Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Rupert »

Diablo 3
borderlands

Wysłane z mojego G3121 przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Bolo »

KillerCroc pisze: 03 cze 2020, 16:57 Ja nie widziałem przecieków ale jeśli jedyne zarzuty to to że gramy teraz babochłopem z wątkiem lgbt gender w tle to jakoś przeżyje jak fajnie poprowadzą fabułę i będzie spk grywalność
oj prison mike, zawiedziesz się.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Cz4rny1337 »

nie ma chuja ze bedzie mialo slabe recenzje

[co oczywiscie nie implikuje, ze bedzie dobre]
Obrazek
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3703
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Prez »

E tam, tlou2 rozkurwi nam czachy, mark my words
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: zemsta1kadluba »

nie rozkurwi
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2388
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Sialala »

Pierwsze opinie o tlou2 mówią o 40h rozgrywki w singlu :shock: dużo jakoś kurwa, chyba trochę za dużo nawet. Bardzo chwalony jest gameplay ale nigdzie ani slowa o fabule, nie widzialem nawet zeby ktos napisal ze wyszli z tego z obronna reka czy cokolwiek. Ja miałem brać w dzień premiery ale jak zaczęły latać spoilery to się na nie natknąłem niestety (na szczęście?) :lol:

Trzeba czekać na recenzję i opinie ludzi na forach. W ciemno ni chuj tego nie kupię bo nie chce rozjebac telewizora o ścianę.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: daveyo »

Dobra kto mi znajdzie tę gierkę to jest supernacki. Oczywiście jak w ostatnich 2 przypadkach niewiele pamiętam, ale wiem, że była to przygodówka bodajże o jakimś agencie, który szukał jakichś skarbów, było coś z Niemcami, a jedna zagadka polegała na układania klejnotów na takim wielkim włazie, trzeba było je połączyć czy coś. (możliwe, że wszystko zmyśliła moja dziecięca wyobraźnia, ale ta zagadka to pewniak). No zajebista była ta giereczka, pamiętam, że dostałem ją od kolegi w podstawówce :razz:
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1390
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: #1 »

Uncharted HE HE HE HE
^ kogo to chuj obchodzi?
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: DeDoK »

Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Peyton »

mmm, feelsy mocne. Będzie grane bankowo. :oops:
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4391
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Piters »

Próbowałem grać w 2 z rok temu, ale troche za bardzo się zestarzała, ale i tak klasyk :oops: Moja ulubiona gra z dziecinstwa, 3 to chyba pierwsza gra oryginalna nie z gazety, która kupiłem. Ale potem jej nie przeszedłem i tak jakoś, nie siadła mi
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2633
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Sidd »

Zajebiście, Kao 4, ale gdzie Rayman 4 :(
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: zemsta1kadluba »

o człowieku ale się grało za małolata, a wcale nie taka prosta była :oops: najbardziej lubiłem etapy z jakimś lataniem/jeżdzeniem na czymś
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Kubinsky »

klasyk, czekam. ale w przeciwieństwie do takiego raymana 2 jakoś z kangurka niewiele pamiętam.
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: KillerCroc »

I to jest najlepsze, ja jak odświeżałem spyro reignite to nie pamiętałem z niego nic i się zakochałem na nowo
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1010
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: miku »

daveyo pisze: 08 cze 2020, 22:15 Dobra kto mi znajdzie tę gierkę to jest supernacki. Oczywiście jak w ostatnich 2 przypadkach niewiele pamiętam, ale wiem, że była to przygodówka bodajże o jakimś agencie, który szukał jakichś skarbów, było coś z Niemcami, a jedna zagadka polegała na układania klejnotów na takim wielkim włazie, trzeba było je połączyć czy coś. (możliwe, że wszystko zmyśliła moja dziecięca wyobraźnia, ale ta zagadka to pewniak). No zajebista była ta giereczka, pamiętam, że dostałem ją od kolegi w podstawówce :razz:
Broken Sword?
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
frontkick

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: frontkick »

daveyo pisze: 08 cze 2020, 22:15 Dobra kto mi znajdzie tę gierkę to jest supernacki. Oczywiście jak w ostatnich 2 przypadkach niewiele pamiętam, ale wiem, że była to przygodówka bodajże o jakimś agencie, który szukał jakichś skarbów, było coś z Niemcami, a jedna zagadka polegała na układania klejnotów na takim wielkim włazie, trzeba było je połączyć czy coś. (możliwe, że wszystko zmyśliła moja dziecięca wyobraźnia, ale ta zagadka to pewniak). No zajebista była ta giereczka, pamiętam, że dostałem ją od kolegi w podstawówce
Undercover: Operation Wintersun może ale nie kojarze tamtej zagadki tbh
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: KillerCroc »

To ja też się przyłączę, szukam tej gry od ponad dwóch lat i nie mogę jej znaleźć i nie daje mi to spokoju, mam z niej szczątkowe informacje/wspomnienia i na ich podstawie do tej pory niczego nie udało mi się znaleźć. Gra 2D w rzucie od boku, postacią grywalną był chłopak w masce szkieleta albo sam szkielet, bronie były mocno groteskowe i improwizacyjne np. zgniłe mleko i były do kupienia w sklepach które były lokacjami na tej mapie, gra miała kreskówkową szatę graficzną. Szukam tego i szukam ale fraza - game about boy with skull mask nie prowadzi do niczego innego oprócz tej gry internetowej o szkielecie z piłą :lol: Jak na razie nie znalazłem o niej żadnych informacji a jestem pewien że istniała z tego względu że kupiłem ją w sieci sklepów saturn, jakby ktoś coś to dziękuję bo ciekawość nie daje mi spokoju, pytałem kiedyś o nią na innych forach internetowych ale wszyscy rozkładali ręce :dunno:
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: daveyo »

miku pisze: 09 cze 2020, 15:05 Broken Sword?
frontkick pisze: 09 cze 2020, 16:08 Undercover: Operation Wintersun może ale nie kojarze tamtej zagadki tbh
ani to ani to :( tamto miało taki mroczny klimat
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1010
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: miku »

ale przygodowka point and click tak? 2d, 3d czy 2.5d?
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
ODPOWIEDZ