Assassin’s Creed (seria)

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Assassin’s Creed (seria)

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

Seria z Ezio i nawiązaniami do Altaira to jebany majstersztyk, przestałem grać jak już wyszło BlackFlag(w ta czesc juz nie grałem). Strasznie się jarałem tym klimatem, odkrywania lokacji, jakichś katakumb, rozwiazywania zagadek czy pierdolony parkour w określonym czasie od przeciągnięcia dźwigni. Pamiętam jak napierdalałem srogo w multiplayer jak wyszła dwójka i brotherhood, piękne kostiumy i maski, a w tle renesansowe czasy. Kiedyś chciałem wrócić pograć, ale chyba zdechło na tych częściach. Ktoś wie jak teraz wygląda multi w AC i którą część musiałbym zakupić, żeby cieszyć się krótkim oczekiwaniem na grę?

Edit. Pamiętam, że w późniejszych częściach czyt. po 1 i 2 poziom trudności mocno zmalał. Nasz bohater w sumie był już pełnoprawnym assassinem i niestety niewiele mogło go powstrzymać co mnie trochę denerwowało :D
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Assassin’s Creed (seria)

Post autor: oyama »

w nowych odslonach juz nie dodaja multiplayera. Ostatnio pojawil sie w Unity jako tryb kooperacji. A jak chcesz pograc tez w zwykla fabule to najlepiej Ezio Collection, pirackie Black Flag i dwie najnowsze. Ja rozgrywke skonczylem na niedokonczonym Unity i niedokonczonym Syndicate, ale jak wroce na dluzszy czas do kraju to przejde od nowa wszystko. Od samego poczatku serii, bo historia Altaira tez byla sztosem
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1117
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Assassin’s Creed (seria)

Post autor: Lowrider »

Fleming pisze: 09 paź 2019, 12:33 jednak nie będzie wikingów tylko starożytny rzym
super pomysł ubisoft zrobią oddysey ze zmienionymi nazwami
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Assassin’s Creed (seria)

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

[mention]oyama[/mention] interesuje mnie tylko multiplayer bo był bardzo kozacki :D
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4607
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Assassin’s Creed (seria)

Post autor: Parlae »

Mam pytanko do ludzi, którzy grali w AC Origins. Dobre są te dodatki do tej gry? Opłaca się wziąć wersje Gold z wszystkimi DLC czy jebac to i tylko podstawka jest fajna?
Awatar użytkownika
Fleming
Posty: 1437
Rejestracja: 04 lip 2019, 19:38

Re: Assassin’s Creed (seria)

Post autor: Fleming »

Ciężko powiedzieć, bo tam jest od chuja rzeczy do zrobienia i pewnie ci się znudzi w trakcie samej podstawki bo trzeba lvl bić żeby dawać radę
Stawiam kołnierz przed wejściem na dyskotekę
Kurwy mówią bzdury, ja się staram dobrym być człowiekiem
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Assassin’s Creed (seria)

Post autor: 2rzyn »

seria assassins creed to jebana nudna powtarzalna gra w której wszystko jest zrobione jak z generatora do robienia gier, kopiuj wklej, kurestwo obesrane
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Assassin’s Creed (seria)

Post autor: mlodyperkez »

ktos tu chyba chce miec kose z pewnym lokalnym asasynem
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1519
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: Assassin’s Creed (seria)

Post autor: PSZ »

przecież ten kretyn na poprzednim i na tym forum krytykuje prawie wszystko w ten jego gówno warty sposób - polecam dać ignore
Parlae pisze: 24 sty 2020, 18:14 Mam pytanko do ludzi, którzy grali w AC Origins. Dobre są te dodatki do tej gry? Opłaca się wziąć wersje Gold z wszystkimi DLC czy jebac to i tylko podstawka jest fajna?
spoko są
Awatar użytkownika
Ezio_Wroclaw
Posty: 2139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Assassin’s Creed (seria)

Post autor: Ezio_Wroclaw »

W końcu się wkręciłem w Origins i teraz sobie od rewiru do rewiru, podbijam obozy, zbieram znajdźki i jest gut. Najgorzej, że historia mnie chuja interesuje, a to zawsze był największy atut serii, ale ostatnią wkrętkę to miałem w 4.
Teraz już jestem na etapie Ayi, i te walki morskie coś niezbyt :confused:
Obrazek

