Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Jarekk »

DeDoK pisze: 27 cze 2020, 9:31 ktore asasyny sa warte ogrania?
najlepsze imo black flag, origins, odyssey, unity, brotherhood no i wiadomo - dwójka
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1467
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: JVCORE »

#1 pisze: 27 cze 2020, 8:33 O to że już ja masz w bibliotece
Otóż gdy wchodze w bibliotekę to nie widzę tego tytułu, wiec w jaki sposób ja mam w tej blibliotece
#freefromage

GVMBLER
Awatar użytkownika
papier
Posty: 101
Rejestracja: 21 kwie 2019, 23:02

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: papier »

Nie masz w bibliotece, u mnie też tak czasami się pokazuje. Ja robię tak, że klikam wtedy pobierz i po prostu przerywam pobieranie, a tytuł dodaje się do biblioteki.
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1386
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: #1 »

Mnie się nie zdarzyło :dunno: musicie wybaczyć
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: zemsta1kadluba »

Cz4rny1337 pisze: 26 cze 2020, 8:49 Zacznę od tego, że od jakiegoś czasu mam wrażenie, że jesteś osobą która jest zbiorem różnych twierdzeń i opinii, które wykuwane są przez konkretne źródła w internecie, które to źródła uważasz za wiarygodne i z pełnym przekonaniem głosisz ich tezy
daj mi te źródła, chętnie sobie ułatwię życie, bo nie będę musiał już tracić x godzin każdego dnia żeby sobie wyrobić zdanie na jakiś temat, tylko sobie przeczytam i będę wiedział dokładnie co myśleć.
Cz4rny1337 pisze: 26 cze 2020, 8:49 ta statystyka to konkretniej:
Z 20 non-lead designers którzy pracowali nad Uncharted 4 - 14 odeszło. Stąd 70%. Też nieokreślona liczba (choć opisana jako znacząca) pracowników artystycznych rzuciła pracę.
ND zatrudnia od 300-400 pracowników [nie chce mi się szukać dokładnych danych, zresztą pewnie ich nie ma]. Ta 14 w ogólnym rozrachunku stanowi jakieś 4,6% [przy 300 pracownikach] czy też 3,5% [przy 400 pracownikach]

