League of Legends

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: League of Legends

Post autor: Ablazir »

no uzasadnij mi dlaczego któraś z postaci co wymieniłeś jest bardziej skillowa od lee [mention]koniec[/mention]
przykładowo riven (o ile nie było reworku) by być maksymalnie efektywna podobnie jak lee wymaga poprawnego używania pasywki, e mozna porownac z w lee (mobilnosc + shield), a lee jest trudniejsze, bo wymaga obiektu i szybkich palców przy np. stawianiu warda, w z e (cc wokół Ciebie, jakiś dmg, trudność trafienia powiedzmy, że ta sama), porównanie q jest bardziej skomplikowane już, powiedzmy, że z q lee szybciej może zadać cały dmg (2 użycia, a nie 3, choć z drugiej strony brakujące zdrowie przeciwnika ma tu znaczenie, więc wcale nie tak do końca), mobilność mamy tu i tu (z q lee niby dalej, ale z drugiej strony u riven możemy zmieniać kierunki), trafić trudniej z q lee, ale za to mamy możliwość pokeu z bezpiecznej odległości, imo remis, na końcu mamy ult i tu Lee jest jednak trudniejszy, poprawne wykopanie wymaga większych umiejętności niż wyczucie momentu, gdy mamy odpalić ulta u riven i wyczekanie momentu na wyzwolenie r (co zresztą jest trochę podobne do wyczekiwania q sina)
nie będę już tego bardziej rozwijał, ani rozpisywał wszystkich postaci, ale imo nie ma postaci na której możemy więcej spierdolić pod względem mechaniki nieumiejętnym graniem niż właśnie ślepy mnich, tak samo pod względem przebiegu gry jak spierdolimy early to nie nadrobimy tego potem, bo postać traci z biegiem gry (no ale to już moja opinia, że jednak postacie nastawione na late są trochę łatwiejsze jeśli mamy w miarę na poziomie grającą drużynę)
no chyba, że ta qiyana, ale ja nie wiem co ona robi jeszcze
Obrazek
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: League of Legends

Post autor: koniec »

to na przykładzie zrobię bo o wszystkich mi się pisać nie che a ludzie, którzy porównują riven do lee kompletnie chyba nie kumają tej postaci i nie mają pojęcia jak pojebane ma combosy
nie, nie można porównać pasywa lee do riven, to zupełnie inne umiejętności i wymasterowanie pasywki riven jest dużo trudniejsze bo podczas combo w ułamku sekundy musisz scanellować autoattaki, to nie jest jakieś tam zwykłe cancellowanie auto jak np. w renektona, żeby zrobić cancell np. na samym q to musisz w ciągu bardzi krótkiego czasu używać q>klikasz na typa prawym>klikasz na ziemie prawym(lub użyć attack mve zbindowanego na jakiś przycisk)> klikasz znowu na typa i tak 3 razy w niecałe 2 sekundy i to jest combos tylko przy głupim q a jeszcze połącz to z tym, że E możesz cancellować animacje innych umiejętności, możesz do tego jeszcze cancellować w i Rką, co wymaga też klikania jak pojebany w ułamkach sekund i tiamat jako wisienka na torcie, nawet nie ma porównania z poziomem trudności mechanicznych tym czampów, tych kombosów jest od zajebania, są jeszcze jakieś reverse ulty i inne pojebane rzeczy


lee jest zdecydowanie łatwiejszy do ogarnięcia na jakimś przyzwoitym poziomie, nawet ja nim sobie pykam na filllu w lesie i robie inseci z wardami albo fleszem ale jakbym miał na porówywalnym poziomie miał riven grać to bym sobie łapska połamał, wejdź sobie w practice tool to inseci będziesz walił za każdym razem tam po minucie nauki a spróbuj te combosy z filmiku porobić i zobaczymy jak wyjdą
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: League of Legends

