Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4420
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Kalom »

dla koneserów Vampire Survivors wyjdzie za jakiś czas gra oparta na bardzo podobnych mechanikach tylko bardziej kolorowa i lepsza graficznie czyli Soulstone Survivors

https://store.steampowered.com/app/2113 ... _Prologue/

można testować prolog za darmo na steamie i zbiera on całkiem pozytywne recenzje, więc jak ktoś był fanem popularnych wampirków to może mu siąść
:joint: [*]
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oKulTywowany »

Mordeczki
szczera opinia dla tego co ogrywał
Co lepsze, wiadomo z komentarzem
Assassin's Creed Unity vs Assassin's Creed Syndicate
Mam dylemat po długiej walce w odysejce do powrotu przed rpg
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7130
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: piernikowyskoczek »

Unity, bardzo asasyńska fabuła, piękna grafika, dobry parkour, w Syndicate jakiś batmanowy grapple hook na kiju i chyba więcej skradania
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4420
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Kalom »

do specjalnej edycji Enderala wyszło ostatnio spolszczenie, więc jak kogoś wcześniej brak rodzimego zniechęcał do grania to teraz można :bowdown:
:joint: [*]
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1390
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: #1 »

https://www.microsoft.com/pl-pl/d/kontr ... n59crbsqgz

Pad do series S/X za 215zl na stronie majkro. Biały czarny i niebieski
^ kogo to chuj obchodzi?
Deyker
Posty: 1062
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:24

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Deyker »

Siema, mój braciak kupił ostatnio ps5 i kminię, żeby sobie kupić Fife do popykania. Warto kupować ją od razu po premierze czy poczekać chwilę, bo cena znacząco spadnie?
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Piters »

Zależy czy chcesz grać więcej czy popykać godzine raz na tydzień :dunno:

Jak pierwsze to tak, a jak nie to pewnie koło świąt będzie z 2x taniej
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Clay
Posty: 1561
Rejestracja: 03 sie 2019, 13:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Clay »

Dawno nie grałem w GTA a wszystkie już przeszedłem, grał ktoś w Yakuzę? Nigdy nie miałem styczności z tą serią, a opinie często są mega pozytywne
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Cz4rny1337 »

nie uznal bym tego w sumie za gre w stylu GTA, wiec jak bardzo zalezy Ci na GTA to moze jednak Sleeping Dogs/RDR2 czy cos, ALEEE

jesli chcesz kozak gierke elegancka to dawaj yakuze, zacznij od yakuzy 0, daj szanse do rozdzialu 3 minimum, rób elegancko sidequesty i wyczuj, czy Cie to bawi

Yakuza jest w zasadzie malo sandboxowa
Obrazek
Awatar użytkownika
Clay
Posty: 1561
Rejestracja: 03 sie 2019, 13:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Clay »

A tego się nie spodziewałem, czytając że to odpowiedź na GTA spodziewałem się że to taki gangsterski sandbox tyle że azjatycki, a Sleeping Dogs to faktycznie może być ten profil, przypomniałeś mi że coś takiego istnieje. Spróbuję tę Yakuzę, tym bardziej że to prequel więc w moim przypadku idealnie na początek żeby się wstrzelić
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1390
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: #1 »

Sleeping Dogs zajebiste. Jak mi tam się odpaliło podczas jazdy Lorn - Soft Room to od razu wskoczyło na podium ulubionych kawałków odkrytych przypadkiem
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: con shonery »

Zaglądam do PlayStation store a tam pełno gier wyglądających jak flashowe darmówki na newgrounds w 2010, np. kilka części klonu flappy bird, pogłaszcz jeża / homika / psa (każda to oddzielna gra) czy mój faworyt, pixelowe ZJ the Ball, wg opisu chrześcijańska, pixel artowa nowela wizualna o piłce w czapce z krzyżem i śmigłem, część wydarzenia "Bible Video Game Sundays". Ceny od 2 do kilkudziesięciu złotych, żadna nie ma screenów ani zwiastunów.
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: azar »

