Football Manager

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Football Manager

Post autor: potter »

Też kupuję w tym roku, bo akurat zaraz będę miał nowego lapka. Obawiam się, że nie ogarnę na początku nic, ostatni raz grałem chyba w 2015? Później już mi nie wyrabiał sprzęt. Z tych trailerów i tam jakiegoś filmiku od youtubera, który o tym opowiada to się nawet jaram, ale właśnie czy to już nie jest przekombinowane?

Chociaż jak oglądałem rok temu Kowal Manager to im tam szybko to szło :D
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6205
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Football Manager

Post autor: FruitOffTheWall »

ogolnie fm zrobił taki progres szybciutko to chodzi ten fm 20 w porownaniu do np takiej 14 kuraw kox
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
ksiazenieporzadek

Re: Football Manager

Post autor: ksiazenieporzadek »

u mnie preorder wleciał i podobnie jak user potter nie grałem od 2015 chyba
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Football Manager

Post autor: joey »

Spoiler
Obrazek
co wy wiecie widzowie złamany palec

Dodano po 39 minutach :
https://www.youtube.com/watch?v=KL9y2d- ... e=youtu.be

tutaj zapis streamka wczorajszego Milesa z jakimiś dwoma jutuberami jak sobie klikają w nową gierkę
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
IlePlacisz
Posty: 123
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:47

Re: Football Manager

Post autor: IlePlacisz »

Spoiler
Obrazek
pozdroo

kurwa mialem nadzieje ze jakims cudem juz dzis beta bedzie i sie przycisnie w weekend :(
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Football Manager

Post autor: instinkt »

widziałem jakiś art na stronie fma że niby duże zmiany w silniku meczowym wjechały
dajcie znać czy napastnicy dalej się kopią po czole i bramkarze/obrońcy odpierdalają dziwne rzeczy
jeżeli się coś poprawiło to może nawet kupie, a jak nie to jebać
Awatar użytkownika
tw7
Posty: 65
Rejestracja: 19 kwie 2020, 13:14

Re: Football Manager

Post autor: tw7 »

Właśnie... Ciekawe od którego patcha gra będzie spoko. Od ostatnich kilku wersji zanim zacząłem poważną rozgrywkę czekałem aż poprawią błędy.
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 593
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Football Manager

Post autor: Blazfm »

tw7 pisze: 07 lis 2020, 11:35 Właśnie... Ciekawe od którego patcha gra będzie spoko. Od ostatnich kilku wersji zanim zacząłem poważną rozgrywkę czekałem aż poprawią błędy.
To jest największy mit i farmazon FMowy jaki istnieje
https://www.last.fm/user/blazfm
https://www.instagram.com/blazfm
ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Football Manager

Post autor: joey »

ogólnie to tak, ale poprzednia wersja akurat była dziurawa na samym początku i betą byłem zniesmaczony, dopiero pełny release poprawił błędy, które mi odbierały smak życia
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 593
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Football Manager

Post autor: Blazfm »

No ale jest różnica pomiędzy bugami w beta/premiera a gadaniem co roku ze FM jest grywalny od stycznia
https://www.last.fm/user/blazfm
https://www.instagram.com/blazfm
ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Football Manager

Post autor: joey »

jasne, że tak i ja od jakiegoś czasu to powtarzam za każdym razem, kiedy ludzie pytają czy warto kupować już na premierę
trójkąt bermudzki wola mokotów
szok
Posty: 27
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:11

Re: Football Manager

Post autor: szok »

instinkt pisze: 06 lis 2020, 19:39 widziałem jakiś art na stronie fma że niby duże zmiany w silniku meczowym wjechały
dajcie znać czy napastnicy dalej się kopią po czole i bramkarze/obrońcy odpierdalają dziwne rzeczy
jeżeli się coś poprawiło to może nawet kupie, a jak nie to jebać
ziomek odinstaluj już tego fm 2017, bo tak jak blazfm napisał to już nieśmieszne jak pierdolicie jakieś farmazony z 2015, albo nie wiem, weź poczytaj jakieś fm-base jak grać w te gierke

ostatni fm zajebisty, czekanko na 21
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Football Manager

Post autor: instinkt »

farmazonem to ty jesteś gościu
tak się składa że grałem w prawie każdą część od CMa 03/04 i jeżeli nie widzisz tych pojebanych rzeczy które się dzieją od kilku lat w silniku meczowym to polecam udać się do okulisty
szok
Posty: 27
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:11

Re: Football Manager

Post autor: szok »

ale chuj mnie obchodzi od kiedy ty w to grasz :dunno: piszesz, ze ci nie działają napastnicy, ogólnie obrońcy tez chujowo, no i bramkarz to już w ogóle ja pierdole, to weź się gościu zastanów, ze to może problem jest w tym, ze nie umiesz w to grać
Awatar użytkownika
TRAPSTAR
Posty: 278
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:28

Re: Football Manager

Post autor: TRAPSTAR »

teraz ma być nowy, lepszy silnik. Beta na dniach, może jutro albo pojutrze nawet
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Football Manager

Post autor: instinkt »

wydaje mi się jednak że to problem tego że masz napierdolone we łbie
jeżeli uważasz za normalne to że najtrudniejszym sposobem na zdobycie bramki dla napastnika jest akcja sam na sam no to nie wiem co mam ci powiedzieć XD
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Football Manager

Post autor: Jarekk »

no te sam na sam napastników to kpina jest, jak leci napastnik na bramkarza to można isc sie odlac bo wiadomo ze nie ma bramki
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Football Manager

Post autor: joey »

no to pewnie Cię ucieszy, że przepisali od nowa zachowanie zawodników w ostatniej tercji; oczywiście trudno zakładać, że w becie od razu będzie hulać jak należy (w zeszłym roku przepisywali atrybut krycia i jego wpływ na zachowanie zawodników, przez co wszystko co z nim związane było spierdolone po całości i do premiery każda piłka za obrońców kończyła się setką), ale skupiali się właśnie na zarzucie dotyczącym sytuacji "sam na sam"

ale tak btw to ja mam wrażenie, że gracze trochę rozdmuchują tę kwestię, zamiast zajrzeć do treningu chociażby, bo ze swojego doświadczenia to ja nie mam jakichś wielkich pretensji o to - moi piłkarze marnują tyle, ile marnują piłkarze na stadionach albo w telewizji (inna sprawa, że ja przede wszystkim eklasę oglądam)
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Football Manager

Post autor: loco »

instinkt pisze: 08 lis 2020, 17:44 farmazonem to ty jesteś gościu
tak się składa że grałem w prawie każdą część od CMa 03/04 i jeżeli nie widzisz tych pojebanych rzeczy które się dzieją od kilku lat w silniku meczowym to polecam udać się do okulisty
pełna zgoda. chuj, że napastnicy sam na sam nie strzelają; chuj, że boczni obrońcy mają po 40 asyst w sezonie; ważne, że wraz z nową wersją dodali 15000 nowych animacji graczy!!! dzięki czemu rozgrywka jest mniej upośledzona i już tylko pięć kroków dzieli ją do zrównania się z sensible soccer
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
ksiazenieporzadek

Re: Football Manager

Post autor: ksiazenieporzadek »

joey pisze: 08 lis 2020, 19:34 moi piłkarze marnują tyle, ile marnują piłkarze na stadionach albo w telewizji (inna sprawa, że ja przede wszystkim eklasę oglądam)
no niestety przez to masz spaczoną wizję trochę :/
ODPOWIEDZ