Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
#1
Posty: 1386
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: #1 »

oldschool pisze: 02 wrz 2021, 13:51 Przecież jej nie stracisz kupując PS5 i może grać w te gry dalej :lol:
Przeczytaj to co napisałem jeszcze raz tylko wolniej
^ kogo to chuj obchodzi?
ksiazenieporzadek

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: ksiazenieporzadek »

możesz konsolę sprzedać a ps plus dalej opłacać
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oldschool »

#1 pisze: 02 wrz 2021, 16:28
oldschool pisze: 02 wrz 2021, 13:51 Przecież jej nie stracisz kupując PS5 i może grać w te gry dalej :lol:
Przeczytaj to co napisałem jeszcze raz tylko wolniej
Przeczytałem i dalej nie rozumiem :dunno:

Chcesz sprzedać PS4 i kupić PS5. Przecież konto będziesz miał na PS5 to samo co na PS4, możesz sobie grać w te gry z PSPlusa, które masz uzbierane i dalej zbierać kolejne.

A jak ci chodzi o jakąś przerwę, bo np. PS5 kupisz później, to Plusa możesz opłacać nie mając konsoli, a gry dodawać przez przeglądarkę.

Jeśli chodzi o coś innego to wytłumacz, bo za głupi jestem widocznie.
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1386
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: #1 »

Mam Xbox Series X i Gamepass Ultimate. Myślę że nie będę używać PlayStation i będzie stało ale szkoda mi kolekcji która mam
^ kogo to chuj obchodzi?
ksiazenieporzadek

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: ksiazenieporzadek »

no ale kolekcji nie tracisz, po prostu będzie sobie na koncie i tyle xd
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1386
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: #1 »

Wiem. Szkoda mi po prostu to mieć i nie móc skorzystać ewentualnie. Dlatego też do tej pory nie sprzedałem ps4 bo może nagle mnie natchnie żeby ograć costam. Zresztą gier też kupionych trochę mam na koncie. Przejebane panowie :<
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Lidwin »

kvcper pisze: 02 wrz 2021, 8:53
Dancio pisze: 01 wrz 2021, 22:46 Jak myślicie po jakim czasie wyjdzie ps5 pro bądź slim? Zastanawiam sie czy teraz nie kupić piątki. Bo jeśli by wyszła nowsza wersja np za rok to bym się wstrzymał. Jak sądzicie powinąć teraz (sporo znajomych juz kupiło, więc byloby z kim grac), czy jeszcze wstrzymać sie z zakupem?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Ta konsola nie ma nawet roku, trochę minie do ewentualnego(!) pro, czy nawet slima
przecież wychodzi na dniach nowa wersja ps5. Będzie miała mniejszy radiator w chlodzeniu i lekko przebudowany układ wentylacyjny przez co ma mieć wyższe temperatury, sony twierdzi że lepiej ale każdy wie że brakło im komponentów i zmniejszyli koszty produkcji. Także bierz pierwszą wersję.
F1 to królowa. Zawsze była.
Dancio
Posty: 274
Rejestracja: 08 maja 2019, 9:53

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Dancio »

Slyszalem wlasnie o tym, ze najlepiej brac wersje CFI-1016B. Powine w przyszlym miesiącu. Mam nadzieje, ze beda dostepne jeszcze starsze wersje

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: kvcper »

Lidwin pisze: 02 wrz 2021, 18:46
kvcper pisze: 02 wrz 2021, 8:53
Dancio pisze: 01 wrz 2021, 22:46 Jak myślicie po jakim czasie wyjdzie ps5 pro bądź slim? Zastanawiam sie czy teraz nie kupić piątki. Bo jeśli by wyszła nowsza wersja np za rok to bym się wstrzymał. Jak sądzicie powinąć teraz (sporo znajomych juz kupiło, więc byloby z kim grac), czy jeszcze wstrzymać sie z zakupem?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Ta konsola nie ma nawet roku, trochę minie do ewentualnego(!) pro, czy nawet slima
przecież wychodzi na dniach nowa wersja ps5. Będzie miała mniejszy radiator w chlodzeniu i lekko przebudowany układ wentylacyjny przez co ma mieć wyższe temperatury, sony twierdzi że lepiej ale każdy wie że brakło im komponentów i zmniejszyli koszty produkcji. Także bierz pierwszą wersję.