Clay pisze: 27 wrz 2022, 21:57 A tego się nie spodziewałem, czytając że to odpowiedź na GTA spodziewałem się że to taki gangsterski sandbox tyle że azjatycki, a Sleeping Dogs to faktycznie może być ten profil, przypomniałeś mi że coś takiego istnieje. Spróbuję tę Yakuzę, tym bardziej że to prequel więc w moim przypadku idealnie na początek żeby się wstrzelić
Yakuza raczej nie jest dla każdego, za to Sleeping Dogs to dokładnie takie GTA w Azji, niedawno przeszedłem na ps4, bo było w promce za jakieś grosze i bawiłem się świetnie.
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4420
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Kalom »

sleeping dogs dojebana gierka i nadal ładnie wygląda

az szkoda że jakiejś kontynuacji to nie dostało
:joint: [*]
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9069
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: genocidegeneral »

ale bym se pograł w epickiego rollplaya jakiegoś, z drużyną, bez aktywnej pauzy i inspiracji hińskimi bajkami takiego
Obrazek
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: con shonery »

A ja w jakiś symulator chodzenia fpp, ale szukam i szukam i chyba już wszystkie ograne. (
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Jiigsi »

genocidegeneral pisze: 29 wrz 2022, 14:48 ale bym se pograł w epickiego rollplaya jakiegoś, z drużyną, bez aktywnej pauzy i inspiracji hińskimi bajkami takiego
divinity 2 pewnie ograne, ale jak nie to właśnie to to
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
fromage
Zbanowany
Posty: 3914
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: fromage »

Co panowie myslicie na temat Stadyii? Te transmitowanie/strimowanie gier, nie sledzilem tematu w ostatni czasie ale jakis trailer mi sie pokazuje I tam na dole ps5,Xbox, pc a pozniej stadia
Rozumiem ze trzeba miec naprawde dobry (patrzac na EU ale to zalezy gdzie) konekcje zeby to moglo dzialac, Bo np. Kurwa HDTV juz w 90's wymyslono, nawet sciagalem Cale mecze mistrzostwa swiata 2002 a 1080p crispy chicken Bo tam duzy waleq lecial ale to odnoscie jakosc a my to o ethernet cablami gadamy, to co jak z ta stadia? Bangla uwu tam w USA czy np. W korei ? Oni chyba najszybszy Maja net ale watpie ze ktos tam uzywa czegos takiego Bo to bylo skierowane targetowane na amerykanski rynek
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9069
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: genocidegeneral »

Jiigsi pisze: 29 wrz 2022, 15:04 divinity 2 pewnie ograne, ale jak nie to właśnie to to
no niestety ograne, tak jak wastelandy, solasty, encasedy; pathfindery i poe dwójka siedzą mi tak se, dobre turowe rpg to jest to icz którego nie mogę skracznąć od dawna
Obrazek
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13193
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oldschool »

fromage pisze: 29 wrz 2022, 18:46 Co panowie myslicie na temat Stadyii? Te transmitowanie/strimowanie gier, nie sledzilem tematu w ostatni czasie ale jakis trailer mi sie pokazuje I tam na dole ps5,Xbox, pc a pozniej stadia
Rozumiem ze trzeba miec naprawde dobry (patrzac na EU ale to zalezy gdzie) konekcje zeby to moglo dzialac, Bo np. Kurwa HDTV juz w 90's wymyslono, nawet sciagalem Cale mecze mistrzostwa swiata 2002 a 1080p crispy chicken Bo tam duzy waleq lecial ale to odnoscie jakosc a my to o ethernet cablami gadamy, to co jak z ta stadia? Bangla uwu tam w USA czy np. W korei ? Oni chyba najszybszy Maja net ale watpie ze ktos tam uzywa czegos takiego Bo to bylo skierowane targetowane na amerykanski rynek
18 stycznia 2023 roku – w tym dniu Google oficjalnie wyłączy Stadię, czyli swoją kolejną próbę podbicia branży gier.
ODPOWIEDZ