Powodem nie jest wybór fabularny w TLOU2 [bo zrobili to po U4], nie jest też LGBT czy niemożność strzelania do koranu - powodem jest to o czym branża krzyczy od dawna, konieczność odkurwiania chorej liczby nadgodzin, wyczerpujący proces pracy nad grą, siedzenie po nocach i w weekendy, brak szacunku dla czasu pracowników, po prostu nieustanny crunch.
Istotne przy tym jest, że jak źle by to nie brzmiało taka jest polityka firmy i nigdy tego nie ukrywali. To tak jakby zatrudnić się w BIG4 w polskim oddziale i narzekać, że robisz za murzyna i domykasz doby w robocie
weź mi jeszcze pokaż gdzie ja zasugerowałem że ludzie odeszli nie przez crunch, ale przez jakieś wątki polityczne czy jakąś niemożność strzelania do koranu (wtf skąd to wziąłeś w ogóle xD), bo ja za to odnoszę wrażenie że ty wyczytujesz z moich postów coś zupełnie innego niż jest w nich zawarte i na początku myślałem że po prostu na leniwego walisz chochoły, ale ty chyba sobie przypisałeś z góry jakieś konkretne poglądy pode mnie, żeby wpisać mnie w jakiś wyobrażony przez ciebie archetyp hejtera TLOU2 i próbujesz z nim walczyć niczym Don Kichot z wiatrakami. Któryś raz z rzędu wyczytujesz z moich postów coś czego nie twierdziłem i czuję się mniej więcej tak
Spoiler
Obrazek
a z tym 70% to rzeczywiście się jebnąłem bo nie doczytałem że chodziło konkretnie o ludzi pracujących przy U4, mój błąd
Cz4rny1337 pisze: 26 cze 2020, 8:49 /Tutaj była długa odpowiedź sprowadzająca większość dialogu z Toba do absurdu, ale w sumie nie ma to sensu, pogadamy jak skończę grę, być może nawet podzielę zdanie POTĘŻNEGO opinowtórcy wykreowane na 6 filmikach, 3 opisach fabuły i niezliczonej ilości postów z chanów.
spoko, napisz swoją opinię, chętnie przeczytam, nawet jak caly post to będzie jakieś obrażalskie sprowadzanie mojego poglądu na gry do absurdu, tylko weź proszę nie podchodź tak strasznie emocjonalnie do całej sprawy, to tylko gra jest.
kshaq pisze: 27 cze 2020, 8:53 Abstrahując od całej gównoburzy na temat TLOU2, bo w sumie mnie ta gra jebie, to dziwi mnie to pytanie z twojej strony, bo wydajesz mi się mimo wszystko w temacie gier dobrze zorientowany. Przecież gry to nie film i potężną rolę gra w nich immersja. To, że to ty, trzymając pada, jesteś wrzucony w wir jakichś wydarzeń, i od tego, że to ty naciskasz przyciski, zależy co się stanie dalej. Owszem, można oceniać sobie fabułę po gameplayach na yt, ale nigdy nie odda to emocji, jakie gra wywołuje, kiedy grasz w nią sam. Ale to taka dygresja tylko.
Dlatego nie pisałem nic o immersji, pisałem o fikołkach fabularnych scenariusza, nielogicznych zachowaniach bohaterów, głupim zakończeniu, czy skreśleniu logiki wszystkiego co się stało w części pierwszej- to są rzeczy niezależne od immersji.
tłumaczyłem że takie rzeczy mi by nie przeszkadzały w jakiejś grze typu DOOM gdzie fabuła pełni rolę dzięsiorzędną miałbym w to wyjebane, ale jeśli w story driven game kuleje story, no to ja wiem że mi by to zepsuło immersję, bo wystarczy że niektóre sceny musiałem oglądać na parę razy bo mi cringe nie pozwalał na raz.
Ale jak komuś to nie przeszkadza to spk niech się dobrze bawi
mołpy są kozackie
Rev
Posty: 602
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Rev »

DeDoK pisze: 27 cze 2020, 9:31 ktore asasyny sa warte ogrania?
cała trylogia Edzia z Wrocławia oczywiscie, bardzo fajne gierki chociaz zadania poboczne tez z chuja, mimo ze na necie wielokrotnie widzialem płacze 'huur durr w tych nowych asasynach to chujowe zadania poboczne nie to co w tych wczesniejszych!!!!!' no zajebiste zadania poboczne kurwo, idz w miejsce X i scigaj sie znowu z NPCtem, storytelling na najwyzszym poziomie. Mimo to gierki bardzo fajne, pare dni temu skonczylem trylogie i propsuje, takie 8/10 te gierki, fabularnie 2ka najlepsza, brotherhood gorzej ale gameplay o wiele lepszy a revelations spoko pod obydwoma wzgledami. Nastepne do nadrobienia 3ka, black flag, origins i odyssey.
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9023
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: genocidegeneral »

TLOU2, spoileropytanie
Spoiler
Wiadomo w końcu dlaczego Ellie nie zabiła pani trenbolon?
Obrazek
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: moxxi »

Spoiler
bo ta gra jest chujowo napisana
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1386
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: #1 »

Spoileroodpowiedz. Podejrzewam że
Spoiler
^ kogo to chuj obchodzi?
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: moxxi »

Nie sądze
Spoiler
Dobre pierdolenie, dlatego przez całą gre wybija się bogu ducha winnych oponentów, żeby na końcu zrobić to co się zrobiło postaci do której się dążyło przez cały czas, to ma sens, dobrze że Joel zagrał na gitarze w szybkim fleszbeku essa nie było warto
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: zemsta1kadluba »

