Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1967
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: yytr »

Lidwin pisze: 31 sie 2021, 17:52 trzymajcie mnie 2k21 a Ci będę kupować pierwsze watch dogs :bowdown:

edit: jeszcze ten największy zarobas z forum co to z hehe gejpasa za 4zl się śmieje, proponując inny jakieś koreanskie konta kupuje grę która była w plusie :rotfl:
No też chyba nie kupię xD Niby 11 zł ale to w sumie lepiej wydać więcej a miec przyjemność z gry. Generalnie wylądowało u mnie PS4 na chacie, jakie gierki polecacie do ogrania tak by nie trwały za długo a przyniosły maksimum zabawy, bo nie lubię jakoś dużo grać ale w zimę z chęcią nadrobię to co mnie omineło. Póki co mam na liście:
Crash Bandicoot 4,
God of War,
The Last of Us: Part 2,
Ghost of Tsushima,

Grałem już w Spidermana i Uncharted, w sumie to te cztery gry chyba mi starczą na zimę 2021 xD ale może coś jeszcze polecacie.
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Bolo »

Pierdol to watch doges, dostałem oba za darmo na pc i łącznie przegrałem maks godzinę.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3883
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Godhand »

Dajcie jakieś fajne, mało znane crpg. Grafika nieważna. Historia, mechanika, rozwój postaci, muzyka istotne.
How nonbinary persons kill people?
They / them.
Awatar użytkownika
Ezio_Wroclaw
Posty: 2139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Ezio_Wroclaw »

Ja nie napisałem, że kupuje, tylko mnie rozpierdala ta cena za właściwie plecak plus gra :D Swoją drogą twórcy albo sa tak pewni siebie, albo pójdą drogą Cyberpunka i sobie ryj rozwala, albo gra będzie takim kosmosem, że szczęki pospadają
Obrazek

Nulla è reale, tutto è lecito.
https://musicxperienceblog.blogspot.com/ - maja pisaninka.
RateYourMusic
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Jaayu »

Godhand pisze: 31 sie 2021, 22:13 Dajcie jakieś fajne, mało znane crpg. Grafika nieważna. Historia, mechanika, rozwój postaci, muzyka istotne.
nie wiem na ile to się wpisuje w crpg ale - grałeś w Vampire: The Masquerade - Bloodlines? nie jest to jakaś mainstreamowa topka, no i trza zamontować patcha sobie ale poza tym to jest kurwa top gier w ogóle a nie tylko rpg
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20578
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: phobos »

Godhand pisze: 31 sie 2021, 22:13 Dajcie jakieś fajne, mało znane crpg. Grafika nieważna. Historia, mechanika, rozwój postaci, muzyka istotne.
ja z gierek z ostatnich lat kojarzę tylko pillars of eternity (nie grałem jeszcze) i divinity the original sin, gram właśnie w dwójkę, ale w jedynkę nie grałem, chociaż pewnie znasz te tytuły

disco elysium jeszcze polecane, ale to inny klimat trochę

Dodano po 9 minutach 12 sekundach:
chyba, że MMO, to star wars the old republic to trochę takie single player z elementami mmo :lol: ale story tam jest ciekawe, ja przeszedlem gierkę każdą klasą, a klas jest po obu stronach konfliktu razem 8 i każda ma niezależną linię fabularną
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Jiigsi »

Disco elysium, pathfinder. Nie wiem czy mało znane, ale bardzo dobre. Pathfinder to w ogóle z mechaniką trochę powrót do starych dobrych czasów.
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4642
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: szpilman »

Godhand pisze: 31 sie 2021, 22:13 Dajcie jakieś fajne, mało znane crpg. Grafika nieważna. Historia, mechanika, rozwój postaci, muzyka istotne.
Byku jak lubisz pierwsze Fallouty to zasysaj Olympus 2207, total conversion mod. W dodatku wyszło spolszczenie, które trzyma poziom "dwójki".
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3883
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Godhand »

Jaayu pisze: 31 sie 2021, 22:58
Godhand pisze: 31 sie 2021, 22:13 Dajcie jakieś fajne, mało znane crpg. Grafika nieważna. Historia, mechanika, rozwój postaci, muzyka istotne.
nie wiem na ile to się wpisuje w crpg ale - grałeś w Vampire: The Masquerade - Bloodlines? nie jest to jakaś mainstreamowa topka, no i trza zamontować patcha sobie ale poza tym to jest kurwa top gier w ogóle a nie tylko rpg
Ograne, ale przypomniałeś mi, jak bardzo lubię czytać podręcznik do gadanej Masakarady, co czyniłem po Twoim poście do drugiej w nocy ;)
(razem z Neuroshimą - mistrzostwo słowa pisanego i klimatu w podręcznikach).
phobos pisze: 01 wrz 2021, 5:12 pillars of eternity (nie grałem jeszcze) i divinity the original sin
Pillarsy oba ograne, drugie divinity też, jedynkę i disco elysium sprawdzę, dzięki.
Jiigsi pisze: 01 wrz 2021, 7:35 Disco elysium, pathfinder
Pathfinder wygląda oldschoolowo jak Atom RPG, sprawdzę.
szpilman pisze: 01 wrz 2021, 8:23 Byku jak lubisz pierwsze Fallouty to zasysaj Olympus 2207
Fallout 2 jest w moim top 3 gier wszechczasów, więc sprawdzę w pierwszej kolejności, dzięki wielkie.
How nonbinary persons kill people?
They / them.
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: kvcper »

było na ślizgawce głosowanie na gre dekady?
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
ksiazenieporzadek

