Football Manager

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Rossi
Posty: 652
Rejestracja: 25 kwie 2019, 14:43

Re: Football Manager

Post autor: Rossi »

czemu ta gra jest ciągle tak obrzydliwa

- niezależni od taktyki, poleceń, zmiany ustawień itd, w 9/10 meczy tracę bramkę w 85+ minucie
- w co drugim meczu wpadają jakieś strzały z pizdy, bomby z 30 metrów w okienko (dla obu zespołów)
- skuteczność przy sam na sam to nie więcej niż 5-10% (dla obu zespołów)



no kurwicy idzie dostać

plus gram tą arką i nie jestem w stanie znaleźć sensownego napastnika, sprowadzam gościa z 4 gwiazdkami, który strzela 3 bramki w 20 meczach z czego 2 z karnych, i pierdoli po 3 setki w meczu. Mam wrażenie że rozgrywka jest tu dużo gorsza niż w fm17 w którego grałem ostatnio, na pewno cięższa.
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1040
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Football Manager

Post autor: trez »

Z tymi napastnikami to prawda. 1/5 z sam na sam kończy się bramką. Gram Legią dwoma napastnikami i sukces jak w sezonie przekroczą over 10.
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3226
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Football Manager

Post autor: horrypaz »

Rossi pisze: 09 mar 2020, 0:39 czemu ta gra jest ciągle tak obrzydliwa

- niezależni od taktyki, poleceń, zmiany ustawień itd, w 9/10 meczy tracę bramkę w 85+ minucie
- w co drugim meczu wpadają jakieś strzały z pizdy, bomby z 30 metrów w okienko (dla obu zespołów)
- skuteczność przy sam na sam to nie więcej niż 5-10% (dla obu zespołów)



no kurwicy idzie dostać

plus gram tą arką i nie jestem w stanie znaleźć sensownego napastnika, sprowadzam gościa z 4 gwiazdkami, który strzela 3 bramki w 20 meczach z czego 2 z karnych, i pierdoli po 3 setki w meczu. Mam wrażenie że rozgrywka jest tu dużo gorsza niż w fm17 w którego grałem ostatnio, na pewno cięższa.
:bowdown: :bowdown:
miałem właśnie pisać takiego samego posta bo wczoraj to już kurwica
3-0 oddane od 75 min (z jakimiś ogórami)
i zawsze w okolicach 90 minuty boczni obrońcy schodzą do środka a skrzydłowi nie wracają i mam bombardowanie ze skrzydeł.
drę na nich pizdę żeby trzymali się taktyki, rozstawiam szerzej to tylko są "sfrustrowani uwagami"
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 593
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Football Manager

Post autor: Blazfm »

Hahah no strzały z dystansu to jest beka w tej edycji, prawie tak jak bramki bocznego obrońcy po asyście drugiego w fm19 xd
https://www.last.fm/user/blazfm
https://www.instagram.com/blazfm
ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
Awatar użytkownika
Artazz
Posty: 649
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:19

Re: Football Manager

Post autor: Artazz »

trez pisze: 09 mar 2020, 7:47 Z tymi napastnikami to prawda. 1/5 z sam na sam kończy się bramką. Gram Legią dwoma napastnikami i sukces jak w sezonie przekroczą over 10.
Ciekawe, ja gram PSV Eindhoven i Donyell Malen ma fantastyczną skuteczność przy sam na sam, w ogóle ma fantastyczną skuteczność, 65 goli przez 3 sezony w samej lidze, a w trzecim sezonie jeszcze 9 meczów do rozegrania.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Football Manager

Post autor: Piters »

Jakieś porady na wejście w 20? W pozostałe cześci mniej lub więcej grałem, ale wiadomo że zawsze są jakieś zmiany i i tak będę musiał to poogarniać, ale ciekawie coś usłyszeć jak ktoś już pograł trochę
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 593
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Football Manager

Post autor: Blazfm »

Strzały z każdej pozycji i cała pizda naprzód
https://www.last.fm/user/blazfm
https://www.instagram.com/blazfm
ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Football Manager

Post autor: Piters »

No i gituwa, tak to można grać
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 593
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Football Manager

Post autor: Blazfm »

No i ja w tej edycji zawsze nam na dużym pressingu i posiadaniu ale to tez już zależy kim będziesz grał i czy będą na to odpowiednie zasoby ludzkie!
https://www.last.fm/user/blazfm
https://www.instagram.com/blazfm
ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Football Manager

