Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Raptowny
Posty: 1000
Rejestracja: 09 gru 2019, 22:36

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Raptowny »

To fajnie. Natomiast tworzenie nowych kont, jest pewnie do granicy przyzwoitości :razz:
Spoiler
https://handicapbeats.bandcamp.com/
inwalidacja.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Lidwin »

Kto od jutra na GT7?
F1 to królowa. Zawsze była.
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3867
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Godhand »

Nie wiem czy ktoś grał, bo może to stary temat a ja dopiero odkryłem, ale Geoguessr.
Niesamowita sprawa, wciągnęło mnie kosmicznie.
W skrócie. Dostajesz widok ze Street View gdzieś ze świata i masz 5 min żeby wskazać na mapie gdzie jesteś.
Czym większą dokładność, tym więcej punktów. Niesamowita giera, trochę geograficzna, trochę logiczna, angażuje mózg.
Bardzo polecam.
Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyche »

ale mnie wkurwia ten jebany modern warfare, nie dosc ze chujstwo zajmuje 160 giga to co tydzien wpierdala sie skurwialy update, mam starego pleja 500gb z na ktorym sa trzy (slownie 3) gry, system pokazuje 80 gb wolnego a mimo to ten parchaty warzone pierdoli ze musze zwolnic kolejne 20gb, wez mi ktos powiedz czy to u mnie jest cos zjebane czy naprawde ta 160 gigowa kurwa potrzebuje kolejne 100gb na aktualizacje jednej broni i zmiane battle royale z 2 osobowych ekip na 3 osobowe
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13098
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oldschool »

Niestety tak to zjebały skurwysyny, na znak protestu wyjebałem z dysku.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyche »

ok dzieki
Awatar użytkownika
quasimoto
Posty: 497
Rejestracja: 20 maja 2020, 13:01

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: quasimoto »

Jezu, pamiętam jak siedziałem uwięziony na tropikach oglądając wtedy Warzone na YT w marcu 2020, wróciłem do Polski na kwarantannę i zagrałem dosłownie dwa mecze. Ściągania w chuj, grania też w chuj :dunno: wolałem wtedy Black Ops 4
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Piters »

Kurwa ogrywam te TLOU2 i mam wrażenie, że jedynka lepiej żonglowała scenami totalnego napierdalania ze spokojniejszymi, tak żeby dać trochę na oddech, ale nwm może po prostu jestem lekko zmeczony przechodząc kolejną część od razu po pierwszej i trzeba se wrócić np. za tydzień
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 902
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Rozpierdalator »

oyche pisze: 04 mar 2022, 23:01 ale mnie wkurwia ten jebany modern warfare, nie dosc ze chujstwo zajmuje 160 giga to co tydzien wpierdala sie skurwialy update, mam starego pleja 500gb z na ktorym sa trzy (slownie 3) gry, system pokazuje 80 gb wolnego a mimo to ten parchaty warzone pierdoli ze musze zwolnic kolejne 20gb, wez mi ktos powiedz czy to u mnie jest cos zjebane czy naprawde ta 160 gigowa kurwa potrzebuje kolejne 100gb na aktualizacje jednej broni i zmiane battle royale z 2 osobowych ekip na 3 osobowe
ja już od roku gdzieś mam to wyjebane z konsoli, chociaż co jakiś czas ściągam na kompa Cold Wara, gram kilka godzin, leży sobie tak, wchodzi update, wypierdalam z dysku i znowu instaluję za jakiś czas :lol: oczywko Warzone nie tykam, tylko MP. chuj im na łeb uguem
A LAMUSY PALĄ SZAJS
I PRUJĄ SIĘ NA PSACH
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Luxair »

Piters pisze: 06 mar 2022, 0:19 Kurwa ogrywam te TLOU2 i mam wrażenie, że jedynka lepiej żonglowała scenami totalnego napierdalania ze spokojniejszymi, tak żeby dać trochę na oddech, ale nwm może po prostu jestem lekko zmeczony przechodząc kolejną część od razu po pierwszej i trzeba se wrócić np. za tydzień
No z tego co pamiętam to początek TLOU2 był dość spokojny, chyba faktycznie warto sobie zrobić przerwę.

Z innej beczki: jaka gra w stylu It Takes Two, czyli obowiązkowy coop i split screen? No Way Out? Army of Two?
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
quasimoto
Posty: 497
Rejestracja: 20 maja 2020, 13:01

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: quasimoto »

Totally Reliable Delivery Service albo Human Fall Flat
Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 902
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Rozpierdalator »

W A Way Out grałem kilka lat temu z ziomkiem. Całkiem spoko, ale jak już grałeś w It Takes Two to A Way Out jest dużo uboższe. Z tego co pamiętam to było dużo Quick Time Eventów i gra była znacznie krótsza. Army of Two to strzelanka, inny rodzaj gry. Też grałem z kumplem ale po godzinie zrezygnowaliśmy, co nie znaczy że Tobie się nie spodoba. Jeszcze Unravel Two albo Overcooked! 2 możesz sprawdzić. Ogólnie jak grałeś już w It Takes Two to ciężko o coś lepszego.

BTW It Takes Two skończyłem wczoraj z dziewczyną i :bowdown: rzadko coś tak zajebistego i kreatywnego teraz wychodzi, chociaż poziom z magnesami trochę nudny się robił pod koniec, a tak to żadnych minusów nie pamiętam.
A LAMUSY PALĄ SZAJS
I PRUJĄ SIĘ NA PSACH
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyche »

unravel fajne, ale tam bez split screena
overcooked tez bez splita, ale tam to raczej wiecej osob trzeba, jak gralismy we 2 to bylo ciezko w chuj przejsc kolejne etapy, ale moze po prostu kaleczylismy przejarani
Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 902
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Rozpierdalator »

a to możliwe z tym overcooked, bo tez nam slabo we dwojke szło :lol:
A LAMUSY PALĄ SZAJS
I PRUJĄ SIĘ NA PSACH
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Jiigsi »

Trudne we dwóch tak jest
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13098
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oldschool »

No Overcooked to na 4 gra jest przeznaczona zdecydowanie.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyche »

gralismy w 4 tez i lekko nie bylo, ogolnie gierka wymaga skupienia i koordynacji bo jak napierdoleni siadziecie w 4 i myslicice ze bedzie fajna zabawa to to tak nie wyglada niestety
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13098
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oldschool »

No jak się gra z randomami pierwszy raz to nie, ale z ekipą to szybko zaczyna się łapać ocb i nie jest wcale jakoś trudno. Z tego co pamiętam to jedynkę zrobiliśmy całą na 3 gwiazdki wszędzie.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Cz4rny1337 »

Potrzeba szefa kuchni co wydaje polecenia i koordynuje

Dodano po 30 sekundach:
Za to polecam pograc z partnerka/partnerem jak dawno się nie klociliscie
Obrazek
insane
Posty: 1483
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: insane »

do kanapowego coopa fajne sa: moving out, supermarket shriek, streets of rage 4, mother russia bleeds
ODPOWIEDZ