Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Onassis
Posty: 87
Rejestracja: 12 cze 2020, 8:43

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Onassis »

Godhand pisze: 31 sie 2021, 22:13 Dajcie jakieś fajne, mało znane crpg. Grafika nieważna. Historia, mechanika, rozwój postaci, muzyka istotne.
Znane, ale polecam zawsze i wszystkim Planescape: Torment.
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Jiigsi »

Ale zajebiście, że ea play jest gamepassie :bowdown:
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3867
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Godhand »

sebring pisze: 01 wrz 2021, 18:38 jak chciałem jakiegoś innego postapo od falloutow i stalkerów
Zobacz na Atom RPG. To oldschoolowa gierka ale fabularnie bardzo ok. Ja się bawiłem dobrze.

I dzięki wszystkim za propozycje.
Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4354
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyama »

Jiigsi pisze: 01 wrz 2021, 20:15 Ale zajebiście, że ea play jest gamepassie :bowdown:
ja czekam na ubisoft+, zeby ograc asasynow wszystkich na grudniowe swieta
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13099
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oldschool »

To długo świętować będziesz musiał, jakoś do lata.
Dancio
Posty: 274
Rejestracja: 08 maja 2019, 9:53

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Dancio »

Jak myślicie po jakim czasie wyjdzie ps5 pro bądź slim? Zastanawiam sie czy teraz nie kupić piątki. Bo jeśli by wyszła nowsza wersja np za rok to bym się wstrzymał. Jak sądzicie powinąć teraz (sporo znajomych juz kupiło, więc byloby z kim grac), czy jeszcze wstrzymać sie z zakupem?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4354
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyama »

oldschool pisze: 01 wrz 2021, 22:44 To długo świętować będziesz musiał, jakoś do lata.
swieta i wakacje przez cale zycie
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
Lothia
Posty: 860
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:32
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Lothia »

phobos pisze: 01 wrz 2021, 18:34 ja nie grałem w jedynkę, ale grając w dwójkę takiej stylistyki nie odczuwam (chociaż czytałem takie opinie o jedynce gdzieś już)

feeling trochę mam jak w neverwinter nights 2, tak mi się kojarzy, trudno powiedzieć czemu
W Neverwinter Nights to też tylko w pierwszą część grałem i to zaraz po premierze, więc dawno już. Tam nie było czasem aktywnej pauzy?

W D:OS turowy system walki całkiem nieźle się sprawdzał, ale jeśli chodzi o oprawę audiowizualną to strasznie odrzucała mnie feeria jaskrawych barw i inwazyjny voice acting: każdy, nawet najbardziej bezbarwny dialog musiał zostać wygłoszony głosem, w którym było mniej charyzmy niż w syntezatorze używanym do wulgarnych przeróbek z papieżem (chociaż zdarzały się wyjątki, bo twórcom udało się także stworzyć przypadkowo największego villaina w historii RPG - sprzedawce warzyw). Ale myślę, że dwójkę sobie kiedyś i tak sprawdzę przy większej ilości dostępnego czasu, przeważnie jak słyszałem pozytywne opinie na temat original sin, to tyczyły się właśnie drugiej części.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20276
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: phobos »

no a ja grałem tylko w neverwinter nights 2, do 1 się nigdy nie zabrałem :lol: ale nwn2 podstawka i maska zdrajcy świetne, inne dodatki słabsze, tego z piratami nigdy nie ukończyłem

ale tak, jeśli w w nwn1 jest taki sam system walki jak w nwn2, a pewnie tak jest, to była aktywna pauza, mi akurat lepiej się gra turowo, wcześniej nie grałem w takiego rpga turowego, ale jest spoko

w DOS2 podczas dialogów mówi narrator raczej normalnym tonem i NPC, z którym rozmawiasz, ale nie wydaje mi się to uciążliwe, co więcej, musialem sprawdzić, czy postacie NPC też mówią, czy sam narrator, bo nie byłem pewien :lol: w ogóle nie zwrócilem uwagi na voice acting w tej gierce, więc chyba nie przeszkadza

co do kolorów to są chyba normalne, są lokacje jaśniejsze i ciemniejsze, nie ma jakiegoś mega mrocznego klimatu, ale nie jest też cukierkowo

ja właśnie pod wpływem opinii załączyłem od razu dwójkę, bo są fabularnie niezwiązane i chyba byl to dobry wybór, bo na jedynke sporo hejtu leci, a jak gram w dwójkę teraz, to szkoda by bylo się zrazić, dawno mnie tak gierka nie wciągnęła
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: kvcper »

