Szachy

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Szachy

Post autor: kshaq »

w chuj jest shotów z nim wszędzie, parę ogarnij i poczujesz temat

a co do pobijania rekordów to pewnie w piątek, ma być turniej z Hikaru, Botezównami i paroma innymi znanymi twitchowymi osobistościami z uniwersum
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Szachy

Post autor: oyche »

Awatar użytkownika
Hazardzista
Posty: 1186
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:37

Re: Szachy

Post autor: Hazardzista »

Spoiler
Obadaj to, jak nie siądzie to możesz śmiało odpuścić.
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6713
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Szachy

Post autor: jAg »

Ludzie piszą XD, bo przeważnie są to inside jokes, więc tego nie kumasz.
A i sorki, że nie dałem porady, że warto się może zapoznać z czyjąś działalnością, zanim zacznie się ją oceniać. Następnym razem to zrobię.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 1163
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: Szachy

Post autor: qualite_de_schizoide »

oldschool pisze: 14 kwie 2021, 21:44 No i to jest jakaś porada. Chronologicznie trzeba, czy można najpopularniejsze 2-3 po prostu?
ja chronologicznie wszystkie obejrzałem, polecam
dobra zabawa, będę śledzić na bieżąco
chuj mnie boli co se napiszesz na forze
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Szachy

Post autor: Jose »

tbh to nie wiem, czy dałbym radę oglądać 3-4h transmisji, shoty mi zdecydowanie wystarczają i po tym z Botez polecam rozmowy z Nemsko
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Szachy

Post autor: oldschool »

@jAg no to się zapoznałem przecież z nie wiem 45-60 minut jego twórczości na streamie, gdzie miał 20 koło widzów. Daj sobie spokój pieniaczu mały, bo tylko irytujesz, a można było normalnie odpisać jak inni.
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6713
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Szachy

Post autor: jAg »

Stary, ale to ty dzwonisz XD
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Szachy

Post autor: oldschool »

Spoko, nie zamierzam się kopać z koniem :lol:

Ale propsy, że w Polsce TOP 1 są szachy, a nie jak na świecie kurwa spanie przed kamerą xD
https://www.eurogamer.pl/articles/2021- ... 4cYG0UpwTo
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7534
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Szachy

Post autor: eddy_wata »

ta nemsko to sie wgl dobrze oglada i jest to fakt, zamierzam miec dzis ubaw na streamku
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
ksiazenieporzadek

Re: Szachy

Post autor: ksiazenieporzadek »

oldschool pisze: 14 kwie 2021, 23:02 Spoko, nie zamierzam się kopać z koniem :lol:

Ale propsy, że w Polsce TOP 1 są szachy, a nie jak na świecie kurwa spanie przed kamerą xD
https://www.eurogamer.pl/articles/2021- ... 4cYG0UpwTo
w subach to wątpię, że jest top 1 w pl już tentacion
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Szachy

Post autor: oldschool »

No na pewno nie, ale nie to miałem na myśli. Po prostu fajnie zobaczyć, że na topie jest tak fajna gra jak szachy (mimo, że wiem, że same szachy to tu robią może 1/3 roboty), a nie jakieś zjebaństwo.
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Szachy

Post autor: DeDoK »

dobre te dymy z wloszka :lol: :lol:
Rev
Posty: 602
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Szachy

Post autor: Rev »

Ale troche skręca jak gadaja po angielsku a on jakies wstawki po polsku daje i laska nie wie ocb XD
Awatar użytkownika
Clay
Posty: 1561
Rejestracja: 03 sie 2019, 13:26

Re: Szachy

Post autor: Clay »

imo trochę za dużo tego polskiego wplata w rozmowy, nie chodzi o momenty w których nie wie co powiedzieć i ratuje się polskim tylko próby spolszczenia oponentów typu say "pierogi" albo pytania po polsku
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Szachy

Post autor: czardi »

Hikaru mu właśnie złożył życzenia urodzinowe na filmiku yt u Lewusa :bowdown:
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Szachy

Post autor: oldschool »

Zajebisty przykład tego, że jak masz fejm to każdy się chce z tobą waflować :bowdown:
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Szachy

Post autor: cloud »

bardzo miły ten filmik, wzruszyłem się troszkę
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Szachy

Post autor: czardi »

dlatego żyję z dewizą, że wyjebane w intencje ludzi, ważne jest to co robią, bo nigdy nie wiesz co siedzi w głowie, a robienie miłych rzeczy to robienie miłych rzeczy, także wielkie pozdro za ten filmik, nawet jeśli puki liczy na 3 dodatkowych widzów na jego streamach z tibijki
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Szachy

Post autor: oldschool »

Ten stream jest super przykładem tego, że jak masz pozycję i pieniądze to możesz robić obojętnie co a ludzie tak będą zajarani :bowdown:

Dla gościa propsy, bo wydaje się wyjątkowo mało zepsuty tym zainteresowaniem wokół niego, ale niesamowite jest to, że cokolwiek on powie spotyka się z reakcją :bowdown: albo "xD" i wszyscy wokół niego dopasowują się, żeby tylko nie urazić nikogo i żeby zabrać sobie pewien % fejmu dla siebie.
ODPOWIEDZ