Football Manager

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4339
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Football Manager

Post autor: Kalom »

pobierz te do 20
:joint: [*]
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Football Manager

Post autor: FruitOffTheWall »

@Kalom dziena za tipa teraz w koncu moge normalnie takim łksem w 1 lidze zagrac :bowdown:
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Football Manager

Post autor: zuperhero »

pograłem sobie trochę w fm 2018 ostatnio, bardzo miło było ale jest jedna rzecz która mnie niesamowicie wkurwia, a mianowicie rynek transferowy. Defaultowo w grze gospodarka/rynek piłkarskie z roku na rok wzrasta, przez co topowym klubom niesamowicie rosną budżety, tak że po kilka latach każdy klub z premier league ma co sezon do dyspozycji >100mln na transfery, niestety wartość piłkarzy nie rośnie wraz ze wzrostem gospodarki dlatego newgen o umiejętnościach powiedzmy Messiego x lat po erze argentyńczyka jest wart tyle samo, mimo że wartość klubu wzrosła kilkukrotnie. Taki stan rzeczy prowadzi do patologii hehe na rynku ponieważ, bogaty klub akceptuje oferty za swojego kluczowego piłkarza(bo oferta w porównaniu do jego wartości jest wysoka), mimo że sami mają x razy więcej kasy na transfery i nie ma opcji kupić kogoś równie dobrego. W sensie, że wartość piłkarzy nie rośnie wraz ze wzrostem budżetów przez co, co sezon między klubami dochodzi do losowych przetasowań, taki Manchaster United sprzedaje swoją najlepszą 9-kę sadzącą 25+ bramek w sezonie do Barcy, za to kupują najlepszego obrońce świata z Bayernu, Bayern kupuje największy talent w grze z Realu, Real z PSG pomocnika którego średnia z wszystkich atrybutów to 16 i tak w koło macieju, wszyscy mają w opór hajsu, więc są w stanie kupić każdego grajka, w bonusie z tym, że akceptują wszystkie oferty za swoich bo w porównaniu do wyświetlanej wartości piłkarzy, oferty są wysokie no kurwa totalny random
Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 1466
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: riwaldo

Re: Football Manager

Post autor: rozklad_gaussa »

ostatni fm w którego grałem regularnie to 12, później ogrywałem tak sporadycznie kolejne części, chętnie wróciłbym teraz do grania, jaką część ślizgawka poleca z tych ostatnich?
RIVALDO111 pisze: 28 sie 2023, 0:27 Dlatego świat ciotowateje i to każdy kumaty od dawna wie.
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Football Manager

Post autor: loco »

kup sobie xbox game pass (subskrypcja pierwszy miesiąc za 4zł) i masz w tym m.in. pełną wersję fm2020 na pc
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Football Manager

Post autor: DeDoK »

na steamie -50 na fm 2k20 czyli 105 pln
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Football Manager

Post autor: joey »

aczkolwiek dwudziestki bym wyjątkowo nie polecał, no chyba, że jest tańsza niż poprzedniczki.

z fajnych rzeczy to polecam tę bazę danych:
https://www.fmscout.com/a-season-2006-0 ... -fm20.html

ratingsy są prosto z fma 2006 jak przypuszczam, ale zabawa jest całkiem okay, jak na liczbę odtworzonych lig i gęba się cieszy, oglądając legendarne talenty w stylu vanden Borre
trójkąt bermudzki wola mokotów
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: Football Manager

Post autor: TheGreatestGolota »

Ja gralem w 15 i tez wkurwial mnie rynek transferowy. Odpalilem sobie urlop do 2025 i jak sobie zaczalem analizowac co kluby robia to usunalem gre.
piotrus
Posty: 99
Rejestracja: 22 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Radom/Łódź

Re: Football Manager

Post autor: piotrus »

