Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

encrenoire

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: encrenoire »

A RDR2 czy The Last of Us Wam sie nie spodobalo? Ja chce nadrobic, razem z tym nieszczesnym Cyberpunkiem, jak zlapie troche wolnego. Fajne bylo LA Noire, wspomniane Wiedzmin i Bioshock, w ktorego gralem sluchajac wykladow i przygotowujac sie do matury z historii, haha.
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1390
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: #1 »

Mi się bardzo podobało, choć rdr2 potrafi ciut znużyć
^ kogo to chuj obchodzi?
encrenoire

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: encrenoire »

Kojarze memy z lowieniem ryb, czy co tam sie robilo, xd. Ja tez lubie klasyczna narracje, fabule, fun i klimat, najbardziej, moze dlatego ze przestalem grac zanim Azjatyckie indie (cokolwiek) stalo sie mainstreamem. (Tzn. jasne, FM, jakies Twierdze czy Fifa tez fajne, ale to nie to samo).
ksiazenieporzadek

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: ksiazenieporzadek »

ja głównie gram w jakieś nba, f1 albo fife w ostatnich latach xd

grałem w mafię ostatnio, fajna gra no ale spędziłem może 10h

rdr 2 było zajebiste, chociaż za pierwszym podejściem odrzuciło mnie długim rozkręcaniem się, potem miodzio

cp2077 fabularnie fajny, szkoda tylko tej nieszczęsnej grafiki
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Kubinsky »

W sumie trochę zazdroszczę wam panowie z tym, że jesteście tacy krytyczni wobec nowych gierek. Ja mam wrażenie, że im starszy jestem tym jestem bardziej otwarty na jakiekolwiek klimaty(w sensie, nie zamykam się na tylko na open worldy, tycoony, jrpgi, fpsy, liniowe przygodówki albo coś innego) przez co lista gier do ogrania ciągnie sie w nieskończoność :neutral:
Awatar użytkownika
wueste
Posty: 176
Rejestracja: 07 kwie 2021, 22:15

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: wueste »

Odnośnie klimatów jRPG i tym podobnych to zastanawia się nad zagraniem w Final Fantasy. Kiedyś grałem na emulatorach w pierwsze części i strasznie mnie wciągało więc może warto dać szansę.

Którą część Final Fantasy na PS4 polecacie. Na pierwszy rzut oka VII remake wygląda fajnie więc zastanawiam się nad tą częścią. Są jakieś inne warte polecenia czy VII najlepsza?
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9068
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: genocidegeneral »

coś ciekawego w ogóle ma wyjść w tym roku? też gram tylko w jakieś ścigałki trochę i snookerka na ps4
Obrazek
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4642
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: szpilman »

stalker 2
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: baqlashan »

genocidegeneral pisze: 25 kwie 2021, 12:31 coś ciekawego w ogóle ma wyjść w tym roku?
no dzieje khorinis ponoc xddddd
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: con shonery »

Znudzenie grami może się brać stąd, że mainstream to z 5 tych samych gier od 20 lat, tylko z różną grafiką. Można polecieć w japońszczyzne, można przebierać w mniej znanych tytułach, które mają odwagę zaskakiwać czymś nowym, możliwości są nieograniczone :exclaim: Z gier się nie wyrasta, tak jak nie wyrasta się z oglądania filmów, czytania książek i słuchania muzyki.
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9068
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: genocidegeneral »

baqlashan pisze: 25 kwie 2021, 12:48 no dzieje khorinis ponoc xddddd
https://www.youtube.com/watch?v=C3Nza575VVU&t=19s
Obrazek
encrenoire

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: encrenoire »

con shonery pisze: 25 kwie 2021, 13:00 Z gier się nie wyrasta, tak jak nie wyrasta się z oglądania filmów, czytania książek i słuchania muzyki.
No jednak zarowno z kina jak i muzyki wiekszosc wyrasta, o grach juz nawet nie mowiac, tracac czas i zainteresowanie. Ja rozumiem, Twoj argument to, ze wyrasta sie z rodzaju, gatunku, a nie samej sztuki(/rozrywki) - ale redukcja w czestotliwosci to juz jest rodzaj wyrosniecia z, nawet jesli nie calkowitego porzucenia.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: baqlashan »

tera mi sie przypomnialo ze ma wychodzic jakas polska bijatyka ala soul calibur tylko ze sie napierdalasz postaciami z epokami sarmatyzmu i tniesz sie szablami i ponoc wszystko super realistycznie podejscie do teamtu i nawet ten amerykanski jutuber od bialej broni (zapomnialem nazwy kanalu) propsowal te gierke

pograłbym z ciekawości w taki wynalazek, bo generalnie najwieksza bolączka wszelkich bijatyk jest taka że to gry turowe, nie ma bezposredniej interakcji w tych walkach, najpierw jeden wyprowadza cios, potem drugi etc, ew zdarzy sie raz na rok ze dwoch sie jebnie naraz, ale to tyle, i ta polska gierka ma byc tego pozbawiona
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: baqlashan »

dokładnie o te fierke mi chodzilo o o tego ziomka, polecam wogle jego kanal, masa specjalistycznej rzeczowej wiedzy

widze że dodali w końcu rapier! zajebiście
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Yayo »

Czy gry w uniwersum wiedźmina są powiązane z książkami?
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: con shonery »

Czerpią z nich ale nie trzeba ich znać, a Wiedźmina 3 można śmiało zaczynać nie znając poprzednich jakby co
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Yayo »

Ok, dzięki. :)
Awatar użytkownika
deska
Posty: 1083
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:57

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: deska »

encrenoire pisze: 25 kwie 2021, 5:04 A RDR2 czy The Last of Us Wam sie nie spodobalo? Ja chce nadrobic, razem z tym nieszczesnym Cyberpunkiem, jak zlapie troche wolnego.
RDR2 to ścisła topka najlepszych gier ostatniej generacji i wszechczasów imo, Last of us zupełnie nie mi nie podeszło - jakoś gameplay w nowych grach Naughty Dog do mnie nie trafia

Cyberpunk to taki far cry z trochę lepszą fabułą
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Cz4rny1337 »

Kurwa to sterowanie w rdr2 to trzeci świat dla odmiany jebany kon
Obrazek
ODPOWIEDZ