Assassin’s Creed (seria)

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: Assassin’s Creed (seria)

Post autor: Kubinsky »

dzięki wszystkim za wasze sugestie, kiedyś ograłem brotherhood(co prawda nic z niego nie pamiętam oprócz skoków do wozu z sianem) i chciałem sobie powrócić do tej serii z najlepszej strony. widzę że opinie podzielone więc cos tam wybiorę :)
Rev
Posty: 602
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Assassin’s Creed (seria)

Post autor: Rev »

Ograłem niedawno trylogię Ezia i są to w sumie bardzo dobre gierki, aczkolwiek zadania poboczne nawet w 2 to absolutne gówno, śmiechowo bo czasami jak czytam o gierkach z serii AC to ludzie cisną te nowe za chujowe side questy, jednocześnie wspominając że kiedyś to było, że w dwójeczce były piękne, no zajebiście piękne, kupa gówna obsranego. Poza tym są to dobre gierki i ja wsm osobiście nie odczuwałem że się zestarzały jakoś bardzo, oprócz niedorobionego parkouru momentami, gdy próbuję skoczyć w kierunku X a postać oczywiście kurwa skacze w totalnie przeciwnym kierunku i tak parę razy.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Assassin’s Creed (seria)

Post autor: Parlae »

Dwójka miała najlepszego protagoniste i najlepszą fabułe ale tak no, trochę się zestarzała (z drugiej strony co powiedzieć o takim Falloucie, który się potwornie zestarzał a jakoś dużo ludzi propsuje). Ja bym wybierał pomiędzy Unity a Syndicate. Trójkę omijaj szerokim łukiem. Black Flag bierz jak Ci podchodzą klimaty pirackie.
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Assassin’s Creed (seria)

Post autor: oKulTywowany »

Odyssey vs Vallhala ?
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2168
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Assassin’s Creed (seria)

Post autor: Opieronie »

Jak dla mnie zdecydowanie Valhalla.
Awatar użytkownika
Fleming
Posty: 1437
Rejestracja: 04 lip 2019, 19:38

Re: Assassin’s Creed (seria)

Post autor: Fleming »

Jak zakładałem ten temat to się trochę zmuszałem do Unity, ale Syndicate to ja przechodzę już 3 rok (przez głupie postanowienie, że przechodzę po kolei). Wczoraj trafiłem na taki prawie 2 godzinny materiał na YT o serii, który szczerze polecam (chociaż może trochę zbyt dobrze mówią o tych grach). Ostrzegam są spojlery. Dzisiaj do tego syndykatu siadłem na parę godzin w końcu zachęcony tym materiałem jak i też zapowiedziami nowej części Mirage w której pokładam duże nadzieje. Gra ma być mniejsza niż 3 poprzednie, bardziej liniowa i osadzona w Bagdadzie IX wieku.

Historia serii Assassin's Creed. 15 lat kultowych gier
https://www.youtube.com/watch?v=wnWeYad-_e0
Assassin's Creed Mirage Zwiastun PL
https://www.youtube.com/watch?v=KIP9SV_OZiU
Stawiam kołnierz przed wejściem na dyskotekę
Kurwy mówią bzdury, ja się staram dobrym być człowiekiem
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Assassin’s Creed (seria)

Post autor: vampmoney »

Parlae pisze: 19 wrz 2020, 22:16 Dwójka miała najlepszego protagoniste i najlepszą fabułe ale tak no, trochę się zestarzała (z drugiej strony co powiedzieć o takim Falloucie, który się potwornie zestarzał a jakoś dużo ludzi propsuje). Ja bym wybierał pomiędzy Unity a Syndicate. Trójkę omijaj szerokim łukiem. Black Flag bierz jak Ci podchodzą klimaty pirackie.
Black Flag to ostatnia część w jaką grałem, to już prawie dekada minęła ale pamiętam że nie lubując się jakoś specjalnie w klimatach pirackich byłem gotów stwierdzić że to najlepsza część serii, była po prostu dobrze w chuj zrobiona. Ale w sercu na zawsze pozostanie część druga, no ten klimat jest nie do podjebania, w sumie może sobie powrócę po czasie ale boję się że to może być druzgoczące jak to się musiało zestarzeć.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Assassin’s Creed (seria)

Post autor: Parlae »

Ja też sobie postanowiłem, że po kolei przechodzę. Ostatnio w Origins zacząłem i kurde jest spoko, na początku jaranko było, ale po 8 godzinach wszystkie misje mi wyglądają tak samo (czyli przeskanuj teren orłem, zakradnij się, ubij cel(e)). Mam nadzieję, że coś się zmieni. Ogólnie jest w porządku, nadal premiowana jest gra po cichu, bo jak wyjdziesz sam na wszystkich to zaalarmują i sprowadzą posiłki i wtedy są ciężary.
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Assassin’s Creed (seria)

Post autor: bronek »