Tez macie/mieliscie taki problem, ze oddajecie po 30 czasami wiecej niz 40 strzalow na bramke z czego 75% to strzaly celne, przeciwnik mniej niz 5 i dostajecie w plecy? Cos podlubac w treningu/taktyce/poleceniach czy ta gra jest pod tym kątem po prostu zjebana? Chodzi oczywiscie o fm2020. Pozdro!
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Football Manager

Post autor: loco »

ta gra jest pod tym kątem po prostu zjebana
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1364
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: Football Manager

Post autor: redman23 »

@piotrus gra jest trochę zjebana pod tym kątem, ale polecam sprawdzić
Spoiler
i w sumie cały kanał tego ziomka, bo to kopalnia wiedzy
cliffhanger
Posty: 174
Rejestracja: 01 cze 2019, 14:10

Re: Football Manager

Post autor: cliffhanger »

po 12 latach odpaliłem sobie najnowszego FMa no i to nie było dobre posunięcie z perspektywy mojej życiowej produktywności, gram namiętnie odrabiając stracone lata
w każdym razie wybór padł na Górnik Zabrze i od razu pełna dominacja polskiej ekstraklasy (nawet w pierwszym sezonie wygrana w cuglach, czy to skill czy żaden wyczyn, nie wiem) w pucharach póki co maks to ćwierćfinały LE, chyba trzeba w końcu przyłożyć się mocniej do taktyki. Jak u was z polską ligą, ile zajęło wam wygarnie ligi mistrzów / ligi europy?
Awatar użytkownika
papier
Posty: 101
Rejestracja: 21 kwie 2019, 23:02

Re: Football Manager

Post autor: papier »

Od premiery nie grałem, wczoraj akurat mnie naszło i ściągnąłem gierkę + facepack. Na premierę pykałem Wisłą Kraków i w pierwszym sezonie 3 miejsce rzutem na taśmę, w ostatnim meczu zapewniłem sobie podium, bo wygrałem mecz, a Jaga (chyba Jaga, nie pamiętam dokładnie) zjebała i skończyli punkt za mną. W drugim już poszło w miarę łatwo i liga wygrana. Buksa to przekozak, najlepszy snajper klubu. Dzisiaj zacznę sobie karierkę Feyenoordem. Nigdy nie grałem w lidze holenderskiej, może być ciekawie. Plan to zbudowanie drugiej potęgi obok Ajaxu - najpierw na podwórku krajowym, a później w Europie. Trzeba będzie pyknąć Ligę Europy, a później atakować Ligę Mistrzów. I ściągnąć Buksę do klubu. :joint:
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Football Manager

Post autor: joey »

Spoiler
Obrazek
Obrazek
najdłuższa kampania jak dotąd, w LM zabrakło punktu, żeby wyjść z grupy (i można było go zdobyć na San Siro, bo Milan w dyszkę od 30 minuty), a w pierwszym półfinale LE było 0:3 po 18 minutach, także nie było co zbierać
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5827
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Football Manager

Post autor: cloud »

a mógłbyś w końcu CSa ogarnąć:) @joey
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1040
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Football Manager

Post autor: trez »

Spoiler
Obrazek
Piękną kadrę skleiłem na Euro.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Football Manager

Post autor: instinkt »

20 za darmo w EPIC STORE jak ktoś by chciał
uczciwa cena
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Football Manager

Post autor: DeDoK »

chujowa i tak
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Football Manager

Post autor: FruitOffTheWall »

i gicik to jest wiadomość dnia!
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Football Manager

Post autor: Bolo »

Tera to nie wiem epic wy chuje chyba się złamie i wezme od was coś ; ///

Wkurwia mnie, że menagierki wychodzą zawsze tak późno w sezonie i mi hajp spada na kupno bo mysle meh zara styczien i połowa sezonu, zara kwiecien i koniec sezonu prawie, zara to przecenią, o koniec sezonu tera to poczekam już na nowego i tak co roku.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
ODPOWIEDZ