Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2388
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Sialala »

To jest zajebiscie mocny ruch Microsoftu. :shock:
Nie jestem jakimś wielkim fanem bethesda ale no nie da się ukryć ze przypierdolili mocarnie.

Spencer wspominał że chciałby zgarnąć jakieś duże japońskie studio. Ostatnio często lata do Japonii. Jeżeli mowa o capcom, konami albo sedze to wtedy bedzie dla mnie gamechanger.

Chuj no trza będzie kupić ps5 i xboxa. Series S pierdole bo zbyt dużo devow narzeka na ten sprzęt, series X se kupie.
Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 850
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Finesta »

Cena jaką zapłacił Microsoft to około 70% całej wartości Sony.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: instinkt »

kiedy bethesda dała ostatnią dobrą gre? 15 lat temu?
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: zemsta1kadluba »

podbijam up, bo gierki bethesdy w ostatnich latach to mocna tendencja spadkowa, a Fallout 76 to był wręcz skandal że takie gówno wypuścili i generalnie wydarzenia naokoło tego. Ze skyrimem też było dużo problemów tak naprawdę, tę grę mocno udźwignęły mody, którym swoją drogą bethesda działała na szkodę.
a todd howard kłamczuszek od 1410
Spoiler
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 595
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Blazfm »

instinkt pisze: 22 wrz 2020, 1:10 kiedy bethesda dała ostatnią dobrą gre? 15 lat temu?
6 miesięcy temu
https://www.last.fm/user/blazfm
https://www.instagram.com/blazfm
ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2361
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: kshaq »

Up, można jebać po nich za odgrzewanie skyrimowego kotleta przez dekadę, ale Doomy przecież zrobiły niemałą furorę.
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 595
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Blazfm »

No, plus bardzo dobre Wolfensteiny, plus zawsze trzymające poziom gry Arkane.
Ja wiem że do narracji pasuje że hahaha Bethesda zbugowane gry, fallout 76 xdd no ale nie róbmy fikołków
https://www.last.fm/user/blazfm
https://www.instagram.com/blazfm
ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
nigdyniebralemkoksu
Posty: 194
Rejestracja: 22 maja 2019, 17:09

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: nigdyniebralemkoksu »

Powinni skupić się na gierkach, które lepsze są na myszkę i klawę i Xbox stałby się takim kompem, którego kupujesz raz na 7 lat.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Cz4rny1337 »

oni w chuju maja konsole, ich mokrym snem jest to, zeby gamepass dostepny byl na wszystkich platformach od pc, przez xboxy, konsole nintendo i nawet playstation, a potem beda kosic hajs z miesiecznych subskrypcji

maja ogromne zaplacze finansowe zeby porobic to teraz na stracie, a potem zacznie sie zarabianie

Sony odrzucilo model a'la gamepass bo wiekszosc z duzych ekskluziwów AAA to koszt 100 mln lekka reka, wiec ciezko to oddac w dniu premiery w modelu subskrypcyjnym
Obrazek
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oldschool »

Blazfm pisze: 22 wrz 2020, 9:21 No, plus bardzo dobre Wolfensteiny, plus zawsze trzymające poziom gry Arkane.
Ja wiem że do narracji pasuje że hahaha Bethesda zbugowane gry, fallout 76 xdd no ale nie róbmy fikołków
No właśnie nie róbmy. Ostatni Wolfenstein: Youngblood okazał się grą co najwyżej średnią. Prawda jest taka, że obóz PS5 przegina w jedną stronę wspomniając same gnioty, a obóz Xbox w drugą stronę wspominając gry sprzed x lat, które wyszły, a omijając masę średniaków. Oczywiście prawda leży po środku.
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 595
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Blazfm »

