe użycie swojej.

Ja klikający se swoją Vayne: Biegniesz szybciej do przodu XD
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Rossi
Posty: 652
Rejestracja: 25 kwie 2019, 14:43

Re: League of Legends

Post autor: Rossi »

Ale Viego przecież już jest w grze od pół roku :dunno:
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: League of Legends

Post autor: SWN »

Nie mówię o nim tylko o tym cygańskim księciu z wczoraj, natomiast w edicie przywołałem pasywkę Viego żeby porównać fakt, że kiedyś postacie miały skille typu +10 DO SZYBKOŚCI RUCHU na 1,5 sekundy albo wiecznie bawiące mnie E Luciana ("Doskakujesz", chuj, króciutko), a dzisiaj basic spelle mają zawartość niegdysiejszych ultów plus leczą, odnawiają i dają niewidzialność jednocześnie.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Rossi
Posty: 652
Rejestracja: 25 kwie 2019, 14:43

Re: League of Legends

Post autor: Rossi »

a no to pełna zgoda, zaczęło się od skurwysyna yasuo, pograłbym w grę z usuniętymi ostatnimi 50 championami +/-
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1519
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: League of Legends

Post autor: PSZ »

nowy czempion, stary płacz :rotfl: :rotfl:


zajebisty ten nowy champion :)
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7534
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: League of Legends

Post autor: eddy_wata »

Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
ODPOWIEDZ