Ale to nie jest ani pro, ani slim. To jest typowa ewolucja, nic się nie zmienia, to jest typowe dla każdej konsoli sony. a te bzdury co napisałeś już zostały wyjaśnione przez arstechnice. https://arstechnica.com/gaming/2021/08/ ... -heatsink/

Ofc, napinać się zaczęli panikarze, a na tt ludzie podłapali temat i zaczęli nakurwiac w sony, bo to teraz jest modne (game pass etc.). Także ten.
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Lidwin »

F1 to królowa. Zawsze była.
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: kvcper »

Ja ci daje wieści z przedwczoraj, a ty mi tłumaczenie na polski filmu z przed tygodnia :rotfl: to wszystko wzięło się z dupy, bo mierzyli temperatury w różnych miejscach i zaczęli wyciągać wnioski z dupy. To że na wylocie jest bardzo gorąco - uwaga - to bardzo dobrze. Znaczy że ciepło nie kisi się w środku.
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Parlae »

Zapewne jak to zwykle w takich przypadkach bywa: różnice między tymi wersjami są prawie niezauważalne. Więc nie ma co panikować.
Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Lidwin »

no nie ma, lecą w chuja tnąc koszty gdzie jest udokumentowane że temperatura jest wyższa. Jest to początek tej generacji. Więc za dwa lata będzie wyć gorzej niż fat ps4 gdzie czasem po odpaleniu np uncharted myślałem że konsola wyfrunie z regału. I ja jako osoba która chce kupić ps5 wolałbym tą z dużym radiatorem.
F1 to królowa. Zawsze była.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Parlae »

Udokumentowane. Nie ma jeszcze specjalistycznych testów Digital Foundry czy Gamers Nexus ale uż. Lidwin już wie, że jest dużo gorzej. Ma to sens.

Dodano po 2 dniach 18 godzinach 36 minutach 34 sekundach:
Są tu jacyś fani gier Warhammera 40k? Od której gry najlepiej zacząć zabawę w tym uniwersum?
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9022
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: genocidegeneral »

dziś o 22:00 40-minutowa prezentacja nadchodzących gier na plejstację, o tu:


zapewne pojawią się m.in. nowe odsłony Kratosa i Horizon, Gran Turismo, gra od From Software i Martina
Obrazek
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: szpilman »

Kupiłem sobie niedawno Hunt Showdown, miał ktoś do czynienia z tym nieszablonowym shoterem, którego akcja toczy się gdzieś na bagnistych terenach stanu Luizjana XIX wieku? Robię póki co pierwsze przymiarki i muszę przyznać, że atmosfera jest porażająco dobra, ale szybko zostałem wyjaśniony podczas potyczki 1v1, z tego co wyczytałem gra nosi miano jednej z najtrudniejszych sieciówek. Ogólnie rzecz biorąc grupa łowców spawni się na dość dużej mapie i musi znaleźć wskazówki, które zaprowadzą ich do bossa z którego "wyegzorcyzmują" trofeum i spierdolą z nim do wyjścia ewakuacyjnego, dzięki czemu zgarną najwięcej expierence i kupią sobie za to nowe perki i bronie. Proste? Otusz nie. Zanim jednak wyciągniemy Winchestera najpierw będziemy musieli przeczesać okoliczne wiochy, w których roi się od dziwacznych istot, ale by nie robić zbędnego hałasu lepiej uważać gdzie stawiamy nogę bowiem każdy nasz krok może być usłyszany przez gracza. Udźwiękowienie w tej grze to arcydzieło, a obraz generowany przez CryEninge czyni ten post apokaliptyczny western niezwykle przystępnym kąskiem.

Czy ktoś z szanowanych ślizgawkerów brał udział w łowach? W grze można robić 3 osobowe drużyny, i najlepiej jeśli składają się ze znajomych.
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Parlae »

Czaję się na tą gierkę, znajomy mnie namawia ale coś dobrze trzyma cenę. Wygląda ciekawie ale nie mam pewności, że mi podejdzie.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyche »

obczajcie sobie te predator hunting grounds co jest za darmo w ps+, 4v1 pvp, szału nie ma, ale przyjemna odmiana, trochę w stylu tego hunta co opisałeś
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: szpilman »

Parlae pisze: 09 wrz 2021, 15:17 Czaję się na tą gierkę, znajomy mnie namawia ale coś dobrze trzyma cenę. Wygląda ciekawie ale nie mam pewności, że mi podejdzie.
Kilka dni temu kupiłem za 85 zł, wydaje mi się że często wjeżdża promka na ten tytuł.
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: MoTyW »

Bolo pisze: 18 cze 2019, 18:22 Są jakieś info konkretne czy tak sobie gdybamy o konsolkach?

@MoTyW kotor remake confirmed jak chuj.
Odpowiadam bo właśnie dostałem info, że na tym streamie Sony oficjalnie zapowiedzieli remake.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
ODPOWIEDZ