enbiejka

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
wojtas
Posty: 406
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:20
Lokalizacja: Miasto Maczet

Re: enbiejka

Post autor: wojtas »

Ale możesz od razu odpalić ten za 3 gwiazdki oraz nie musisz grać wszystkiego, żeby przejść dalej. Najlepiej i tak zaopatrzyć się w playbook nets i przejść wyzwania Kobiego i spotlight sim o różowe karty.
yakubu73
Posty: 189
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:34

enbiejka

Post autor: yakubu73 »

Z chęcią bym pograł z kimś w 2k9
ksiazenieporzadek

Re: enbiejka

Post autor: ksiazenieporzadek »

benek na ślizgawce?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: enbiejka

Post autor: instinkt »

super się gra w tą gierke w sumie - poza tym że loteria z lagami nawet grając z drugim typem który mieszka niedaleko :dunno:
ostatnio grałem w 2k16 bodajże i były to tylko jakieś pojedyncze mecze
teraz sobie odpaliłem ze znajomym myleague online z fantasy draftem i super zabawa
tylko trzeba tymi sliderkami się troszeczke pobawić żeby to miało ręce i nogi
Awatar użytkownika
wojtas
Posty: 406
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:20
Lokalizacja: Miasto Maczet

Re: enbiejka

Post autor: wojtas »

serwery EU są zniszczone ostatnią promocją
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: enbiejka

Post autor: oldschool »

Po pierwsze to nie wiem, czy jest w ogóle coś takiego jak serwery EU. Po drugie w 2K lagi to codzienność, od premiery jest tak samo chujowo. Myślałem, że to mój net, ale w tej edycji mam 500 UPC i chuja, zero poprawy. Ping ze 150-200 w MyTeam online, granie to bardziej szachy niż to co się gra na singlu.
Awatar użytkownika
wojtas
Posty: 406
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:20
Lokalizacja: Miasto Maczet

Re: enbiejka

Post autor: wojtas »

nie wiem, ale na reddicie spotykam się z osobami robiącymi podział na eu/us serwery
można prześledzić tutaj https://www.reddit.com/r/MyTeam/search? ... over_18=on
Awatar użytkownika
papier
Posty: 101
Rejestracja: 21 kwie 2019, 23:02

Re: enbiejka

Post autor: papier »

w 2k18 robiłem glitch na vc i sobie ludzika podbiłem elegancko, w 2k19 kupiłem u Turków tę edycję premium, więc miałem vc na start i też lvl nastukany. W karierę 2k20 zacząłem grać z tydzień temu i dopiero teraz widzę, jakim przejebanym grindem i wyciągaczem kasy jest ta gra. Przecież ten chłopek na 70 levelu porusza się jak w smole, potyka się o własne nogi i nie potrafi rzucić do kosza w parku nawet wide open. Od razu pojawia się frustracja i chęć zakupu vc, żeby podbić staty. Do tego grindowanie badgy. 2k21 chyba nie kupię nawet za 20 złotych na wyprzedaży, bo żeby mieć jeden build na w miarę ogarniętym poziomie, to trzeba chyba nie mieć pracy i innych zajęć i napierdalać w enbiejke od rana do nocy. A na randomów w parku to w ogóle szkoda strzępić ryja, kolesie nie ogarniają w ogóle gry w koszykówkę, forsują rzuty z każdej pozycji, nie ważne, że ma trzy ręce na ryju, i tak musi rzucić zamiast podać. :crazy:
Awatar użytkownika
wojtas
Posty: 406
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:20
Lokalizacja: Miasto Maczet

Re: enbiejka

Post autor: wojtas »

Dlatego ja nie tykam myplayer, tylko myteam
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: enbiejka

Post autor: oyche »

-50% na storze, ja powijam
ksiazenieporzadek

Re: enbiejka

Post autor: ksiazenieporzadek »

ale wiesz, że na ps4 zero zmian jest w stosunku do 20 xd
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: enbiejka

Post autor: oyche »

nie wiem, cos tam tylko czytalem pobieznie ze meta sie zmienila (glownie park i rec gram), domyslam sie ze z uwagi na nowa generacje mogli osrac 21 na czworke, ale wyjebane w sumie, sciagam se z ziomkiem teraz, kupujemy vc i zobaczymy jak to wyglada
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: enbiejka

Post autor: oldschool »

Tak w ogóle to niezłe skurwysyństwo odpierdala 2K (standardzik). Widzę, że przecenione NBA 2k21 na Xboxa, ja już wiem, że to nie jest next-gen:
Spoiler
Obrazek
Ale wchodzi sobie taki zwykły Tom czy inny John do sklepu, widzi Xbox One + Xbox Series S to nie wiem, czy on wie, że to wersja na old geny i generalnie to kopia 20 z 2 zmianami na krzyż :rotfl:

Sam w tym roku miałem wyjebane na ten pierdolony symulator hazardu i dopiero musiałem poszukać, że wersja next-gen na Xboxy wygląda tak:
Spoiler
Obrazek
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: enbiejka

Post autor: oyche »

potwierdzam, gowno i szkoda hajsu, tyle dobrego ze vc sie chyba przenosi na next gen jak cos
Awatar użytkownika
wojtas
Posty: 406
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:20
Lokalizacja: Miasto Maczet

Re: enbiejka

Post autor: wojtas »

MyTeam też się przenosi.
ksiazenieporzadek

Re: enbiejka

Post autor: ksiazenieporzadek »

to prawda, ze spierdolili totalnie rzuty za 3? bo za 120 zeta na ps4 i kusi mnie kupić lekko, ale jak jest syf to wjbn mam
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: enbiejka

Post autor: Cz4rny1337 »

ale wiesz, że na ps4 zero zmian jest w stosunku do 20 xd
Obrazek
ksiazenieporzadek

Re: enbiejka

Post autor: ksiazenieporzadek »

wiem, ale 120zł za nowe rostery jestem w stanie zapłacić (jak gra wychodziła to nawet tego nie było)
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4382
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: enbiejka

Post autor: kr0pka »

a nie da się pobrać aktualnego rostera do 20tki?
nic na potem
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: enbiejka

Post autor: oldschool »

Da się. Zresztą ja myślałem, że Polsce A/Niemczech to się gra na PS5, a nie na PS4 dla biedaków.
ODPOWIEDZ