Football Manager

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 1529
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: riwaldo

Re: Football Manager

Post autor: rozklad_gaussa »

korona kielce, tez na czasie
RIVALDO111 pisze: 28 sie 2023, 0:27 Dlatego świat ciotowateje i to każdy kumaty od dawna wie.
Rossi
Posty: 652
Rejestracja: 25 kwie 2019, 14:43

Re: Football Manager

Post autor: Rossi »

joey pisze: 15 mar 2020, 12:52
Rossi pisze: 14 mar 2020, 13:28 ej, jak mam atrybut pracy z juniorami oceniony na 23/20 to normalnie?
:lol: poka
Obrazek
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5690
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Football Manager

Post autor: joey »

FM20 za darmo na steam przez tydzień jakbyście chcieli sobie sprawdzić
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4455
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Football Manager

Post autor: Kalom »

korzystając z tego darmowego tygodnia postanowiłem sobie sprawdzić no i oczywiście bez większych zaskoczeń - obrzydliwy jest ten silnik meczowy
:joint: [*]
Rossi
Posty: 652
Rejestracja: 25 kwie 2019, 14:43

Re: Football Manager

Post autor: Rossi »

Dobra, po ~~5 sezonach, w porównaniu z fm17

- na plus nowe rozwijanie talentów, bardziej intuicyjne, fajne bajery z centrum medycznym, hierarchią zespołu, zmiana scoutingu też na +

- trudno wystartować, ale kiedy masz juz zgranie zespołu + atmosferę, jesteś praktycznie nie do zatrzymania, obecnie Arką mam serię 32 meczów bez porażki, w eliminacjach do ligi mistrzów rozbiłem jakichś litwinów 26:0 w dwumeczu, Standard Liege wyłapał 6;1 na pizdę na wyjeździe, Lokomotiv ojebałem 3;0, w zeszłym sezonie też Valencie 3;0 i wyjście z grupy LM

- co do silnika- trochę jebałem na niego, ale generalnie jest lepszy. Strzały z dystansu są w miarę ok, za to niezależnie od tego jakich mam skrzydłowych i napastnika, 90% bramek pada z główki, w jednym meczu strzeliłem 3 bramki z rożnych.
Awatar użytkownika
checollada
Posty: 706
Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34

Re: Football Manager

Post autor: checollada »

Ja skończyłem właśnie pierwszy sezon Gornkiem Zabrze, udało się zakwalifikować do europejskich pucharów. CHOCIAŻ LICZYŁEM NA WIĘCEJ, po 26 kolejkach z rzedu na pozycji lidera. No nie do rozjebania byłem na jesieni. Przyszła wiosna i jebana klątwa, wygrałem chyba z 2 mecze, z 3 remisy, reszta srogo w pizde:D na szczęście liga Polska w FMie jest tak samo chujowa jak na żywo i spadłem tylko na 4. miejsce. Ogolnie akcje sam na sam mając napastnika typu Angulo czy Wolsztynski to kurwa 99% przegrana sprawa, już przywykłem. Ale widzę, ze to popularny problem od zawsze w FMie.

Nowy sezon trochę mnie zaskoczył, początkiem lipca ruszyła LE, ja rozegrałem raptem 2 sparingi j miałem z 18 zawodników w skladzie. Na szybko zaciąg darmowych piłkarzy i póki co jestem w 3. rundzie LE, ale połowa składu nie jest w ogóle ograna, a tu 3. kolejka ekstraklasy przede mną.

W tamtym sezonie kupiłem za dużo pieniędzy, jak na Gornik, piłkarza-napastnika Patryk Makuch z Miedź Legnica i nie strzelił żadnej bramki, wiec nie polecam jakby co
Awatar użytkownika
Flisinio
Posty: 128
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:26

Re: Football Manager

Post autor: Flisinio »

dobra, zaczynam drugi sezon w fm 20 Rakowem (6 miejsce po sezonie). Weźcie polećcie jakichś grajków u-23 do drużyny, bo chyba z transferami mam największy problem póki co w tej grze i muszę to ogarnąć. Chcę trochę drużynę przebudować a budżet też nie jest największy xd
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1078
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Football Manager

Post autor: trez »

Wypożycz młodych z Legii typu Rosołek, Cielemęcki, Żyro, Hołownia czy Praszelik.
Rossi
Posty: 652
Rejestracja: 25 kwie 2019, 14:43

Re: Football Manager

Post autor: Rossi »

jak tylko macie siano to rui coste do polskiej ligi ściągajcie, daje radę chłop
Awatar użytkownika
Kali
Posty: 1236
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:36

Re: Football Manager

Post autor: Kali »

Kalom pisze: 19 mar 2020, 11:32 korzystając z tego darmowego tygodnia postanowiłem sobie sprawdzić no i oczywiście bez większych zaskoczeń - obrzydliwy jest ten silnik meczowy
+1, też trochę pograłem i wkurwiało mnie parę rzeczy jak chociażby to ciągłe anulowanie goli po varze, miałem wrażenie jakby chcieli na siłę pokazać że od teraz używany jest w grze, zdarzyło mi się przegrać 0-1 i mieć 3 anulowane gole.

