Red Dead Redemption 2

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

lambiczi
Posty: 845
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:58

Re: Red Dead Redemption 2

Post autor: lambiczi »

Totalnie nie mogę się wkręcić w tę grę, nie wiem co mam robić i po co, mam wrażenie, że nie umiem z tej gry korzystać, mechanika mi nie odpowiada, najczęściej wyłączam ją po 20 minutach, gdy z jakiegoś powodu wmieszam się w jakąś strzelaninę. No nie siedzi mi, jestem rozczarowany po tych wszystkich zachwytach znajomych, ja chyba wolę jak gra bardziej prowadzi za rączkę.
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Red Dead Redemption 2

Post autor: szpilman »

W sumie to RDR 2 prowadzi za rączkę 🤔
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Red Dead Redemption 2

Post autor: kvcper »

No w misjach bardzo mocno za rękę prowadzi. No ale rozumiem że po prostu kolega lambiczi woli grać w tzw "liniówki". Tu niby mógłbyś to też zrobić, po prostu byś latal od znacznika z misja do znacznika, ale domyślam się że będzie to dla ciebie na dłuższą metę męczące. Chyba lepiej zrezygnować jak tak.
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Red Dead Redemption 2

Post autor: Piters »

Ja tez podchodziłem kilka razy i nudzi mnie w chuj, zwłaszcza te poruszanie jak worek kartofli
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Red Dead Redemption 2

Post autor: szpilman »

A mi się właśnie podobało to poruszanie jak worek z kartoflami, obawiałem się tego przed pierwszym podejściem, ale nie przeszkadzało mi to w ogóle, kiedy rozgrywka miała być szybsza to mieliśmy możliwość, żeby tak było, jednak eksploracja miała już ten swój klimacik powolnego obcowania z otoczeniem, o ile otwieranie kredensów i podnoszenie olejów z dupy węża z półeczek mi nie przeszkadzało, tak lootowanie 30 odriscolów trochę irytowało xd
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Red Dead Redemption 2

Post autor: Parlae »

No irytowało, tak samo jak brak biegania po obozie. Kilka rzeczy w tej grze denerwowało. Nie zmienia to jednak faktu, że to było jedno z najlepszych growych doświadczeń w moim życiu i wg mnie najlepsza gra ostatnich 10 lat. Fabuła, klimat i narracja rekompensowały wszystko. Mnie to nieśpieszne tempo pasowało.
Teraz sobie ogrywam serię Call of Juarez i też klimat podobny, zajebiste. Swoją drogą dziwne, że takie gry mi podchodzą, bo westerny mnie jakoś nudzą. :D
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4791
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Red Dead Redemption 2

Post autor: badi »

kupiłem sobie wczoraj tę giere i będę sobie grał
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1739
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Red Dead Redemption 2

Post autor: Bunnymen77 »

Przechodzę własnie drugi raz, choć teraz już bardziej by przypomnieć sobie fabułę i nie eksploruję jak pojebany jak za pierwszym razem, wkurza mnie to, że za mało finezji jest w tych akcjach, prawie zawsze dzika napierdalanka gdzie kilku gości posyła do piachu całe miasteczko.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Red Dead Redemption 2

Post autor: Piters »

kurde moze w koncu sie zepne, poruszanie mnie strasznie wkurwiało, jakbym sterował workiem gruzu
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
checollada
Posty: 689
Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34

Re: Red Dead Redemption 2

Post autor: checollada »

Ja teraz przechodzę drugi raz na PC, ustawienia ultra + 60fps robią różnice, piękna jest ta gra, nawet po kilku latach

przez chwile probowałem grać na myszce i klawiaturze, ale sterowanie jest strasznie zjebane i od razu wróciłem do pada
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Red Dead Redemption 2

Post autor: lygrys »

Może ktoś zmienić nazwę na "Red Dead Redemption [seria]”?
Jak ten port jedynki? Pytam, bo podobno na odwal zrobiona.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
sydemon
Posty: 158
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:32

Re: Red Dead Redemption 2

Post autor: sydemon »

Port na switcha działa super
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Red Dead Redemption 2

Post autor: lygrys »

Serio? To chyba kupię jak wyjdzie gra fizycznie.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Red Dead Redemption 2

Post autor: bloodyhell »

stabilne 30fps w handheldzie przy niskich kompromisach graficznych (żeby nie powiedziec, że gra wygląda nawet lepiej niż na x360/ps3).

fizyk w październiku
sydemon
Posty: 158
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:32

Re: Red Dead Redemption 2

Post autor: sydemon »

Jak patrzyłem porównania to wygląda lepiej niż na PS3/x360. Na żywo gra wygląda bardzo fajnie, działa wszystko stabilnie, tylko ta cena xD
Awatar użytkownika
checollada
Posty: 689
Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34

Re: Red Dead Redemption 2

Post autor: checollada »

Skończyłem dzisiaj RDR2 po raz drugi. Granie dwóch części epilogu, to prawdziwy test na cierpliwość, szczególnie pierwszy akt. Ale wielki finał wynagradza :bowdown: Straszną kobyłą jest ta gra, jak na jeżdżenie na koniu i strzelanie do ludzi. Tym razem 60 godzin zajęło mi przejście fabuły, bez żadnego craftingu, polowań, rozwoju obozu, szukania znajdziek, tylko questy główne i poboczne. Pograłbym za 3 lata w kolejną część.
ODPOWIEDZ