Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Rev
Posty: 603
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Rev »

Czy w jakiejkolwiek grze jazda koniem sprawia przyjemność i sterowanie nie wkurwia? Jeszcze tego nie doświadczyłem, chyba ciężki temat do ogarnięcia
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9092
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: genocidegeneral »

Yayo pisze: 26 kwie 2021, 23:02 Czy gry w uniwersum wiedźmina są powiązane z książkami?
gry są kontynuacją sagi cyklu, ja przeczytałem między trójką a dodatkami dopiero ale nigdy w trakcie rozgrywki nie miałem jakichś zonków, że nie wiedziałem co jest pięć
Obrazek
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: phobos »

Rev pisze: 26 kwie 2021, 23:44 Czy w jakiejkolwiek grze jazda koniem sprawia przyjemność i sterowanie nie wkurwia? Jeszcze tego nie doświadczyłem, chyba ciężki temat do ogarnięcia
w AC bo dajesz by koń sam jechał do celu i essa

mam nadzieję, że pomogłem
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
wueste
Posty: 177
Rejestracja: 07 kwie 2021, 22:15

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: wueste »

Po jakim czasie The Last of Us Remastered robi się ciekawe?
Rev
Posty: 603
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Rev »

Od początku, jak masz za sobą pare godzin i nie podchodzi to widocznie gra nie dla Ciebie
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4112
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Luxair »

Sony zapowiedziało PSVR2 które ma wyjść w 2022. Oczywiście większa rozdzielczość; porządne, nowe, dedykowane kontrolery ze śledzeniem palców i haptic feedbackiem; śledzenie ruchów głową inside-out, czyli bez zewnętrznych kamerek czy stacji echolokacyjnych. Wszystko to jednak jeden chuj, bo PSVR2 będzie działać po kablu; jednym cienkim, no ale w dobie Questa to niewybaczalne. Mówi się że Sony poskąpiło pieniędzy na Wifi 6e któreby pociągnęło wireless VR i wsadzili do konsoli tylko Wifi 6 (choć możliwe jest że w przyszłości dodadzą jakiś wireless adapter/dongle).
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
Payn3
Posty: 107
Rejestracja: 18 kwie 2021, 15:35

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Payn3 »

@wueste gra wbrew pozorom jest straaaaasznie przehypowana i broni się tylko historią. Moje osobiste 6/10.
Awatar użytkownika
wueste
Posty: 177
Rejestracja: 07 kwie 2021, 22:15

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: wueste »

No właśnie wygląda na to, że intuicja mnie nie myliła i nie powinienem sięgać po tę grę. Dla historii to sobie mogę film obejrzeć.
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9092
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: genocidegeneral »

przecież zajebiście się drabiny nosi
Obrazek
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Kubinsky »

właśnie tlou jest dla mnie dobrym przykładem gry gdzie oprócz pięknej historii sam gameplay nie zamula. ten element survivalu/craftingu jest bardzo w porząsiu.
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4457
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Kalom »

Jakiś darksoulsowy świr (lub nie) ogrywał Hellpoint? Jest teraz w bundlu i można za kilka zł dorwać.
:joint: [*]
ocznik
Posty: 97
Rejestracja: 08 paź 2019, 12:44

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: ocznik »

grałem i ukończyłem z ziomkiem w coop, generalnie strasznie drewniana gra, mechaniki momentami kuleją i level design jest mocno średni. Nie wiem czy ograłbym to jeszcze raz, nie ma podjazdu do innych soulslike
N0V4K
Posty: 79
Rejestracja: 24 wrz 2019, 20:57

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: N0V4K »

Planuje przesiadkę z X1 na XsX. Nie będzie to kolidować jak zaloguję się na nowej konsolce na moje konto?

X1 pójdzie na sprzedaż, to chyba najlepiej przywrócić ustawienia fabryczne?
Emdowu
Posty: 56
Rejestracja: 26 kwie 2019, 13:30

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Emdowu »

Tak, możesz też wyrejestrować konsole na stronie microsoftu jak miałeś zarejestrowaną

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4647
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: szpilman »

Taka wieczorna rozkmina, czy Silent Hill można na lajcie uznać za najstraszniejsza grę w dziejach? Mam na myśli pierwsze części. Co prawda nigdy nie miałem okazji albo i odwagi żeby zagrać(jedynie w Residenta na PSX miałem styczność) więc posiłkuje się wyłącznie doświadczeniami z oglądania walkthrough na YT. Co mnie skłania do takich przemyśleń, w SH najbardziej schizujaca jest ta cisza która rozlewa się po ciemnych korytarzach, ten bezgłos oczywiście zagłusza nasza postać swoimi krokami, ale czasami brak typowego ambiencu potęguje atmosferę, wówczas też jakiś skowyt, albo dudnienie z oddali podnosi ciśnienie jak nic, no i ta popierdolona kamera, aż strach zawrócić, albo skręcić za ścianą. Zapraszam do dyskusji
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Kubinsky »

No silent hill chyba rzeczywiscie jest najstraszniejszą serią w grach. W sumie do dzisiaj mam ciary jak słyszę intro do jedynki. Zwłaszcza początek tego intra do dzis wywołuje u mnie jakies nieracjonalne creepy uczucie, przypominające mi to co czuję oglądając filmy lyncha.
Kiedys zastanawialem sie jak mozna sie bać takiej gry gdzie nie ma widoku z pierwszej osoby..oj jak bardzo się myliłem.
Trójka imo najlepsza pod względem poziomu strachu/psychodelii/powykręcanych monstrów/klimatu nakręcanego między innymi przez świetne ambienty.
Chociaz przyznam, że mam jeszcze do ogrania serię forbidden siren i parę części fatal frame, więc coś się może zmienić.

Ja w ogóle mam tak, że jeśli mowa o horrorach to filmy mnie zbytnio/w ogóle nie straszą. Gry są imo zdecydowanie lepszym medium do straszenia (książki też w sumie spoko potrafią przekazać strach, choć nie aż tak jak gry). Ktoś ma podobnie?
Awatar użytkownika
fromage
Zbanowany
Posty: 3914
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: fromage »

kurcze nigdy nie gralem ale bylem w kinie jak to wyszlo w chuj epic iten skurwesyn trojkatowy, bo ja to bardziej sanandreas na plazy hehe albo 1.6 zeby strzelac ale kurcze jesli gadasz ze t ozrobilo wrazenei ta gierka bo na mnie filmowa wersja to elo essa natsu zapewnie nie zagram ale spox gierka
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: con shonery »

Ja z kolei nie gram w horrory i nie oglądam ich, bo strach nie mieści się w moim zbiorze rozrywek (żałuję, zostało mi oglądanie materiałó RagnarRoxa o horrorach), z jednym wyjątkiem - Silent Hill to jedna z pierwszych gier w które grałem i większość silentów przeszedłem, nie wiem jak to działa.
Awatar użytkownika
fromage
Zbanowany
Posty: 3914
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: fromage »

nie no z czego mi wiadome to horror gry to jump scare, a jako ze film elo nie horror ale ta tylko ze kurwy nie skaczo to chyba i nie gra chujowe takie long us play station exclusive ale cos sie tam pojawia a i pukciki bo to juz chyba na ps1/2 wychodzilo takze japonce chyba wiedzo co robio innit
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3703
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Prez »

W Silent Hilla nie grałem, ale mam podobnie z filmami, nie ruszają mnie w 99% przypadków, a kilka lat temu w takim Slenderze bałem się kurwa odwrócić
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
ODPOWIEDZ