Civilization [seria]

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
hustler342
Posty: 461
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:35
Lokalizacja: Bydgoszcz

Civilization [seria]

Post autor: hustler342 »

Kto nigdy nie siedział do 5 rano, myśląc że jest 21 ten nie zna życia. Nie grałem jeszcze w najnowszą odsłonę, bo zawsze czekam aż wyjdzie wersja ze wszystkimi dodatkami :D
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Civilization [seria]

Post autor: kshaq »

Syndrom jeszcze jednej tury to nie żarty, czasem się boję do tych gierek siadać :lol:
Awatar użytkownika
hustler342
Posty: 461
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:35
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Civilization [seria]

Post autor: hustler342 »

Ja sobie dzisiaj wieczorem piąteczkę odpalę, mam nadzieję, że nie skończy się nad ranem :lol:
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Civilization [seria]

Post autor: kshaq »

Z tego typu wciągających i w sumie relaksujących gierek to dla odmiany polecam Islanders - odkryłem niedawno i wciąga tak samo. Syndromu jeszcze jednej tury może nie ma (bo nie ma tam tur :P ), ale też mi się zdarzyło w środku nocy ogarnąć, że jakiś czas temu miałem iść spać :D
insane
Posty: 1483
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Civilization [seria]

Post autor: insane »

Zaczalem znowu grac w szostke z dodatkiem gathering storm i syndrom jeszcze jednej tury jest mocny jak zawsze. Zaczalem Kanada na emperorze i ogolnie to jest slabiutko, bo Szkoci nie sa zbyt ekologiczni i przez nich podnosi sie poziom wody, co skutuje zatopieniem dumy mojego narodu, czyli boisk hokejowych. :(
Dodatkowo mam lipe z ropa naftowa, bo na hexie, na ktorym sa jej zloza stworzylem wczesniej park narodowy. Przez to nie moge tam stworzyc szybu naftowego, wiec moje sily powietrzne nie istnieja. Ogolnie nie poszlo mi zbyt dobrze, bo na etapie gdy ja zaczynam powoli wprowadzac armaty do mojej armii Zulusi wjechali czolgami w Arabie.
Plus tego save'a jest taki, ze Kanadzie nie da sie wypowiedziec wojny z zaskoczenia, a przez moja przyjazna polityke zagraniczna z kazdym jestem ziomkiem.

Na jakim settingu lubicie grac najbardziej? Ja zawsze biore Tiny na 6 cywilizacji, 6 miast-panstw i wiecej surowcow.
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4667
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Civilization [seria]

Post autor: 8na10 »

właśnie bede grał w 4 z modem a new dawn, bo stwierdziłem, że lepsze to niż śledzenie uniwersum pato mma, pozdro

Dodano po 2 godzinach 18 minutach 46 sekundach:
8na10 pisze: 22 sie 2022, 23:43 z modem a new dawn
hujowy, odinstalowałęm. gram tera tylko z bug modem

Dodano po 5 godzinach 18 minutach 2 sekundach:
aż mi się przypomniało wszystko za co nienawidzę tej hujowej serii, poszedł uninstall
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Civilization [seria]

Post autor: oldschool »

Szybko poszło xD

Za co nienawidzisz?
Awatar użytkownika
Weles
Posty: 257
Rejestracja: 08 maja 2020, 11:32

Re: Civilization [seria]

Post autor: Weles »

Cywilizacja 6, moje jednostki nie leczą się podczas fortyfikacji do uleczenia, ktoś coś, jaki powód ? Czy możliwy bug
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Civilization [seria]

Post autor: Parlae »

Która Civka najlepsza? 4, 5 czy 6?
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Civilization [seria]

Post autor: ART »

5 znaki
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
ODPOWIEDZ