Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyche »

wszystkie, bo za 12e jest
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: daveyo »

No to zajebisty pomysł, nic tylko ogrywać teraz.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3689
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Prez »

Bardzo dobry pomysł, enjoy
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: daveyo »

Ja właśnie zakupiłem sobie Sniper Elite 4 więc dzisiaj główki będą strzelane. Dokupiłem też pierwszą część do swojej kolekcji, która jest chyba moją ulubioną w całej serii, pamiętam jak się w nią kiedyś zagrywałem, no i z tego co pamiętam to chyba była najtrudniejsza ze wszystkich, a u Was jak to wygląda? Lubicie grać w Sniperka? Która część najlepsza?
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: zemsta1kadluba »

grałem tylko w jedynkę i dwójkę i z tego drugiego bardzo fajnie wspominam multi jako ciekawy tryb, szczególnie na serwerach gdzie nie miałeś prawie żadnych pomocy do strzałów, można było fajnie skille trenować
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: KillerCroc »

Nakurwiam w Horizon Zero po raz kolejny i powiem, że ta gra to sztos przeokrutny, PCtowcy torrentujcie/kupujcie jak tylko wyjdzie bo na porządnym sprzęcie to będzie jedna z ładniejszych gier tej generacji
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: cloud »

kurwa ja w to grałem na plejku i za bardzo mi przypominało far cry na przykład :cry:
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
tw7
Posty: 65
Rejestracja: 19 kwie 2020, 13:14

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: tw7 »

Horizon mega przypadł mi do gustu. Możliwość przyczajenia się w krzakach, walenia z łuku to coś co lubię w grach. Przypominają mi się stare czasy jak grałem łucznikiem w Ultima Online. Pewnie można przyczepić się, że po pewnym czasie robi się trochę monotonna ale przemierzanie terenu i pewna swoboda pozwala mi zapomnieć o małych minusach tej gry.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyche »

ja pierdole fajna gierka ale zawiesza sie jak nie przy otwieraniu mapy to przy zapisywaniu, jednak ps4masterrace
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: KillerCroc »

Ja do tej pory grałem tak po 3-4 godzinki na tydzień bo nie mam czasu i dopiero w ten weekend chwyciłem się ze całość i momentalnie wiedziałem że będę musiał dokupić DLC, bardzo podoba mi się świat wykreowany w tej grze, mimika postaci czasami wywołuje uśmiech na twarzy ale nigdy mi tyle frajdy nie dało zbieranie różnych znajdziek co w tej grze. Do tego zajebiście wyglądają animacje wspinania się postaci, nie spotkałem się z żadną grą w której by były tak płynne i naturalne co tutaj, grywalność nie każdemu może przypaść do gustu ale od strony audiowizualnej to wszystko :bowdown:

A i to chyba pierwsza gra na której odczuwam spadki fpsów (ps4 fat here), wydaje mi się że mam pomiędzy 20-30 i psuje to płynność rozgrywki i gra sprawia wrażenie powolniejszej ale z tego co czytałem to na ps4 pro śmiga bez zarzutu więc winie konsole
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Rev
Posty: 603
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Rev »

oyche pisze: 04 lip 2020, 22:45 ja pierdole fajna gierka ale zawiesza sie jak nie przy otwieraniu mapy to przy zapisywaniu, jednak ps4masterrace
to dziwne troche, bo ogrywałem jedynke [bioshock collection] rok temu w lipcu i zero problemów z grą, może spróbuj klasycznie wyłączyć i włączyć;p
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11714
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: FLoo »

Sprzedam tlou2 za 180 z wysylka
Ostatnio zmieniony 08 lip 2020, 13:14 przez FLoo, łącznie zmieniany 1 raz.
Największa pizda na forum:

Mider
Rev
Posty: 603
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Rev »

Instaluje gierke na PS4 i przypomniała mi się jedna rzecz, którą już kiedyś zauważyłem. Mianowicie, jeśli gra pobiera mi się wolniej niż przeważnie, wchodzę w ustawienia i robie speed test poprzez TEST INTERNET CONNECTION. No i jeśli wykaże mi np 20Mbps (mam neta 200Mbps), to plik pobiera się z prędkością 2.5MBps (/8), zrobie jeszcze raz test to pokazuje 32 Mbps i download wzrasta do 4MBps. Niby logiczne, ale robiąc ten TEST INTERNET CONNECTION pare razy, żeby pokazało jak najwyższy download speed poprzez 'wykrycie' szybszej prędkości internetu, gierka ściąga się o wiele szybciej. Mogłem coś tutaj popierdolić ale no, dziwne to jest i ciekaw jestem czy tylko ja tak mam. Czyli jeśli danego dnia PS4 uzna że mam wolniejszego neta, niby 20Mbps, to będzie mi pobierać gierke wolniej, a wystarczy że zrobie ten test internet connection jeszcze raz, to jakimś cudem wykrywa lepszą prędkość internetu (i tak chujowa wzgledem tego co mam) i od razu przyśpiesza pobieranie. Osobną kwestią jest to, że to jest turbo inaccurate, maksymanie widziałem chyba prędkość w okolicach 45Mbps, gdzie na laptopie speed test pokazuje mi izi 200Mbps, czyli to co dostawca mi daje.

TLDR: speed test wbudowany w PS4 (test internet connection) jest chujowy i obcina prędkość pobierania gierek.

Pzdr
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: zemsta1kadluba »

mimo że nie zgadzam się ze wszystkim i parę rzeczy bym dodał to jedna z lepszych recenzji najbardziej kontrowersyjnej gry ostatnich paru tygodni
Spoiler
polecam też obejrzeć dyskusję po odcinku
Spoiler
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5985
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: con shonery »

Ubisoft wpadło na pomysł by wysłać pracownikom czy tam dziennikarzom czekoladowe pady.
Spoiler
ksiazenieporzadek

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: ksiazenieporzadek »

far cry3 za 12 zeta w ps store, spoko opcja przypomniec sobie na ps4, bo na ps3 zajebiscie gralo sie
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5985
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: con shonery »

Super news. Jakbym kiedyś tworzył ranking to Superhot byłby w topce na pewno.

Superhot: Mind Control Delete – Premiera już za tydzień

Hasłem, które przyświeca autorom, odkąd wypchnęli MCD do wczesnego dostępu trzy lata temu, jest “więcej”. Poznamy w większym detalu historię pisaną strzelaniem w zwolnionym tempie – przejście gry ma zająć średnio 12–15 godzin. Ku nam pobiegnie szerszy wybór twardszych, sprytniejszych przeciwników. By się z nimi uporać, użyjemy nowych postaci i umiejętności, poza tym gra wzbogaciła się o dodatkowe mechanizmy rozgrywki. Są więc np. eksplodujące grzyby, zabici przeciwnicy rozpadają się w zabójcze drzazgi, a jako ninja użyjemy katany, by odbić pociski we wroga.

Nabywcy oryginału dostaną grę za darmo.

https://polskigamedev.pl/superhot-mind- ... a-tydzien/
Awatar użytkownika
papier
Posty: 101
Rejestracja: 21 kwie 2019, 23:02

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: papier »

Akat jest w promocji za 12 złotych na steamie, chyba kupię
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: KillerCroc »

SUPA HOT SUPA HOT SUPA HOT
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4682
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Parlae »

https://www.x-kom.pl/p/577878-konsola-s ... =100168027

Eee no nie jest tak źle. Myślałem, że ponad 3 kafle będzie kosztować. Może jednak powinę na premierę (jeśli gry będą ciekawe).
ODPOWIEDZ