Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4385
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyama »

Parlae pisze: 19 sty 2022, 13:59
Cz4rny1337 pisze: 19 sty 2022, 2:20
Spoiler
Obrazek
Gówno tam. Zwykły shitposting. Naprawdę nie wiem co może być większe od tego. :dunno:
Microsoft + Ubisoft i Rockstar lub cross z Nintendo imo byloby wieksze, ale nie wiem czy mozliwe do zrealizowania. Cos o potencjalnej wspolpracy z Nintendo juz bylo rok temu i podobno kwestia czasu
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
Jasny
Zbanowany
Posty: 2583
Rejestracja: 16 sty 2022, 1:03
Lokalizacja: Cała Polska - a wkrótce zagranica

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Jasny »

Im mniejsze zróżnicowanie na rynku, tym gorzej.
Wczorajsze info o połknięciu zjebanego i tak Activision-Blizzard była tragiczną informacją dla rynku gier - skończy się tak samo, jako skończył się Internet - monopolizacja, a po monopolizacji już nie będzie walki o klienta, tylko dyktowanie warunków i wciskanie na siłę swoich chorych ideologii - jakich, to też zależy od obecnej mądrości etapu, więc płatki śniegu cieszące sie nad wycofaniem łapek w dół nie powinny czuć się w tym zbyt pewnie.
Dodając do tego fakt, że masa ciągnie w dół, a gry stały się rozrywką masową jak jeszcze nigdy - obecny kryzys na rynku gamingowym będzie się jedynie pogłębiał. Skoro gamingowe cucki są w stanie płacić za cybercucka 2137 i opłaca się jedynie rozkręcić marketing i ściemniać, to widzę to w ciemnych barwach
I live my life free of compromise and step into the shadows without complaint or regret.

Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: con shonery »

Dlatego spoko że są Japończycy no i tylu świrów robi indyki (dodatkowo często są wspierani przez MS i Sony), mainstream będzie karmiony kolejnymi iteracjami gier stworzonych przez algorytmy księgowych a tacy zboczeńcy jak ja zawsze będą mieli swoje nieskobudzetowe dziwadła
Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Lidwin »

Tak przy okazji, wydaje mi się że tu spora część osób ma więcej niż jedną platformę do grania a kłócicie się jak jakieś biedaki jak floo.
Spoiler
Ps. Zapomniałeś dodać do pozdrowień zdjęcia z tortem :lol:

Ps2: Oczywiście mowa o biedzie umysłowej
F1 to królowa. Zawsze była.
Awatar użytkownika
Jasny
Zbanowany
Posty: 2583
Rejestracja: 16 sty 2022, 1:03
Lokalizacja: Cała Polska - a wkrótce zagranica

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Jasny »

con shonery pisze: 19 sty 2022, 17:23 Dlatego spoko że są Japończycy no i tylu świrów robi indyki (dodatkowo często są wspierani przez MS i Sony), mainstream będzie karmiony kolejnymi iteracjami gier stworzonych przez algorytmy księgowych a tacy zboczeńcy jak ja zawsze będą mieli swoje nieskobudzetowe dziwadła
Jeśli masz coś do polecenia w style THey are billions to pomodlę się za CIebie przed snem
I live my life free of compromise and step into the shadows without complaint or regret.

Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Jarekk »

teraz widzę jest narracja taka że monopolizacja to zło, ale jak Xbox był w dupie to nie było końca naśmiewania się że 10 osób w to gra i po co ta konsola za 20 zł wgl wychodzi
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: KillerCroc »

Ale Xbox był w dupie nie bez powodu :dunno:

Zaniedbali całą generację konsol, nie wykazali się jeśli chodzi o oferowane tytuły na Xboxie no to czemu się dziwić, że ludzie tak chętnie wybierali platformę Sony? To nie dobra strategia Sony spowodowała, że poprzednia generacja została przez nich zdominowana tylko niedbalstwo Microsoftu co wykorzystali japońce. [Disclaimer: nie wiem czy tak było, to jest zdanie moich xboxowych ziomków]

