Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Post autor: daveyo »

Obrazek
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege – taktyczna strzelanka pierwszoosobowa skupiająca się na walkach pomiędzy dwiema drużynami – jedna pełni funkcję atakujących, druga obrońców. Gra nawiązuje do technothrillera Tęcza Sześć Toma Clancy’ego.
Data wydania: 1 grudnia 2015
Silnik: Anvil
Tryby: Komputerowa gra jednoosobowa, Komputerowa gra wieloosobowa
Twórcy: Andrew Witts, Daniel Drapeau, Chris Lee
Producenci: Ubisoft Montréal, Ubisoft Toronto
Platformy: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

Jako iż jestem wielkim fanem gry, postanowiłem założyć temat. Żadna inna gra od czasów Counter Strike'a nie potrafiła mnie wciągnąć na tak długi czas. Bardzo wciągająca, wymagająca i satysfakcjonująca rozgrywka. Nie spodziewałem się, że ta gierka aż tak się rozwinie, patrząc na pierwsze wersje to gra naprawdę poczyniła ogromny progres jako sama gra, ale również i w esporcie ma swoje miejsce. Przez cały czas jest wspierana, nowe sezony, operatorzy, mapki, w między czasie jakieś specjalne eventy (ten ostatni z Dom z papieru to niestety jakaś pomyłka). Warto podkreślić tutaj również dodatkową zawartość w, którą wchodzą skiny do broni, zawieszki na broń czy customizacja danego operatora, jest tego pełno. Praktycznie wszystko w grze jest do zdobycia po dość regularnym graniu, a i same pakiety, które mimo, że są do kupienia za walutę premium w grze (lub kredyty zdobywane podczas meczu lub wyzwań), można dropić z wygranych meczów. Jedynie jakieś specjalne legendarne skiny do postaci i na przykład rzeczy związane z prawdziwymi drużynami, które próbują swoich sił w esporcie można kupić jedynie za prawdziwe pieniądze. Ja nie wydałem na grę ani grosza, a spokojnie kupuję nowych operatorów. Ten system mikropłatności w tej grze jest chyba najmniej inwazyjnym ze wszystkich tego typu gier.

Jestem ciekaw ilu zwolenników tej gry jest na tym forum. Gracie? Jak długo i czy działacie solo czy macie jakichś kompanów do gry? Możecie się pochwalić swoimi rangami i ulubionymi operatorami. Zapraszam do dyskusji.
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Post autor: FÜRDIEGANG »

hm, gralem kilka gier max jak byl darmowy weekend na xboxie, ale chetnie bym pogral powazniej ;p
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Post autor: daveyo »

No myślałem, że jest Was więcej :rotfl:
Awatar użytkownika
KapitanRozpierdol
Posty: 260
Rejestracja: 05 cze 2019, 11:02
Lokalizacja: 59-220

Re: Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Post autor: KapitanRozpierdol »

Ponad 1800 godzin w tym gównie obesranym.
N0V4K
Posty: 79
Rejestracja: 24 wrz 2019, 20:57

Re: Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Post autor: N0V4K »

Grałem około rok z przerwami na ps4. Jednak brakowało mi trochę ekipy (przeważnie grałem z jednym ziomem) no i jebani myszkowcy na konsoli psuli zabawę. Na + gierka jest cały czas rozwijana, może kiedyś wrócę, ale będzie ciężko po dłużej przerwie. Btw chyba oficjalnie zapowiadali, że będzie na next genach.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Post autor: daveyo »

daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Post autor: daveyo »

Rainbow Six Siege: The Program Trailer
Spoiler
Cudo :oops:
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

Wiele razy myslalem nad kupnem tej gry ponieważ grałem w Ghost Recon Phantoms, które było zajebiste. Mega mi się podobało. Opłaca się kupować full wersję z dodatkami?
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Dancio
Posty: 274
Rejestracja: 08 maja 2019, 9:53

Re: Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Post autor: Dancio »

Bez ekipy nie ma sensu

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

Dancio pisze:Bez ekipy nie ma sensu

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Zawsze grając w jakieś strzelanki to w miarę grania znajdowałem sobie stałą ekipę
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Post autor: daveyo »

Ja tam się świetnie bawię samemu, ponad 1000 godzin przegrane, ale wiadomo, że w ekipie raźniej :)
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Post autor: daveyo »

Ubisoft pozywa Google i Apple za sprzedaż podróbki Rainbow Six Siege
https://cdaction.pl/news-60767/ubisoft- ... wideo.html
Spoiler
:lol: nieźle się tam bawią
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4682
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Post autor: Parlae »

Jako, że jest darmowy weekend w tę grę to pograłem sobie nieco i po raz kolejny się przekonuje, że to zajebista gra jest. Oczywiście jestem kompletnie nieogarnięty jeśli chodzi o cechy operatorów i mapy ale wciąga mocno. Mecz za meczem odpalałem. A jeśli chodzi o wyniki to nie było tak źle, całkiem nieźle powiedziałbym nawet. Raz miałem taką akcję, że chciałem sprawdzić co jest za jedną ścianą i zupełnie fartownie rozjebałem ją, a tam kampił typ za jakimś działkiem i go od tyłu zajebałem. :D Innym razem grałem z teamie z Caveirą i była taka sytuacja, że typ był na dobiciu leżący to go zastrzeliłem - izi kill myślę. Następnie ta Caveira miała do mnie pretensje, że go zajebałem, bo ona go przesłuchiwała. Nie wiedziałem o co jej chodziło. I jak tak patrzyłem potem na YT to ta opcja jest FULL OP. Po udanym przesłuchaniu jednego typa widać wszystkich ludzi z przeciwnego teamu za ścianami. :damn: Wtedy dotarło do mnie dlaczego ją wkurwiłem. Ale tą rundę i tak wygraliśmy. :cool:

Zajebistość. Jak będzie na jakiejś promce to kupuję.
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

Mnie w tej gierce wkurwia fakt, że nie można skakać inaczej niż przez przeszkody i że jak już wbijasz przez okno to jest animacja

Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Post autor: daveyo »

Postanowiłem zagrać sobie meczyk z dziewczyną z którą tam kiedyś grałem i ją dodałem. Rozpoczęliśmy meczyk w składzie, ale ją wyrzuciło z serwera, a teraz jest taka nowa opcja w R6S, że możesz anulować mecz bez utraty punktów, no i było głosowanie, które przeszło pomyślnie i dostała bana na 30 minut. Po czym dostałem takie wiadomości:
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Obrazek
:lol:
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4682
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Post autor: Parlae »

Tylko 30 minut bana i taki wkurw? Co za nerdy. :lol:
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Post autor: daveyo »

no wkurwa mocnego dostała, ale konflikt zażegnany:
Spoiler
Obrazek
:lol:
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Post autor: daveyo »

W drodze kolejna operacja z Sam Fisherem w roli głównej. :oops:
Spoiler
ODPOWIEDZ