Dancio pisze: 01 wrz 2021, 22:46 Jak myślicie po jakim czasie wyjdzie ps5 pro bądź slim? Zastanawiam sie czy teraz nie kupić piątki. Bo jeśli by wyszła nowsza wersja np za rok to bym się wstrzymał. Jak sądzicie powinąć teraz (sporo znajomych juz kupiło, więc byloby z kim grac), czy jeszcze wstrzymać sie z zakupem?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Ta konsola nie ma nawet roku, trochę minie do ewentualnego(!) pro, czy nawet slima
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3651
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Prez »

a jak teraz jest z dostępnością i ceną ps5? bo też myślę powoli o zakupie, a przestałem to totalnie śledzić kilka miesięcy temu
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
Globe
Posty: 1218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Globe »

Zacząłem się rozglądać i była całkiem niezła oferta na konsolę z Ratchet i Clank za jakieś 2500 ale już widzę, że nie ma (chyba Mediaexpert). Jeżeli chcesz kupić w tym roku nie ma opcji, że nie dopłacisz. Ceny do świąt nie spadną, a i na same święta raczej też nie. Będzie schodziło, każdy dzieciak to będzie chciał mieć pod choinką.
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: kvcper »

Na luzie można kupić do 2800 z jakąś grą, czasem dorzucą pada. co raz częściej latają golasy po 2300? i to z napędem. ustawcie sobie powiadomienia na pepperze to nie ominiecie
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1386
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: #1 »

Myślicie ze za ile mogę sprzedać Ps4 pro 1tb z dyskiem na USB 1tb, PlayStation Vr v2 z kamerą v2, gitary do gitar hero, jakieśtam gry w pudełkach, z 5-9 nie pamiętam i 2 pady roczne ale ograne na nich z 20 godzin (kupiłem Series X na premierę i od tej pory grałem w gry z gejmpasa). W konsoli raz w roku robiłem czyszczenie w wersji full zawsze z nową świeża pasta Kryonaut
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Jiigsi »

Za 1k kupię
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: kvcper »

#1 pisze: 02 wrz 2021, 10:48 Myślicie ze za ile mogę sprzedać Ps4 pro 1tb z dyskiem na USB 1tb, PlayStation Vr v2 z kamerą v2, gitary do gitar hero, jakieśtam gry w pudełkach, z 5-9 nie pamiętam i 2 pady roczne ale ograne na nich z 20 godzin (kupiłem Series X na premierę i od tej pory grałem w gry z gejmpasa). W konsoli raz w roku robiłem czyszczenie w wersji full zawsze z nową świeża pasta Kryonaut

myślę, że do 2k byś wyciągnął. ps4 pro trochę kosztuje, vr na allegro używany z 500zl, gadzety guitar trochę sporo kosztują, a świeża pasta to z jednej strony kolejna zaleta, a z drugiej standardowy kupiec nie uzna to za coś wartościowego (ofc jest w błędzie). gry to już zależy jakie.
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1386
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: #1 »

Zastanawiam się właśnie czy nie sprzedać tego i kupić ps5. Pewnie też będzie leżeć ale mam bibliotekę PlayStation Plus odkąd dało się ją subskrybować i kurwa szkoda trochę :<
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13099
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oldschool »

Przecież jej nie stracisz kupując PS5 i może grać w te gry dalej :lol:
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Kubinsky »

Ja jakoś miesiąc temu miałem okazję kupić digital z ps plusem na 3 miechy i doładowaniem pastore 100zl za bodajże 2150. Ale w trakcie zamawiania ktoś już mnie uprzedził :neutral: Od tamtej pory jakoś olałem temat.

Ogólnie to wydaje mi się, że dopiero w drugim kwartale 2022 będziemy mogli mówić o konsolkach bez zestawów. I wtedy prawdopodobnie zastanowię się nad zakupem. (Chociaż wtedy może warto by jeszcze poczekać rok na wersję pro. Z drugiej strony nie wiadomo czy takowa się ukaże)
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: mql »

phobos pisze: 02 wrz 2021, 5:14 no a ja grałem tylko w neverwinter nights 2, do 1 się nigdy nie zabrałem :lol: ale nwn2 podstawka i maska zdrajcy świetne, inne dodatki słabsze, tego z piratami nigdy nie ukończyłem

ale tak, jeśli w w nwn1 jest taki sam system walki jak w nwn2, a pewnie tak jest, to była aktywna pauza, mi akurat lepiej się gra turowo, wcześniej nie grałem w takiego rpga turowego, ale jest spoko
Neverwinter Nights 1 top gra, przypomniałem sobie od niej jakoś na zeszłe swięta bozego narodzenia i gram do dzisiaj, full ciekawych modułów dodatkowych dorzucili, jak człowiek przełknie oprawę graficzna (na ktora ja w sumie nie narzekam, kurwa ja zwykle gram w kopiące się nawzajem kółka w fmie, zeszta imo jets po prostu ładna) i momentami infantylną główną kampanię - to otrzymuje kawał rozrywki
ODPOWIEDZ