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: ksiazenieporzadek »

Było


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: kvcper »

to poszukam sobie
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Bolo »

@phobos cho grać w swtora do gildii
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Lothia
Posty: 860
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:32
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Lothia »

Warto grać w drugą część Original Sin w ogóle? Grałem w jedynkę i już do samego końca rozgrywki nie mogłem się przekonać do jej jarmarcznej stylistyki.

Godhand możesz sobie zagrać jeszcze w Arcanum czy Planescape Torment, ale też pewnie już znasz.
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: con shonery »

Godhand pisze: 31 sie 2021, 22:13 Dajcie jakieś fajne, mało znane crpg. Grafika nieważna. Historia, mechanika, rozwój postaci, muzyka istotne.
podbijam Disco Elysium (w wersji final cut). Jeśli nie grałeś, to nie szukaj dalej, nie znajdziesz nic lepiej napisanego
frontkick

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: frontkick »

szpilman pisze: 01 wrz 2021, 8:23Olympus 2207
Super jest ten mod i tez polecam, bardzo mi sie podoba wgl ten koncept postapokaliptycznego wiezowca wokol ktorego powstaly rozne spolecznosci

Fallout: Sonora ma sie doczekac tlumaczenia na angielski jakos niedlugo i to tez jest potezny projekt bardziej w klimacie pierwszej czesci. Ogladalem film czlowieka grajacego w wersje po rosyjsku i no super to wyglada, z wyczuciem zrobione wszystko, spójne z uniwersum i wgl + mozna na zajebistym postapokaliptycznym motocyklu jezdzic zamiast samochodem, oby takie rzeczy ciagle powstawaly bo imo silnik Fallouta 2 jest niesmiertelny i niczego mu nie brakuje
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4642
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: szpilman »

Sonora już jakiś czas temu wyszła z angielską łatką, tak mi się wydaje. Nevada od tych samych twórców też była zajebista, ale Sonora to jest ponoć miazga, ale nie chce oglądać żadnych gameplayów, żeby sobie nie spoilerować lokacji. W ogóle co tam odjebał red888guns(gadające głowy, nowe tekstury) to arcybowdown. Olympusa zmęczyłem wczoraj, kiedyś zrobię drugie podejście bo nie wszystko odkryłem.

W ogóle red888guns pracuje nad Olympus 2249 na silniku UE4, oczywiście robi to po godzinach. :cool:
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20578
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: phobos »

Lothia pisze: 01 wrz 2021, 12:02 Warto grać w drugą część Original Sin w ogóle? Grałem w jedynkę i już do samego końca rozgrywki nie mogłem się przekonać do jej jarmarcznej stylistyki.

Godhand możesz sobie zagrać jeszcze w Arcanum czy Planescape Torment, ale też pewnie już znasz.
ja nie grałem w jedynkę, ale grając w dwójkę takiej stylistyki nie odczuwam (chociaż czytałem takie opinie o jedynce gdzieś już)

feeling trochę mam jak w neverwinter nights 2, tak mi się kojarzy, trudno powiedzieć czemu
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4224
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: sebring »

kupiłem z kilka lat temu pierwsze dwie części metra (redux ofc) na stimie i do dzisiaj ich nie zainstalowałem, a że ostatnio trochę nudzę to takie pytanie mam, mianowicie czy w 2021 dalej tę gierkę warto se zapodać?
jak chciałem jakiegoś innego postapo od falloutow i stalkerów sprobowac to rok temu zainstalowałem dying light i przynajmniej na singlu ta gra to takie nudne fabularnie i klimatycznie gówno obsrane ze w szoku bylem ze ludzie to propsuja
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4642
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: szpilman »

Ja własnie gram w dying light ale coop z ziomeczkiem i jest klawo, fabuła faktycznie takie pierdu pierdu.

Last light przeszedłem jakoś miesiąc temu, super gierka, graficznie się nie zestarzała i nie jest tak liniowa jak pierwsza część, jest parę wyborów przed graczem od których zależy finał rozgrywki i można czasami odbić w jakiś inny tunel i poszukać stuffu zanim przejdziemy do następnej lokacji.
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
ODPOWIEDZ