Sekiro: Shadows Die Twice

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
jkravo
Posty: 1004
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:42
Lokalizacja: Breslau

Re: Sekiro: Shadows Die Twice

Post autor: jkravo »

ja też poległem przy tej grze, doszedłem jakoś do połowy ale ani przez chwile nie czułem, żebym ogarniał, tylko albo potężne cheesowanie albo w końcu jedno fartowne podejście. Plus ta gra jest duzo bardziej zlosliwa niz Soulsy/BB moim zdaniem. Dla mnie zdecydowanie najslabsza ich produkcja.
vel Krzykacz
Dołączył(a): 05 Lutego 2010

www.last.fm/user/jkravo
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Sekiro: Shadows Die Twice

Post autor: con shonery »

Prez pisze: 17 lis 2021, 16:15 zacząłem niedawno i byłem pewien, że po Soulsach i Bloodbornie nie będzie tak zle jak większość mi zapowiadała, ale już mi siada psycha, a jeszcze nie doszedłem nawet do pierwszego bossa :lol:
Tak samo miałem - mam ją od kilku miesięcy, próbowałem wtedy i odbiłem się od Juzou Pijaka, teraz zacząłem od początku i znów utknąłem w tym samym miejscu. Tym razem jednak zorientowałem się, że jest jeszcze inna ścieżka (i to chyba główna, Pijak był w przeszłości), więc ochoczo pobiegłem tamtędy i zanim dotarłem do typa na koniu, to byłem już mistrzem miecza, a on był tylko formalnością (co prawda zajęło mi to kilka prób, ale od początku czułem, że wiem jak typa pokonać). Dziś wieczorem wracam do Juzou na sprawdzian, ktoś będzie bity :cool: Może też musi Ci kliknąć w głowie ten system walki, teraz mam wrażenie, że na początku chciałem w Sekiro grać tak, jak grałem w soulsy - a pomogło mi przejście treningu z typem przy świątyni rzeźbiarza, sumiennie przeszedłem wszystkie lekcje i w głowie pojawiło się "aha!" .

Z gameplayowych urozmaiceń, jaki zajebisty był motyw z wężem w kanionie :bowdown: Znając życie będzie trzeba się z nim napierdalać, ech.
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Sekiro: Shadows Die Twice

Post autor: Rupert »

Biedny con shonery juz niedługo spotka na swojej drodze coś co wkurwi go na maksa ja przez to ****** odstawiłam na długi czas gierkę

Wysłane z mojego aresztu przy użyciu jebanego potwierdzacza

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Sekiro: Shadows Die Twice

Post autor: con shonery »

przewidziałem to w pierwszym poście :cool: jestem tego świadomy, ale wcześniej zawsze jest pare godzinek zajawki
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Sekiro: Shadows Die Twice

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

Rupert pisze: 17 lis 2021, 16:58 Biedny con shonery juz niedługo spotka na swojej drodze coś co wkurwi go na maksa ja przez to ****** odstawiłam na długi czas gierkę

Wysłane z mojego aresztu przy użyciu jebanego potwierdzacza
co to było? :D Panowie, kontra mikkiri to podstawa, którą musicie znać
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3703
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Sekiro: Shadows Die Twice

Post autor: Prez »

no znam ale najbardziej mnie wkurwia to ze w trakcie walki mam problem z rozróżnieniem i szybka reakcja kiedy robić unik/mikkiri bo idzie pchnięcie, kiedy podskoczyć bo idzie zamach a kiedy po prostu parować szabelką i mobki mające wszystkie rodzaje tych ataków rozsmarowują mnie po glebie
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2174
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Sekiro: Shadows Die Twice

Post autor: Opieronie »

Sekiro łatwiej przechodziłem niż DS, może bardziej intuicyjnie działałem.
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Sekiro: Shadows Die Twice

Post autor: Rupert »

Nie chce spoilerowac ale to jest starcie podczas burzy no popierdolone to było fest i etap w zatopiony miejscu tak samo, ogólnie to produkcja która zjadła mi najwięcej nerwów spośród produkcji FS 10/10
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Sekiro: Shadows Die Twice

Post autor: con shonery »

Ja pierdole, żadna gra nie sprawia, że mi tak serce napierdala, nie wiem czy to zdrowe. W sumie nic w życiu, poza może bieganiem, nie powoduje takiej reakcji mojego organizmu, więc pewnie zdrowe z umiarem. Ciekawe ile kalorii spala sesja w Sekiro w porównaniu do oglądania czegoś nie tam emocjonującego.
Awatar użytkownika
xou
Posty: 275
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:34

Re: Sekiro: Shadows Die Twice

Post autor: xou »

rzuciłem Sekiro będąc na małpie, ale po 2 latach wróciłem i dokończyłem. słuszna decyzja, bo to bardzo dobra gra. system walki lepszy niż w Soulsach - dzięki temu, że jest tak duży nacisk na parrowanie, można poczuć, że to prawdziwy pojedynek dwóch typów z katanami, a nie rollowanie w prawo i lewo jak idiota. dobra fabuła i setting, ale repeat value słaby, no bo nie ma zabawy z uzbrojeniem, statami czy pvp.

no i jest to wreszcie coś innego niż jechanie na tym samym patencie DkS
Obrazek
ソロで帰る道すがら
挨拶さえもできないさ
待っても去っても変わらない
そうだ! これからだぜ?
ODPOWIEDZ