Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7856
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Cz4rny1337 »

Pod koniec męczyła, ale warto żeby docenić bardziej kolejne części xD
Obrazek
frontkick

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: frontkick »

No tak jak nie jaram sie żadnymi Mafia Definitive Edition ani innymi rimejkami tak to jest niesamowite info, taki nocny zaśnieżony Nowy Jork na pewno bedzie spektakularnie wygladać + skoro Remedy to robi no to w sumie mogliby troche porozwijać niektore wątki np. tego BB żeby zdrada pod koniec miala sens wiekszy

policja, działania, czy śnieżycy, Jim Bravura, wszelkie niezbędne środki, Valkiria stanowi zagrożenie
Awatar użytkownika
esdoen
Posty: 1214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:44

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: esdoen »

esdoen pisze: 17 mar 2022, 15:02 Nie o to pytałem, ale dzięki za info. Mogę też zgarnąć zwykłą, ale na PS4 ani jednej płyty w życiu nie kupiłem, tylko w prezentach, i potem nienawidzę jak hałasują w napędzie tudzież wachlować się płytami ilekroć chce zmienić tytuł.

To na PS5 już nie ma takiej instytucji jak wyprzedaże w PS Store? W życiu nie kupiłem płytowej wersji, wszystko na wyprzedażach za jakieś psie pieniądze.
zgarnąłem PS5 Digital za 2500 z 2 padem i kodem PS Plus na rok, nie najgorszy deal, pewnie też nie najlepszy, ale jest jak jest. do tego fakturka i postaram się ojebać PS4 Pro, i wyjdzie całkiem git, myślę.

Elden Ring już zasysany

Dodano po 41 minutach 34 sekundach:
nk mi ktoś powie, dlaczego ten zjebany PS Store mi nie wyszukuje gier? jak wyszukuje cokolwiek przez wyszukiwarkę to znajduje mi tylko DLC. Coś zjebałem, czy to ostatnia aktualizacja jest jebnięta?
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4224
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: sebring »

pathologic 1 albo 2, obojętnie w sumie - jako niedzielny gracz warto zabrać się za jedną z tych gier czy taki casual jak ja odbije się od tej co jak co dość hermetycznej gierki
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: con shonery »

W jedynkę nie grałem, odbiłem się od dwójki, ale nie odradzam, trzeba samemu spróbować. Nie lubię trudnych wyborów wpływających na rozgrywkę, handlowania, craftingu i presji czasu, jak lubisz takie elementy to może akurat siądzie.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10029
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: lygrys »

są jakieś gry gdzie można grać centaurem?
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
Chojny
Posty: 471
Rejestracja: 10 maja 2019, 16:48

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Chojny »

mortal kombat 3
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3264
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: yungXpaproch »

sebring pisze: 19 kwie 2022, 13:45 pathologic 1 albo 2, obojętnie w sumie - jako niedzielny gracz warto zabrać się za jedną z tych gier czy taki casual jak ja odbije się od tej co jak co dość hermetycznej gierki
kurwa, ciezkie dziala zarzucasz. no napewno bym odradzal jedynki, jednak przez poziom technologiczny, w ta gre gra sie o wiele ciezej. dwojke bardziej. generalnie no polecam w chuj, przede wszystkim to genialna gra na poziomie prowadzenia fabuly, budowania swiata i zapewniania graczu wrazen. jednym z wiekszych zalozen gry jednak jest to, zeby nie byla zbytnio przyjemna i byla po prostu ciezka ale porazki sa wliczone w gre, jesli umierasz to nie ma po prostu powtarzania pewnego etapu tylko czas leci dalej. no wlasnie przez to ze czas leci in real time ciagle, gra jest tez stresujaca, a zbudowana jest tak, zeby miec za malo czasu na wszystko.
ta gra to cierpienie. goraco polecam
jesli skumasz ocb to naprawde zmieni w ogole twoje spojrzenie na rynek gier i otworzy oczy
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9094
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: genocidegeneral »

dragon age warto? wszystkie czy origins?
Obrazek
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: piernikowyskoczek »

jak ci sie spodobaja fabuła, postacie i świat (ogólnie writing), to warto wszystkie, jak zachwycisz się bardziej gameplayem, to warto tylko origins
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4647
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: szpilman »

sebring pisze: 19 kwie 2022, 13:45 pathologic 1 albo 2, obojętnie w sumie - jako niedzielny gracz warto zabrać się za jedną z tych gier czy taki casual jak ja odbije się od tej co jak co dość hermetycznej gierki
W jedynkę nie da się grać przecież, jebany symulator chodzenia, chociaż fabuła i klimat na początku bardzo mi się podobał, ale odpuściłem gierkę i nawet wpisywanie w konsoli nazwy lokacji, żeby się teleportować nie pomogło, koszmarny silnik.

Dodano po 6 minutach 13 sekundach:
lygrys pisze: 20 kwie 2022, 9:25 są jakieś gry gdzie można grać centaurem?
heroes 3
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
BouncedDuck5106
Posty: 658
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: BouncedDuck5106 »

genocidegeneral pisze: 23 kwie 2022, 17:47 dragon age warto? wszystkie czy origins?
Origins razem z dodatkiem to jest kurwa tak piękna gra, że takich już nie robią. Klimat tego świata jest świetny, mechanika trochę archaiczna ale nie mam z tym problemu osobiście.

Dwójkę osobiście lubię, mimo sporej krytyki i powtarzających się lokacji. Lubię te historie za to, że nie ma tu super ratowania świata, tylko musisz rozwiązywać tu swoje problemy.

Inkwizycję to kurwa jebac, pełno jakichś z chuja znajdziek, fabuła najgorsza z wszystkich, dłuży się nie miłosiernie, prosta w porównaniu do wcześniejszych, i jeszcze ta grafika - co z tego, że świat jest ładny i otwarty, jak mordy postaci wyglądają gorzej niż w da:o
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2174
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Opieronie »

Inkwizycja dobra była. Nie śledziłem już później usprawnień, ale jak dla mnie całkiem w porządku była to gierka.
Awatar użytkownika
RW0
Posty: 2227
Rejestracja: 20 kwie 2019, 16:00
Lokalizacja: 71

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: RW0 »

Przeszedłem właśnie tlou2. Co to jest kurwa za gra :bowdown: najlepsze w co grałem
Mateusz
Posty: 420
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:39

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Mateusz »

Nie dłużyła Ci się? Czytałem, że momentami jest za bardzo przeciągnięta.
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9094
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: genocidegeneral »

haha o boże
Obrazek
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2103
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: d3nt »

Jakiś posiadacz skyrima na switcha może mi powiedzieć jak szybko się ładują lokacje i wczytana gra?
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
sydemon
Posty: 161
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:32

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: sydemon »

Różnie, zależy od lokalizacji, ale przeważnie parę sekund. Parę razy zdażyło się, że dłużej się wczytywała lokalizacja, ale było to powiedzmy 15 sekund.
Awatar użytkownika
Weles
Posty: 257
Rejestracja: 08 maja 2020, 11:32

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Weles »

No i co, wychodzi w tym roku coś jeszcze z AAA wartego uwagi? TES6 nie widać, GTA6 nie widać, Stalker przesunięty, Starfield przesunięty, Diablo 4 nie widać....
Chyba tylko Hogwart na rozkładzie jazdy, jeśli nie przesuną
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1429
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: bronek »

No z serii diablo bedzie jakis Diablo Immortal niedlugo, nwm czy to nie 4 bo nie znam sie na tej serii. A tak to chyba GoW nowy bedzie pod koniec tego roku jeszcze
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
ODPOWIEDZ