Szachy

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

ksiazenieporzadek

Re: Szachy

Post autor: ksiazenieporzadek »

zwracanie uwagi na czat na twitch tv :bowdown: :bowdown:
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13191
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Szachy

Post autor: oldschool »

Ale tu nie chodzi o sam czat. Gdyby gość nie miał 40k widzów, to jego angielski by wywołał uczucie zażenowania w tej "azjatce". A teraz spija każde słowo z jego ust jakby p0lka widziała murzyna.

Mówię, gość jest absolutnie spoko. Po prostu fajnie się ogląda jak małpy wokół niego skaczą.
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2359
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Szachy

Post autor: kshaq »

Nemo to przecież akurat z nim gadała jak miał dużo mniej widzów :dunno:
Rev
Posty: 603
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Szachy

Post autor: Rev »

Nemo to taaka zajebista babeczka, mega pozytywna, a jej śmiech to w ogóle inny level rozpierdolu :oops:
ksiazenieporzadek

Re: Szachy

Post autor: ksiazenieporzadek »

oldschool pisze: 16 kwie 2021, 21:39 Ale tu nie chodzi o sam czat. Gdyby gość nie miał 40k widzów, to jego angielski by wywołał uczucie zażenowania w tej "azjatce". A teraz spija każde słowo z jego ust jakby p0lka widziała murzyna.
Spoko, że ciągle brniesz i próbujesz tej narracji, ale typiara grała z nim już dwa miechy temu jak chłop robił po 1 - 1,5k widzów i to ona miała więcej niż on.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13191
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Szachy

Post autor: oldschool »

Ale ja 2 miechy temu nie wiedziałem kim on jest. Teraz po prostu oglądam to i widzę, że ona coś do niego mówi, on po polsku "cooo" a ona szczerzy zęby bo on ma 40k widzów, a ona x razy mniej.

No może to jest wszystko szczerze, ale ja tu widzę gościa, któremu się udało i orbiterów co teraz by nie zrobił to jest najlepsze, żeby zajebać trochę fejmu. Trochę to nie dla mnie, ale co kto lubi.
ksiazenieporzadek

Re: Szachy

Post autor: ksiazenieporzadek »

Ale rozumiesz, że sytuacja kiedy
oldschool pisze: 16 kwie 2021, 21:46 ona coś do niego mówi, on po polsku "cooo" a ona szczerzy zęby
była również 2 miesiące temu kiedy chłop nie miał 40k widzów?
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Szachy

Post autor: czardi »

Rev pisze: 16 kwie 2021, 21:40 Nemo to taaka zajebista babeczka, mega pozytywna, a jej śmiech to w ogóle inny level rozpierdolu :oops:
ja tam z uniwersum najbardziej lubię adhd anię cramling, dziewczyna bez piguł leciałaby do odciny na jakiejś techniawie do 7 rano
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13191
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Szachy

Post autor: oldschool »

Nie rozumiem, bo 2 miesiące temu nie wiedziałem kim o jest :dunno:

Jeśli tak było to ok. Ale nie znając historii sprzed 2 miesięcy, to gość wydaje się szczery, a ona ni chuja :dunno:
ksiazenieporzadek

Re: Szachy

Post autor: ksiazenieporzadek »

czyli nie znasz całej historii i wrzucasz narrację, że typiara szczerzy zęby tylko z tego powodu, że on ma 40k widzów :lol:
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Szachy

Post autor: Jiigsi »

Również najbardziej propsuje Anię :oops:

Ale oldschool co ty pierdolisz kogo obchodzi, że ty nie znałeś tego gościa dwa miesiące temu. Twoja niewiedza nie zmienia faktów, więc po co takie oszczerstwa w kierunku Bogu ducha winnej dziewczyny

Jak można w ogóle w to brnąć skoro już zostało powiedziane, że szczerzyla też zęby jak miał 2k widzów. Za dużo materiałów o fu kobietach
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2021, 21:54 przez Jiigsi, łącznie zmieniany 1 raz.
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6774
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Szachy