Żeby nie było, Sony też rozszerza udziały na rynku, różnica jest taka, że te studia były już tak czy siak w pewnym sensie partnerami biznesowymi albo pracowali z nimi na wyłączność. inSomniac (m.in. Spyro, Resistance, Spiderman), FromSoftware (Bloodborne i Soulsy), Santa Monica (seria GoW), Naughty Dog (Uncharted, Jax, Crash), Bluepoint (Remake'i jak do tej pory) itd. Kupno takiego molocha jakim jest Acti-Bliz czy Bethesda to powermove no ale przecież mogą to robić to robią, czas pokaże co z tego będzie.

Ja mam nadzieję, że to odbije się na obecnym podejściu Sony do usług ze subskrybcją i jakoś może im się zapali lampka, że dawanie gównogier w PS+ w 2022 roku nie przejdzie.

Ale fakt jest taki, że monopolizacja to zło, tylko do tej monopolizacji to naprawdę jeszcze bardzo daleko ale to chyba pierwsza taka sytuacja, która wywołała o tym dyskusje.
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: con shonery »

Jasny pisze: 19 sty 2022, 17:54 Jeśli masz coś do polecenia w style THey are billions to pomodlę się za CIebie przed snem
Niestety nie kojarzę, strategie to nie moje klimaty
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10029
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: lygrys »

Słyszałem, że playstasion chce sprzedawać gry cyfrowo za 300zł(?)
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oldschool »

A coś więcej? Bo aktualnie sprzedaje i to za więcej. To ma być obniżka?
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10029
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: lygrys »

Oglądałem livestream ARHNa z 2020 jak ogrywa Super Mario 64 i tam mówił o tym, że takie ceny nie przejdą.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1390
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: #1 »

To się pomylił
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
wojtas
Posty: 407
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:20
Lokalizacja: Miasto Maczet

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: wojtas »

Przeszly, ale wyższe xd
BouncedDuck5106
Posty: 658
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: BouncedDuck5106 »

KillerCroc pisze: 19 sty 2022, 19:16 Zaniedbali całą generację konsol, nie wykazali się jeśli chodzi o oferowane tytuły na Xboxie no to czemu się dziwić, że ludzie tak chętnie wybierali platformę Sony?
No, a teraz dla odmiany sony zaniedbuje obecną generację, więc wszystko się zgadza.
Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Lidwin »

Ja dla odmiany gram sobie znowu w driveclub i na ps5 to wygląda i działania pięknie. Tak bardzo nienawidzę sony że tak ubili tę grę najtrudniejsza decyzją z plusem i zamknięciem serwerów. Kurwy nie ludzie. A tyle pięknych serii miało trafić do "już wkrótce". Jakby jeden z drugim żyd pozwolił dac pełna wersję do plusa pewnie gralbym już w d2 na start tej generacji. Może ea mając gościa w swoich szeregach pozwoli zrobić im nfs na modłę duchowego spadkobiercy bez otwartego świata.
F1 to królowa. Zawsze była.
Awatar użytkownika
insane
Posty: 1537
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: insane »



:lol:
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: KillerCroc »

Acti-Blizz mają jakieś kontrakty podpisane z Sony, czekam na powermove M$ ze złamaniem tych kontraktów i zapłaceniem kary finansowej która pewnie jest równowartością drobnych w kanapie Phila Spencera :lol:
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4385
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyama »

Phil Spencer mowil, ze gry beda tez dla Sony
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7856
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Cz4rny1337 »

dla Pana Panie Sony jest Warzonik i candy crush, a nowe call of duty jest dla zarzadu microsoftu
Obrazek
Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Lidwin »

Haczyk pewnie taki że w game passie :lol:
F1 to królowa. Zawsze była.
ODPOWIEDZ