oldschool pisze: 22 wrz 2020, 14:26 a obóz Xbox w drugą stronę wspominając gry sprzed x lat
No ale nikt nie wypomina gier sprzed lat xd Ja po prostu cieszę się z tego deala, bo jednak wierzę w nowe Elder Scrollsy (każdą poprzednią część bardzo lubię), jestem sajko Wolfensteinów (może poza Youngblood, racja), bardzo lubię Doomy i jaram się wszystkimi gierkami Arkane. No i fakt możliwej współpracy Obsidian i Bethesdy nad TNV2 elektryuzuje.
I tyle.
https://www.last.fm/user/blazfm
https://www.instagram.com/blazfm
ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: zemsta1kadluba »

ale te gry nie były robione bezpośrednio przez Bethesde tylko przez nich wydane i o to chodziło. NV też był tylko wydany przez Bethesde ale zrobił go Obsidian.
I z tymi wolfensteinami to też tak o bym powiedział
Doomy za to kozak
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 595
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Blazfm »

No tak, ale to czy Bethesda pracowała bezpośrednio nad grą czy była tylko wydawcą nic nie zmienia w kontekście dealu, bo MS kupiło całe ZeniMax Media czyli zarówno Bethesde jak i Arkane, idSoftware czy Machine Games.

Więc po prostu dla mnie bardzo spoko opcją jest, że będę mógł zagrać na premierę w gry stworzone przez ww.studia w ramach abonamentu.
https://www.last.fm/user/blazfm
https://www.instagram.com/blazfm
ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Jarekk »

i nie wiem co ma do tego to, że rzekomo betesda ostatnią dobrą grę wypuściła dawno temu. nawet jesli tak by było, to nie sadze ze kupili te firme po to zeby oni se dalej robili wszystko jak dotychczas. ale wiadomo, istnikt to nawet jakby gówno leciało z napędu plejki z logiem sony to by zeżarł
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
BouncedDuck5106
Posty: 658
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: BouncedDuck5106 »

Już się kurwa zlecieli
ksiazenieporzadek

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: ksiazenieporzadek »

Jarekk pisze: 22 wrz 2020, 15:10 istnikt to nawet jakby gówno leciało z napędu plejki z logiem sony to by zeżarł
:lol: :lol:
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: zemsta1kadluba »

ugułem tutaj są jedne z największych spin na forumie nawet w politycznych nie ma takich emocji
to tylko gierki i konsole chłopaki
Blazfm pisze: 22 wrz 2020, 15:07 No tak, ale to czy Bethesda pracowała bezpośrednio nad grą czy była tylko wydawcą nic nie zmienia w kontekście dealu, bo MS kupiło całe ZeniMax Media czyli zarówno Bethesde jak i Arkane, idSoftware czy Machine Games.
tu masz rację
Jarekk pisze: 22 wrz 2020, 15:10 i nie wiem co ma do tego to, że rzekomo betesda ostatnią dobrą grę wypuściła dawno temu. nawet jesli tak by było, to nie sadze ze kupili te firme po to zeby oni se dalej robili wszystko jak dotychczas
no tylko że trochę tak było już że microsoft kupił jakieś studio co miało dobrą historię, miało robić świetne gierki i wyszła kupa, takim studiem było chyba Rare, co wypuściła takie dobre gry jak Viva Piniata xd
ale no ciekawe co będzie, memy są śmieszne jak zawsze kiedy fanboje konsol toczą wojny
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Obrazek
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2633
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Sidd »

No skoro Spencer chce kupić coś w Azji teraz...
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Jarekk »

No ja ogólnie jestem wyczulony na pierdolenie typu "xbox chujowy, konsola za 20 zł :lol:", "pad od plejki w chuj lepszy" i tak jest i koniec. Normalnie podyskutować to zawsze chętny. Zresztą ja pisałem już dawno, że ja mam w dupie xbox czy sony, z Xboxa korzystam dlatego bo moi koledzy mają, podoba mi się game pass i lewe konta za 3 zl. Plejke sobie też kupię kiedyś żeby ograć te słynne eksluziwy, bo wyglądają kozacko i nie mam z tym żadnych problemów
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Lidwin »

Capcom...SF, MHW i DMC w game passie nie może być przypadkowe :oops:
F1 to królowa. Zawsze była.
ODPOWIEDZ