Post autor: jAg »

Czyli nie znasz historii, ale znasz doskonale ich relację. Pierdolisz jak potłuczony.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13191
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Szachy

Post autor: oldschool »

A co wy tacy obrońcy, ja pierdolę xDDD

Wyrażam opinię na temat tego co widziałem, a ty @jAg to wypierdalaj, bo akurat twoja opinia to mi lata koło chuja.
ksiazenieporzadek

Re: Szachy

Post autor: ksiazenieporzadek »

Bo pierdolisz głupoty i twoja jedyna aktywność w tym temacie to udowodnienie reszcie, że typ jest nudny / ma zjebane community / inni są z nim dlatego że ma czołowe liczby na twitch.tv
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6774
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Szachy

Post autor: jAg »

Nie obrońcy, tylko robisz kurwę z logiki i dalej w to brniesz jak jakiś clockers. Juz 4 osoby ci napisaly, że ich relacja jest taka sama od 2 miesięcy jak dopiero zaczynał się wybijać, a ty wyjeżdżasz z projekcjami, ze ona szuka fejmu xD
Przejdź się byczq przewietrzyć, bo ci mózg już paruje.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13191
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Szachy

Post autor: oldschool »

Z 1 się nie zgadzam, dla mnie to jest na dłuższą metę nudne, nie mowie, że dla wszystkich. 2 100% zgoda, 3 nie w 100%, ale większości,

Teraz oglądam streama Patecki vs Hikaru i mam wrażenie,że Azjata sobie robi z niego jaja i kontroluje grę w 100%, ale nie chce wyjść na buca :dunno: Może tez jest inaczej, oglądam to pierwszy raz i na podstawie tego mówią co myślę.

@jAg przecież napisałem, że jak tak było to ok, ale nie znając sytuacji napisałem co myślę :bag: Więc nie wiem skąd opinia, że brnę w to samo.
ksiazenieporzadek

Re: Szachy

Post autor: ksiazenieporzadek »

oldschool pisze: 16 kwie 2021, 22:00 Teraz oglądam streama Patecki vs Hikaru i mam wrażenie,że Azjata sobie robi z niego jaja i kontroluje grę w 100%, ale nie chce wyjść na buca Może tez jest inaczej, oglądam to pierwszy raz i na podstawie tego mówią co myślę.
Oni grają razem w duecie, a nie przeciwko sobie. Może jak w sumie chuja wiesz to nie pisz nic w tym temacie, bo po co wychodzić na idiotę i pisać głupoty :dunno:
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6774
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Szachy

Post autor: jAg »

To było do przewidzenia, że Hikaru będzie kontrolował grę, gość ma 2 razy lepszu rating od Pateca i jest top 2 w blitzu na świecie.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13191
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Szachy

Post autor: oldschool »

O jezu kurwa to mi wytłumacz panie szachisto z wiedzą z Twicha :rotfl:

Wy to w ogóle źle odbieracie, ja piszę x, a ty nie no jest y. A ja mówię no to może jest y, nie wiem. A ty jakbym się kłócił,że nie kurwa jest x i chuj.
pieschrodingera
Posty: 1238
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:00

Re: Szachy

Post autor: pieschrodingera »

oldschool pisze: 16 kwie 2021, 22:00 Teraz oglądam streama Patecki vs Hikaru i mam wrażenie,że Azjata sobie robi z niego jaja i kontroluje grę w 100%, ale nie chce wyjść na buca :dunno: Może tez jest inaczej, oglądam to pierwszy raz i na podstawie tego mówią co myślę.
:lol: :lol: :lol:

Nie dziwię się, że Ci się stream nie podoba. W Twoim przypadku to chyba jak oglądanie filmu po węgiersku bez napisów.
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2021, 22:12 przez pieschrodingera, łącznie zmieniany 1 raz.
tbc
ODPOWIEDZ