Post autor: Ablazir »

koniec pisze: 05 kwie 2020, 1:17 wymasterowanie pasywki riven jest dużo trudniejsze bo podczas combo w ułamku sekundy musisz scanellować autoattaki, to nie jest jakieś tam zwykłe cancellowanie auto jak np. w renektona, żeby zrobić cancell np. na samym q to musisz w ciągu bardzi krótkiego czasu używać q>klikasz na typa prawym>klikasz na ziemie prawym> klikasz znowu na typa i tak 3 razy w niecałe 2 sekundy i to jest combos tylko przy głupim q
no u lee jest przeciez to samo tylko 2aa zamiast 1
a co do kancelowania animacji umiejętności inną umiejętnością to już się nie wypowiem, bo tyle riven nie grałem
Obrazek
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: League of Legends

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 12 lut 2023, 12:55 przez TheD, łącznie zmieniany 2 razy.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: League of Legends

Post autor: koniec »

ty nie kumasz o czym piszę, lee sin nie ma cancelli AA na umiejkach przecież
dla laika tłumacząc u lee sobie robisz aa>w>2xAA>drugie w>kolejne2xAA i nie ma znaczenia czy jeszcze na ziemię klikniesz czy nie on i tak tak samo szybko zada te AA, jedyne co możesz zrobić to to w kliknąć w momencie oddawania aa żeby steroid AS z pasywki od razu mieć ale masz na to w chuj czasu w porównaniu do tego co musisz riven zrobić żeby AA scancellować.
Żeby je u niej scancellować musisz na ziemię kliknąć jeszcze pomiędzy umiejkami w ułamkach sekundud, tutaj boxbox to łopatologicznie tłumaczy w 1:30 robi zwykłe comnbo bez aa cancellowania, takie jak i u lee by działało normalnie a w 2:12 masz już jak robi normalnie ale da się jeszcze szybciej niż on to robi, żadna inna postać w grze nie ma takich cancelli, to nie tylko cancell aa ale animacji umiejętności też, rajot chciał to w pewnym momencie usunąć i dać w zamian buffy bo to nie jest zamierzona mechanika ale majny riven się oburzały

serio wejdź sobie w practice tool i popróbuj tych cancelli to zobaczysz jakie to jest pojebanie trudne

[mention]DeDoK[/mention] kata jest mega skillowa, to że jakieś maćki 15 w goldzie robią nią 20 killi w goldzie nie znaczy, że nie jest bo ogarnianie dobrze wszystkich sztyletów z resetami w tf jest mega trudne i tak samo jak wyżej z riven ludzie nie zdają sobie sprawy.
Zoe nie jest op, wystarczy wziąć clense na mida i może ci lachę obciągnąć odkąd można clensować jej e zanim uśpi
a na sett miał ostro znerfiony regen i go dużo czempów tyra na linii teraz
irelia też jest mega skillowa i opisanie mi co robi jej W tego nie zmieni, menagement pasywki i ustawianie sobie setupu pod E i Q jest w chuj ciężkie i jest mega różnica pomiędzy zajebistą a dobrą irelią

zapomniałem jeszcze o azirze i lb, też trudniejsi od lee, draven i shaco są blisko również
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: League of Legends

Post autor: Ablazir »

no dobra, zwracam honor, że pasywka jest trudniejsza
z tym, że trzeba pamiętać, że u riven to ciągle maksymalizacja dpsu
u lee skillami masz większy impakt w teamfightcie i spieprzenie r może przegrać grę (a w late to duża część naszej wartości w walce)

jestem w stanie zrozumieć, że ktoś nie uważa go za najtrudniejszą postać, ale takie pisanie, że z 10+ postaci jest trudniejsze to już trochę meh
Obrazek
Rev
Posty: 602
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: League of Legends

Post autor: Rev »

cassio, azir, to sa full trudne postacie a nie lee sin, co nie oznacza ofc ze jest łatwy, ale zadna topka. koniec dobrze mówi
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: League of Legends