Nulla è reale, tutto è lecito.
https://musicxperienceblog.blogspot.com/ - maja pisaninka.
RateYourMusic
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4607
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Assassin’s Creed (seria)

Post autor: Parlae »

Dzięki za odpowiedzi. W takim razie kupuję wersję gold. ;)
A co do tej nudnej serii. Skończyłem ostatnio Unity i w sumie mi się podobało. Przyjemnie się pykało, szkoda tylko, że misji współpracy nie miałem okazji wypróbować, bo nigdy nie znajdowało mi partnera do wspólnej gry. Najwidoczniej nikt już w to nie gra. :( Miałem też wrażenie, że cała fabuła była tylko pretekstem do zabijania kolejnych ludków. Nie wciągnęła mnie w ogóle. Ale za to zaskoczyła mnie ostatnia walka.
Spoiler
Elektryczny miecz. :shock:
Ogólnie jednak spoko. Dobra gra.

A no i jeszcze o jednym zapomniałem. FANTASTYCZNY soundtrack był w Unity. Rzadko mi się zdarza, żebym po ukończeniu jakiejś gry wracał do muzyki z niej. W tym przypadku tak było. Polecam:
Ostatnio zmieniony 28 sty 2020, 19:47 przez Parlae, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
xotic
Posty: 600
Rejestracja: 20 kwie 2019, 19:00

Re: Assassin’s Creed (seria)

Post autor: xotic »

Ja właśnie ogrywam Origin, jedna misje ze statkiem miałem jakiś czas temu i dość słaba :/ Unity o wiele bardziej mnie się podobało, w tym Origin denerwuje mnie robienie pobocznych misji, żeby level nabijać i być w stanie zrobić misje główne.
Awatar użytkownika
Ezio_Wroclaw
Posty: 2139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Assassin’s Creed (seria)

Post autor: Ezio_Wroclaw »

Plusem jest to, że masz.sytuację jak w Wieśku, biegasz sobie po świecie od znacznika do znacznika, podziwiasz widoki (piramidy w Gizie :bowdown: ) i w ostateczności jak ogarniasz, że w sumie warto by wrócić do zadań, to okazują się o 10 leveli niższe niż Twój poziom.

W ogóle trochę odbiór gry psuje fakt, że w wersji jakiejś ultra dostajesz na dzień dobry legendarne przedmioty, które w sumie możesz podbijać w nieskończoność i właściwie z innych to warto rozglądać się tylko za dodatkowymi perkami typu podpalenie czy zatrucie.
Obrazek

Nulla è reale, tutto è lecito.
https://musicxperienceblog.blogspot.com/ - maja pisaninka.
RateYourMusic
Awatar użytkownika
xotic
Posty: 600
Rejestracja: 20 kwie 2019, 19:00

Re: Assassin’s Creed (seria)

Post autor: xotic »

To prawda, właśnie kupiłem tą wersję z legendarnymi przedmiotami, na promce akurat była, z 10 zł więcej zapłaciłem. Mnie jakoś nigdy nie jarało robienie sobie pod górkę w gierkach i jak tylko miałem możliwość to sobie pomagałem jakimiś dodatkami itd.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4607
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Assassin’s Creed (seria)

Post autor: Parlae »



:shock:
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Assassin’s Creed (seria)

Post autor: moxxi »

No takiego setupu to sie nie spodziewałem :eek:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Assassin’s Creed (seria)

Post autor: Rupert »

Czyli przecieki się sprawdziły. Nie kumam czemu to dalej jest pod nazwą assasin creed bo wikingowie do skrytobojcow mają się jak pięść do nosa xD

Wysłane z mojego G3121 przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Rev
Posty: 602
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Assassin’s Creed (seria)

Post autor: Rev »

zapowiada się fajosko
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Assassin’s Creed (seria)

Post autor: vampmoney »

Nie jaram się wikingami
Damaszek i ziemia święta, Włochy >>>>>> słudzy Odyna, w ogóle chce zobaczyć wątek asasynów w tym
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: Assassin’s Creed (seria)

Post autor: MoTyW »

A ja np. wyjebane mam na tych asasynów (grałem tylko w jedynkę, później mi się nie chciało), a chcę sb pośmigać po Anglii, ponapierdalać trochę rycerzyków toporkiem i bd fajnie.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
ODPOWIEDZ