Post autor: joey »

obawiam się, że żadnego killer sposobu już nie znajdziesz, gra skrzydłami już nie działa tak jak po premierze, także najlepiej dopasowywać stylóweczkę do zasobów ludzkich, tak jak blaz napisał, no i kombinować z tą taktyką co jakiś czas, bo ai się uczy, więc granie jednym systemem przez cały sezon nie pyknie
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Football Manager

Post autor: kon rafal »

Dzisiaj sobie zainstaluje, dajcie jakiś fajny klub do gry

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

MalinowyJogurt

Re: Football Manager

Post autor: MalinowyJogurt »

Gryf Kamień Pomorski
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Football Manager

Post autor: Piters »

Zagrałem wczoraj już kilka spotkań (wiadomo, początek zawsze długi bo trzeba ogarnąć sztab itd) i kurde tak mi fajnie siadała formacja 5-2-2-1 WO w sparingach, ale na lidze coś na razie siadło. Zobaczymy potem, w sumie początek ligi to zawsze miałem mierny nawet jak potem wygrywałem nic nie zmieniając. Ogólnie trochę lepiej mi siedzi 4-2-3-1, ale powiedziałem sobie przed graniem, że chce grać trójką z tyłu i tak musi być :lol:
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Rossi
Posty: 652
Rejestracja: 25 kwie 2019, 14:43

Re: Football Manager

Post autor: Rossi »

ej, jak mam atrybut pracy z juniorami oceniony na 23/20 to normalnie?
Awatar użytkownika
lilBWOYNOIR
Posty: 4
Rejestracja: 14 mar 2020, 8:06
Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki

Re: Football Manager

Post autor: lilBWOYNOIR »

Czytałem skrajne opinie na temat najnowszego FM'a, czy mając '19 opłaca się wydać tę 100 na najnowszą edycję czy lepiej zainwestować w dzielone konto za 1/10 tej ceny ale bez możliwości gry w trybie wieloosobowym, ostatnio chodzi za mną FM głównie za sprawą "Kowal Managera" i nie wiem co w którą stronę pójść także będę wdzięczny za każdą opinię.
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Football Manager

Post autor: loco »

nie opłaca się, 20 jest mega zabugowana, co chwile poprawki wydają do tej gry. jak masz 19 to graj.

polecacie jakiś klub spoza anglii, włoch, francji, niemiec i hiszpanii? myślę nad karierą psv
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Football Manager

Post autor: joey »

Rossi pisze: 14 mar 2020, 13:28 ej, jak mam atrybut pracy z juniorami oceniony na 23/20 to normalnie?
:lol: poka
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Football Manager

Post autor: mql »

loco pisze: 15 mar 2020, 9:55 nie opłaca się, 20 jest mega zabugowana, co chwile poprawki wydają do tej gry. jak masz 19 to graj.

polecacie jakiś klub spoza anglii, włoch, francji, niemiec i hiszpanii? myślę nad karierą psv
Sparta Rotterdam może?
albo jakiś mniej lub bardziej uśpiony hegemon z innych lig, nwm, Rosenborg?
Awatar użytkownika
Flisinio
Posty: 128
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:26

Re: Football Manager

Post autor: Flisinio »

ma ktoś może git aktualizacje składów do fm'a 19?
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Football Manager

Post autor: joey »

obawiam się, że nowszej niż letnia 19/20 nie znajdziesz
https://sortitoutsi.net/downloads/view/ ... ate-x-2019 - tu jest z września 2k19
https://fm-base.co.uk/threads/transfers ... tu.160455/ - a tu z sierpnia 2k19

co do klubu - może Portugalia, bo konkurencja w kraju ciekawa, jeśli nie zdecydujesz się na nikogo z czołowej trójki, a nawet jeśli, to i tak nie dostaniesz wszystkiego na tacy + duże pole do popisu w kwestii młodzieżowców. może Guimaraes, Farmalicao albo Boavista? ewentualnie Real z trzeciej ligi, którym chyba niegdyś Czarny karierę opisywał na starym ślizgu?

tymczasem kontuzje na czasie:

Obrazek

:bag:
trójkąt bermudzki wola mokotów
ODPOWIEDZ