Post autor: koniec »

gadaliśmy o mechanikach a nie macro lub rozgrywaniu team fightów ale riven tfy są jeszcze trudniejsze niż lee, bo nie dość że nadal w nich musisz ogarniać pasywe to jeszcze trafiać skillami najlepsze cele, najlepiej kilka na raz, nie ma tak łatwej ucieczki jak lee, tak dalekich dashy i wejście w złym momencie takim w którym dostaniesz cc na mordę i padniesz też może przegrać grę, tych combosów ona ma milion i musisz ciągle decydować jaki jest w danym momencie najlepszy i jeszcze go poprawnie wykonać w ferworze walki, tak jak mówię jeżeli chodzi o samą mechanikę a nie macro/rozgrywanie tf riven akurat sobie równych w dodatku riven musisz budować pod dmg a lee możesz sobie wlecieć na full tanka i nadal robić robotę

cassio też trudna oczywiście, chociaż odkąd combo flash r usunęli to nie tak bardzo, bard, tresh zed i talonmi jeszcze przyszli do głowy, tym ostatnim jak się uczyłem grać to też nie wiedziałem ile trudnych combo ma
ogólnie na każdą postać bym się mógł tak jak o riven rozpisać czemu jest trudniejsza jak lee ale mi się nie chcę i zdanie, że jest wiele postaci trudniejszych od niego podtrzymuje
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2725
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: League of Legends

Post autor: Jasek »

z tym lee sinem to pamiętam jak w drugim sezonie pisali, że jest postacią łatwą do gry i trudną do wymaestrowania
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: League of Legends

Post autor: Jiigsi »

No i tak jest. Do grania Lee Sinem nie potrzebujesz rąk, bo wystarczy, że umiesz zrobić ward hop > r > qq i masz ganka, ale outplay potential ma zdecydowanie jeden z większych w tej gierce. Sky's the limit.
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2168
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: League of Legends

Post autor: Opieronie »

Dostałem bana na czat na 25 gier i honor za użycie w dwóch grach słowa 'braindeads', bez wyczytania kontekstu itp: Bot Blitzcrank tak postanowił.
Awatar użytkownika
deska
Posty: 1083
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:57

Re: League of Legends

Post autor: deska »

może czas się nauczyć, że bez względu na to jak chujowo ktoś gra, to obrażanie go nie jest metodą na rozwiązanie problemu

ode mnie leci raport za każdego retarda, braindeada i podobne określenie rzucane wobec kogolowiek w drużynie
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2168
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: League of Legends

Post autor: Opieronie »

Opieronie pisze: 06 kwie 2020, 0:11 bez wyczytania kontekstu
Było to skierowane do moich oponentów, którzy flamili przez całą grę i było to zwykłą kontrą, nigdy nie obrażałem gości z drużyny - co najwyżej czasem zaspamowałem pingiem.
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: League of Legends

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 12 lut 2023, 12:56 przez TheD, łącznie zmieniany 3 razy.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: League of Legends

Post autor: Ablazir »

masakra? przecież można sobie bekę pocisnąć, a tacy ludzie sprowokowani gorzej grają zwykle
Obrazek
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: League of Legends

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 12 lut 2023, 12:56 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
jamase787
Posty: 354
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:00

Re: League of Legends

Post autor: jamase787 »

no ja mam beke zawsze, pisze kys i inne monkey language bo nienawidze greków, czechów, słowaków i oczywiscie polaków. Zawsze gdy widze taką narodowośc (a to da sie po nickach poznać) to cisnę od poczatku z gównem. Niestety musze sie troche ograniczać bo już 2x 14 dni ban wleciał + ban na czat 50 gier :D ale jakoś sie zyje na tym sr
Basically I'm tired of feeling sick and tired.
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2725
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: League of Legends

Post autor: Jasek »

Przecież to trzeba być niedojebem, żeby cisnać kogoś za narodowość, no i trzeba być w dodatku zakompleksionym młotem by wyzywać ludzi w grze komputerowej
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
jamase787
Posty: 354
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:00

Re: League of Legends

Post autor: jamase787 »

nie, to jest prawidłowa reakcja na ludzi bez rak i mozgu
Basically I'm tired of feeling sick and tired.
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1519
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: League of Legends

Post autor: PSZ »

na pewno nie jesteś lepszy od nich :)
ODPOWIEDZ