Już nie mam takiego zapału do tej gry jak przed laty, może jeszcze coś spróbuje bo przedłużyli granie za free do 1 kwietnia.
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6233
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Football Manager

Post autor: FruitOffTheWall »

ja rozpoczynam 3 sezon lechia kurwa opdadłem w pucharów w 3 rundzie (no trafiłem na wolfsburg ) ogolnie polecam sciagnąć traore z ajaxu i fernando albo vakule z szachtaru (wypożyczyć ) goscie przerastają nasza lige w chuj naprawde . Po sprzedaniu makowskiego za 15 milionów do milanu w poprzednim sezonie w tym opchałem file za 10 milionów i jazda wypożyczyłem kilku grajców. Na razie lige mialem w pizdzie wiec wyniki sa chujowe lecz teraz licze ze sie odbiją i moze jakiegoś majstra jebne bo w tamtym sezonie 2 miejsce niestety lech grał jak pojebany
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1470
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Football Manager

Post autor: JVCORE »

Można kupić fm20 w miarę przyzwoitej cenie?
#freefromage

GVMBLER
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1768
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Football Manager

Post autor: loco »

poczekaj na promki, bo często schodzi do 80zł, a obecnie chyba w okolicach 120 najtaniej
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5690
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Football Manager

Post autor: joey »

ja się upieram przy tym, żeby grzebać w treningu, jeśli wasi napastnicy nie wykorzystują sam na sam. to działa, serio.

natomiast ostatnio gram trochę częściej, bo co tu innego robić, no i bardzo irytuje mnie powtarzalność przy pośrednich rzutach wolnych - właściwie każda wrzutka w pole karne to pożar, a jak masz grajka co ma solidne atrybuty sfg, to gol za golem z tego jest
trójkąt bermudzki wola mokotów
Rossi
Posty: 652
Rejestracja: 25 kwie 2019, 14:43

Re: Football Manager

Post autor: Rossi »

co w treningu grzebiesz?
Awatar użytkownika
Negatyv
Posty: 433
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:18

Re: Football Manager

Post autor: Negatyv »

Też poproszę o dobrą radę.

Moi napastnicy to dosłownie gówna. Łatwiej chyba strzelić z połowy niż sam na sam.

Kariera Marsylią. Pierwszy sezon na 2 miejscu (oczywiście za PSG które zdobyło 100 punktów), ale w drugim już sukces i 1 miejsce (dzięki wygraniu ostaniego meczu z PSG u siebie).

Po pierwszym sezonie za nadprogramowe osiągnięcia dostałem oszałamiające 7 mln EURO na transfery. :dunno:
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6233
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Football Manager

Post autor: FruitOffTheWall »

pykam sobie w fm19 kurwa mac 3 sezon jaki ten jozwiak to jest kox japierdole
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3889
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Football Manager

Post autor: Godhand »

Jezu, a ja grałem FM 00/01 chyba...
Kabba Samura, Jao Paiva, Fernando Castillo, Kalqvist, Samba i jakiś azjatycki bramkarz, z naszych Świętochowski, Grzelak, Harasimowicz i Brożek. Jacy oni byli wszyscy OP.
To były czasy ;)
Miłego pykania, Panowie.
How nonbinary persons kill people?
They / them.
Awatar użytkownika
kamkal
Posty: 41
Rejestracja: 22 kwie 2019, 21:57

Re: Football Manager

Post autor: kamkal »

co do problemów z napastnikami to obczajcie sobie ten film
https://www.youtube.com/watch?v=PKdmZ0Sc1BI&t=95s
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6233
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Football Manager

Post autor: FruitOffTheWall »

ma ktos wszystkie logopacki z fm2019? bo kurwa na necie juz wszystkie linki wygasły a to granie bez tego np taka liga hiszpanska jest ciezkie
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
ODPOWIEDZ