Esport Livescore

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Esport Livescore

Post autor: SWN »

Upset od początku splitu jest najlepszym graczem FNC bez którego nie byłoby ich nawet w tych playoffach i piszę to jako osoba którą niemaszek wkurwia samym wyglądem. Jego mina po tym jak Hylissang wypierdolił się dwa razy w ciągu pierwszych dwóch minut linii mówiła wszystko.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Esport Livescore

Post autor: benzoabuser »

ja go nie lubię i tyle

Dodano po 1 minucie 12 sekundach:
a schalke naprawdę solidnie wygląda, bo w BO1 jeszcze zwyżki formy można szczęściem wytłumaczyć, ale 2 mapy wyrane od g2 i 3:0 na fnc o czymś świadczy

Dodano po 55 sekundach:
i rouge może być w ich zasięgu jak dostaną comfort picki w stylu urgota dla brokenblada czy kaisy dla neona
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3980
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Esport Livescore

Post autor: emcess »

jak będą tak grać to wygrają z rogue, z niewiadomych przyczyn rogue zawsze dobrze gra w lidze, a w playoffach walą bączura z gruzem
Obrazek jebac kiboli
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Esport Livescore

Post autor: DeDoK »

SWN pisze: 03 kwie 2021, 11:22 Upset od początku splitu jest najlepszym graczem FNC bez którego nie byłoby ich nawet w tych playoffach i piszę to jako osoba którą niemaszek wkurwia samym wyglądem. Jego mina po tym jak Hylissang wypierdolił się dwa razy w ciągu pierwszych dwóch minut linii mówiła wszystko.
:lol: :lol:

upset nawet w UL nie bylby najlepszym graczem, a co dopiero we fnatic
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Esport Livescore

Post autor: SWN »

Nemesis umieścił go jako top2 w kategorii adc trwającego splitu, LS dał mu top3, sam analyst desk LECa uwzględnił go w gronie kandydatów do MVP (wiadomo że bez szans, ale zawsze to wyróżnienie), redditowa grupa fanów FNC wybrała go w ankiecie jako swojego najlepszego gracza splitu.

No ale ok, Dedok ze slizgu stwierdził, że Woolite byłby od niego lepszy, więc tak pewnie jest.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Ave
Posty: 77
Rejestracja: 31 mar 2021, 15:50

Re: Esport Livescore

Post autor: Ave »

Ależ mnie cieszy przejebana gra G2, nawet jak wpierdolą BO5 będzie gadanie "my tak specjalnie, wyjebane na Europę, pokażemy się na Worldsach".

Rekkles 0 śmierci once again, kurwa jak mi go szkoda. Martin, ucz się koreańskiego. :roll:
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: Esport Livescore

Post autor: dwupak »

SWN pisze: 02 kwie 2021, 20:43 I dobrze, ten skład jest aktualnie nijakim składakiem z nadal niewyjaśnionymi kwasami w ekipie
o co chodzi z tymi kwasami bo nie siedze w tym splicie za bardzo w temacie poza sama gra

co do upseta to jest on sredniakiem, ale i tak mimo wszystko jest top 3 (adc w europie sa chujowi eot), nie wiem czemu nemezis go stawil przed hans sama xD rekkles jest poza rankingiem w ogole

^a co do smierci to nie jest do konca to jakis super wyznacznik poziomu gracza, rekkles zawsze gra z tylu i safe, jak wchodzi to tylko na linii w early, gdy nie ma zbyt duzego ryzyka i najwyzej support sie wypierdoli za niego. w teamfightach zawsze gra cipowato (rekkles to najlepszy gracz w lidze imo, zeby nie bylo) + ma taki champion pool, w ktorym latwiej jestr sie nie wypierdalac
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Esport Livescore

Post autor: SWN »

dwupak pisze: 03 kwie 2021, 17:54 o co chodzi z tymi kwasami bo nie siedze w tym splicie za bardzo w temacie poza sama gra
Jakoś tuż po ogłoszeniu odejścia Rekklesa (dosłownie ta sama doba chyba) Bwipo był gościem jakiegoś programu casterskiego na Twitchu i pytany o Rekkiego stwierdził że chuj w niego, jest chuj a nie carry, ogólnie gadka jakby miał wyjebane w niego i zero straty. Z drugiej strony Rekkles mówił o niezgodności planów na prowadzenie gry w drużynie, oczywiście w dużo bardziej stonowany i wyważony sposób. Tajemnicą poliszynela jest fakt, że braciak Bwipo działa na całkiem wysokim szczeblu w samej organizacji Fnatic jeszcze dłużej niż sam Bwipo i ma mniejszy czy większy wpływ na kontrakty/transfery, stąd grubszy braciak obrósł mocno w piórka. Dodatkowo Selfmade na swoich streamach autentycznie wygląda jakby miał wypierdolone w te organizacje, rzuca żarty o przenosinach do NA i przy pytaniach o kwasy daje odpowiedzi w stylu "łatwo się domyśleć". Między innymi właśnie od niego wyszło info, że w FNC ścierały się ze sobą dwa obozy - tych shoutcallujących all inowanie, preferujących napierdalanie się i próby gwałcenia na linii (Bwipo i Hyli) i tych próbujących powstrzymywać zapędy, tłumaczyć czym to się skończy i preferujących spokojne granie (Rekkles i Nemesis). Głównie to, plus dużo jakichś niedopowiedzianych pierdół które ciężko udowodnić jak wspomniane odpowiedzi "chyba wszyscy wiedzą" u Selfmade'a albo wczorajsza odpowiedź Nemesisa na pytanie z kim utrzymuje kontakt ze starej drużyny - wyłącznie z Rekklesem.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: Esport Livescore

Post autor: dwupak »

o dziękówa. dziwne, że nemesis nie powiedział że z selfmejdem bo oni byli braciaki kilka lat. chyba gierka zweryfikowala whos real og
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3980
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Esport Livescore

Post autor: emcess »

to trolling jakiś z tą karmą?
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Esport Livescore

Post autor: SWN »

dwupak pisze: 03 kwie 2021, 18:17 dziwne, że nemesis nie powiedział że z selfmejdem
Aaa nie, SMM też. Musiałem nie dodać, bo sto razy sprawdzałem posta pod względem powtórzeń :lol:
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Esport Livescore

Post autor: czardi »

G2 sprawdza czy da się wygrywać gry bez dmg, mam nadzieję, że po 2-0 porzucą ten pomysł
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: Esport Livescore

Post autor: dwupak »

niech jeszcze wjedzie jankos na lilie w 3 grze to szybkie 0-3 i do domu
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6880
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Esport Livescore

Post autor: instinkt »

ale oro
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Esport Livescore

Post autor: SWN »

tEsTuJoM LiMitY
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6880
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Esport Livescore

Post autor: instinkt »

gdzieś ostatnio słyszałem że MAD orało strasznie skrimy i chyba coś w tym jest

inna sprawa że jebać granie na jednego carry

Dodano po 1 minucie 48 sekundach:
Caps to kernie teraz :lol:
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Esport Livescore

Post autor: czardi »

tylko g2 potrafi zrobić ace przy 10k golda straty :lol:
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6880
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Esport Livescore

Post autor: instinkt »

jeszcze akali wzięli na dobitke 0-3 :lol:
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: Esport Livescore

Post autor: dwupak »

wunder oddajacy fb, nowe
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Esport Livescore

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 12 lut 2023, 19:26 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
ODPOWIEDZ