Rev pisze: 19 wrz 2020, 21:04 Ograłem niedawno trylogię Ezia i są to w sumie bardzo dobre gierki, aczkolwiek zadania poboczne nawet w 2 to absolutne gówno, śmiechowo bo czasami jak czytam o gierkach z serii AC to ludzie cisną te nowe za chujowe side questy, jednocześnie wspominając że kiedyś to było, że w dwójeczce były piękne, no zajebiście piękne, kupa gówna obsranego
Lel nie sluchajcie tego heretyka, przeciez questy z pieknym i mlodym leonardo to bylo cos, te zagadki z tymi dziwnymi znakami na scianach tez byly ciekawe zwlaszcza przez to co odblokowywaly, te z przeszukiwaniem grobowcow tez mialy fajny klimat. Ale i tak chyba te ktore najlepiej wspominam to misje z poszukiwaniem skarbu kapitana kidda w AC3, byly rezyserowane ale wlasnie ten efekt "wow" przy wydarzeniach + limit czasowy dodajacy napiecia + to co na koncu odblokowywales sprawialy ze warto bylo je robic. Te z Aquila tez byly fajne.
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20270
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Assassin’s Creed (seria)

Post autor: phobos »

Parlae pisze: 20 paź 2022, 14:01 Mam nadzieję, że coś się zmieni.
niestety nie, dałem radę tylko to przejść ze względu na zajawkę klimatem egipskim
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1519
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: Assassin’s Creed (seria)

Post autor: PSZ »

Parlae pisze: 20 paź 2022, 14:01 wszystkie misje mi wyglądają tak samo
W 3 ostatnich częściach asasyna aktywności dodatkowe są powtarzalne do porzygu.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Assassin’s Creed (seria)

Post autor: Parlae »

phobos pisze: 28 paź 2022, 18:29
Parlae pisze: 20 paź 2022, 14:01 Mam nadzieję, że coś się zmieni.
niestety nie, dałem radę tylko to przejść ze względu na zajawkę klimatem egipskim
No klimat jest zajebisty. Czasem sobie po prostu latam po świecie i poluję na krokodyle i inne bzdurki.
Spoiler
No i spotkałem Kleopatrę. Za takie rzeczy zawsze lubiłem AC. :) +10 do budowy klimatu.
Awatar użytkownika
Fleming
Posty: 1437
Rejestracja: 04 lip 2019, 19:38

Re: Assassin’s Creed (seria)

Post autor: Fleming »

Wczoraj spędziłem spoko wieczór z nowo zainstalowanym Orgins, kupiony w epic po taniości w końcu się doczekał, żeby się za niego wziąć. Miałem gram se na najwyższych, wydajność jest zadowalająca, ale miałem jeden crash jak se ptakiem latałem. Dzisiaj odkryłem, ze przy nurkowaniu crash jest z automatu. Na necie jest niby rozwiązanie tego problemu, ale u mnie nie działa i wsm nie mg się cofnąć sterownikami nvidii bo takich starych do mojej karty nie ma. Fxaa wyłączałem, w grze ustawiałem tryb bez ramek, odpalałem w zgodności z w8 nic nie działa. Jak macie jakieś pomysły to dajcie znać.
Stawiam kołnierz przed wejściem na dyskotekę
Kurwy mówią bzdury, ja się staram dobrym być człowiekiem
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Assassin’s Creed (seria)

Post autor: Kalom »



asasynek wraca do korzeni?
:joint: [*]
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1519
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: Assassin’s Creed (seria)

Post autor: PSZ »


Co to za teleportacja od 5:55? :bag: :bag: Ogólnie fajnie to wszystko wygląda, ale no ta akcja z jakąś teleportacją do przeciwników :damn:
Awatar użytkownika
Globe
Posty: 1218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: Assassin’s Creed (seria)

Post autor: Globe »

sprzedawać tę samą grę przez 15 lat to w sumie szacun.
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Assassin’s Creed (seria)

Post autor: Jaayu »

ja nie wiem o co chodzi w tym "powrocie do korzeni", system parkour tak samo wykastrowany jak w origins/odyssey, jakieś teleportacje, pewnie znowu misje beda bazowac na tych samych templatkach. valhalla w nowych ciuszkach tak naprawde
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Assassin’s Creed (seria)

Post autor: szpilman »

Obrazek
KRZYSZTOF pisze: 15 cze 2023, 11:10 sprzedawać tę samą grę przez 15 lat to w sumie szacun.
Specjalność zakładu, odgrzewany kotlecik. Ich bezczelność szczególnie mocno widać w The Divison 2 kiedy po zrobieniu głównych misji i defacto ukończenia wątku fabularnego, na mapę wbija nowa frakcja, którą trzeba wybić w dokładnie tych samych lokacjach, to było kurwa słabe z ich strony, że z ziomeczkiem nie dowierzaliśmy, że oni na coś takiego wpadli. Wjebali silniejszych przeciwnikow na te same levele, dodając jakies kosmetyczne zmiany typu spawn przeciwników z helikpterów XD
No i fabularnie to są takie mielizny, że szok.
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1519
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: Assassin’s Creed (seria)

Post autor: PSZ »

Tak to jest jak korporacje wolą zatrudniać baby i innych trans zjebów bo parytety, bo jesteśmy lgbtqwerty equality company zamiast kreatywnych białych hetero ziomeczków co wiedzą ocb w gierki. Oczywiście mówię o stanowiskach kierowniczych/designerów itp. itd., bo wiadomo, że kod piszą swoje mordy, a nie jakieś pedały po asp.

Mimo wszystko i tak zagram w nowego asasyna, bo grałem we wszystkie poprzednie i zagram we wszystkie kolejne. Lubię zabijać ukrytym ostrzem asasyna :twisted:
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Assassin’s Creed (seria)

Post autor: Parlae »

Oj, tak. Zabijanie ukrytym ostrzem po cichu uzależnia.
ODPOWIEDZ