Spoiler
bo gra nagle z pizdy ma przesłanie że MORDO ZEMSTA JEST ZŁA CZAISZ JEST ZŁA, LEPIEJ TO ZOSTAW MIMO ŻE PRZED CHWILĄ DOKONAŁEŚ HOLOCAUSTU A SUKA KTÓRĄ CHCIAŁEŚ DORWAĆ ODGRYZŁA CI PALUCHY
Spoiler
no chyba że jesteś Abs wtedy zemsta jest spoko
Spoiler
xD
mołpy są kozackie
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: DeDoK »

podejrzewam ze chodzi o to ze
Spoiler
dlatego ze ta gra jest 10/10 i ma rozjebac ci leb a jak nie rozumiesz geniuszu to spierdalaj, essa
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9023
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: genocidegeneral »

DeDoK pisze: 27 cze 2020, 22:47
Spoiler
dlatego ze ta gra jest 10/10 i ma rozjebac ci leb
Spoiler
A co ja jestem, Joel?
Obrazek
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: zemsta1kadluba »

xDDDDDDDDD
mołpy są kozackie
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: DeDoK »

xDDDDD

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9023
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: genocidegeneral »

:lol: :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: zemsta1kadluba »

genocidegeneral pisze: 27 cze 2020, 22:22 TLOU2, spoileropytanie
Spoiler
Wiadomo w końcu dlaczego Ellie nie zabiła pani trenbolon?
Spoiler
Obrazek
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Cz4rny1337 »

No elo, najebany jestem, ale:
Spoiler
daj mi te źródła, chętnie sobie ułatwię życie, bo nie będę musiał już tracić x godzin każdego dnia żeby sobie wyrobić zdanie na jakiś temat, tylko sobie przeczytam i będę wiedział dokładnie co myśleć.


To była tylko moja opinia - odnoszę poprostu wrażenie, ze jesteś zbiorem. Tylko opinia. Niestety ona będzie rzutować na cały Twój foruming (chyba ze jestem odosobniony) mimo iż często wartościowy

Spoiler
a z tym 70% to rzeczywiście się jebnąłem bo nie doczytałem że chodziło konkretnie o ludzi pracujących przy U4, mój błąd
Miło, ze doczytałeś artykuł (a nie tylko powiesiłeś opinie zbioru), ale w Twoim poście ewidentne sugerowałeś, ze 70% się zawinęło bo tlou2 jest chujowe

I ja nie sugerowałem, ze odeszli z powodu lgbt czy strzelania do Koranu - jedynie prostowalem to co Ty uznałeś za korelacje.

Ale specjalnie dla Ciebie przyjmijmy ze najważniejsze w moim poście było „lgbt czy tez niemożność strzelania do Koranu” to nawet po usunięciu tego post byłby właściwy. Napisałeś, ze 70% studia zrezygnowało z pracy bo było zniesmaczone produktem - a tak nie było.

Ja tylko na koniec przypomnę, ze cała ta dyskusja wynikła z mojego pytania „ej grał ktoś i czy poleca???”
Obrazek
befree
Posty: 81
Rejestracja: 08 cze 2020, 17:49

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: befree »

Ja Wam powiem, że gry to jest strata czasu, mimo wszystko mniejsza niż oglądanie meczów w TV. Jasne, można podszkolić angielski, przy niektórych ruszyć głową, ale są lepsze metody nauki angielskiego i lepsze metody na ruszenie mózgu. Mi gry nie dają za wiele przyjemności, pogram sobie dzień lub dwa i nie mogę już grać kilka miesięcy bo strasznie mnie to nudzi. A potem mija te kilka miesięcy i znowu sobie gram z dwa dni. Konsoli nigdy sobie nie kupię właśnie przez to jak mało gram. Ale chyba zainteresuję się planszówkami, a może jakieś DnD
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5827
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: cloud »

no i kogo kurwa obchodzi twoje zdanie? :lol:
befree pisze: 28 cze 2020, 4:21 Ja Wam powiem, że gry to jest strata czasu
nikogo

W
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
ODPOWIEDZ