Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyche »



gierka słonia miała premierę wczoraj
wygląda jak tibia, więc już mi się podoba
grał ktoś?
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9087
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: genocidegeneral »

nigdy nie grałem w stare fallouty i bez sentymentu pewnie bym się odbił, w czwórkę coś tam pograłem, ale wkurwiały mnie te budowle i gówniane dialogi, trójka to pewnie podobne barachło od beztesty, a wszyscy się tasują do new vegas, naprawdę to jest aż taki sztos? próbowałem z dwa lata temu ale się odbiłem :(
Obrazek
onizuka
Posty: 718
Rejestracja: 17 maja 2019, 11:47

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: onizuka »

Znacie jakąś fajną strategie na ps4? CIV 6 odpada bo o ile jest teraz na promocji, to drugie tyle gry zablokowane pod dlc :wall:
Awatar użytkownika
Globe
Posty: 1255
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Globe »

Sudden Strike? Tropico? Tropico jest całkiem fajne, w Sudden Strike na konsoli nie grałem. Może Frostpunk? Tego też nie testowałem.
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5914
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: mql »

genocidegeneral pisze: 16 lut 2021, 22:49 nigdy nie grałem w stare fallouty i bez sentymentu pewnie bym się odbił, w czwórkę coś tam pograłem, ale wkurwiały mnie te budowle i gówniane dialogi, trójka to pewnie podobne barachło od beztesty, a wszyscy się tasują do new vegas, naprawdę to jest aż taki sztos? próbowałem z dwa lata temu ale się odbiłem :(
ja pierwszą cześć przeszedłem bodajże 2 lata temu, wiec nic się nie bój i odpalaj (chociaż w dwójce ugrzązłem i jestem w połowie gry od roku, brak czasu robi swoje), byleby się przyzwyczaić do archaicznej oprawy (co następuje imo dość szybko)

trójka i new vegas były okej, przy czym ten oblivionowy styl jap z trzeciej części może być odrzucający, niemniej jednak dobrze wspominam - daj szansę, bo na pewno będzie nieporównywalnie ciekawiej niż w czwórce (nie grałem, ale rzucałem parę razy okiem przez ramię brata, jak w to pocinał i poza budowaniem własnej bazy nie ma tam nic interesującego, jakby ktoś wykastrował i zupełnie zidiocił uniwersum)
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyche »

fallout 2 jest sztosem onym
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2626
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Sidd »

Są jakieś przecieki, kiedy XBOX series X pojawi się ponownie w ofercie Media Markt?
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
Leaf
Posty: 215
Rejestracja: 21 maja 2019, 14:43

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Leaf »

Kurwa czy ktoś wie jak odłączyć konsole od konta activision? Połączyłem kiedyś to konto z konsolą i kontem ziomka, teraz mam swoją. Wszystko robie zgodnie z supportem, ale tego przycisku UNLINK nie da się wcisnac, zero hiperłącza, ani na laptopie, ani w przegladarce na xboxie. Jak kurwa zyc? przez to nie moge zagrać se w CoDa, help
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4690
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Parlae »

@Sidd po prostu polecam śledzić regularnie lowcygier.pl
Rev
Posty: 603
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Rev »

Czy jeśli skończyłem CONTROL z płytki na PS4, standardowa wersje, a teraz wykupie Plusa, odpalę Control Ultimate Edition, to mój save przeniesie się do wersji UE i będę mógł kontynuować rozgrywkę, czy będę musiał zaczynać od początku? Słyszałem dwie wersje, jedni mówią że będę musiał zacząć od początku, inni że Ultimate Edition załaduje save z podstawowej wersji.
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: kvcper »

będzie działać
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
mlody
Posty: 54
Rejestracja: 10 wrz 2019, 8:41

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: mlody »

Siemano kapitany. Mam pytanka odnośnie gry PES 2021. Otóż od dziecka jestem fanem fify, ale z koleżką postanowiliśmy pograć trochę w produkcje Konami i musze przyznać, że jest to całkiem fajna odskocznia od tego arcadowego gówna fifowskiego. Jestem totalnym wackiem w PES i chciałbym się dowiedzieć jak podczas sprintu wypuścić piłkę dalej przed siebie a po drugie chciałbym wiedzieć jak można zastawiać się zawodnikiem bedąc przy pilce ?
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13201
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oldschool »

Drugie nie wiem, na pierwsze z tego co pamiętam to jak zamiast trzymać sprint to wciskaj przycisk odpowiadający za niego w momencie gdy piłka wraca do nogi przy biegu.
Mateusz
Posty: 420
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:39

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Mateusz »

Żeby zastawiać się trzeba chyba wcisnac prawy analog jak zawodnik jest w miejscu i drugi jest obok, ogólnie w Fifie te obie rzeczy są dużo łatwiejsze do zrobienia imo.
mlody
Posty: 54
Rejestracja: 10 wrz 2019, 8:41

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: mlody »

no to prawda bo na fifie to jest klikniecie guzika tylko a tutaj nie wiem jak to dziala i brakuje mi tego fest
Rev
Posty: 603
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Rev »

Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2626
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Sidd »

Nową postacią w Tekkenie Premier Polski :bowdown:
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Kubinsky »

noo zdziwko mocne, początkowo myślałem że to jakiś fejczur ale okazuje się że jednak nie :D
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Megidox »

Ciri Polskę zbaw !
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyche »

w tym roku remaster diablo 2, na konsole tez
ODPOWIEDZ