Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: bronek »

Dla mnie tez ten argument z "dOwNgAdEm" to jest jakis wiekszy poziom szukania chuja do tzw dupy, nwm jak sie porowna trailery nowego spidermana albo hfw z ratchetem no to nwm gdzie wy widzicie te WYKASTROWANIE i jakies inne abstrakcyjne frazesy. Dzisiejsze gry juz wygladaja kozacko, ludzie oczekuja dojebanej przygody z gra ktora ich przeniesie do fantastycznego swiata i ich stamtad nie wypusci, a nie 2pikseli wiecej po bokach, albo realistycznych odbic w kaluzy. Dlatego tez wjbn na te wieksze dopieszczenia graficzne, oby gry sie szybko wczytywaly, bylo 60fpsow, nie mialy rozdzielczosci 240p tylko byly dopasowane do wiekszosci salonowych telewizorow(nwm jakie teraz ludzie maja telewizory w wiekszosci, 1080p? Jak maja lepsze to 4k upscale zeby nie przeciazac maszyn niepotrzebnie tez kozak opcja) i essa dla mnie to juz bomba i wow ze strony technicznej
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: bronek »

o kurwa po przeczytaniu tego doinformowalem sie jeszcze paroma innymi artykulami (zaczynajac od tych linkowanych w artykule powyzej) i serio mozna to skwitowac tylko "XD" :lol: Mam nadzieje ze przyjdzie kryska na matyska i albo ta firma sie oczysci z plew i zacznie normalnie funkjonowac albo sie rozpadnie w pizdu
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 827
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Finesta »

Dzisiaj o 17:00 mają coś pokazywać z nowego Battlefielda
mlody
Posty: 54
Rejestracja: 10 wrz 2019, 8:41

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: mlody »

ale mocny
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1364
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: redman23 »

Battlefield 2042 Official Reveal Trailer (ft. 2WEI)
Spoiler
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: szpilman »

lotopałanka mode podoba mnie się
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: instinkt »

ostatnio sobie właśnie myślałem że bym zagrał w jakiegoś bfa bo już trochę mam dość grania w gierki które są mocno competitive
w bfie zawsze się tryhardowało po statsy, ale można było grać 4fun biegając na freestylu co było po prostu przyjemne

odrobili lekcje bo trailer wygląda bardzo dobrze, ale okaże się co i jak gdy pokażą gameplay

ogólnie to moja historia z serią już trochę trwa
bardzo dużo grałem w 3 która podobała mi się zdecydowanie najbardziej ze wszystkich części
inne nie zatrzymały mnie przy sobie na jakiś dłuższy czas, ale przy 1 i bc2 trochę czasu spędziłem
5 była pierwszą częścią którą kompletnie zeskipowałem od czasów bc2
hejtuje natomiast to zabugowane gówno jakim była 4 i która to ogólnie była nudniejsza, brzydsza i ogólnie w chuj gorsza niż 3
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Parlae »

Ja tam czekam. Współczesne klimaty to to co najlepiej im wychodzi. W dwójkę i trójkę mocno się zagrywałem. Czwórka to praktycznie to samo co 3, z lepszą balistyką pocisków i zniszczalnymi elementami mapy. W jedynkę trochę grałem ale no niezbyt mi to podeszło. A piątka to autentycznie najgorszy BF jaki kiedykolwiek powstał. Jak DICE nie zrobi nic z cziterami w nowej grze to oni zniszczą kolejną część. I tego najbardziej się w sumie obawiam.
Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 506
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: KILLIE »

jakis fps do grania z nudow? raczej single player, nie online

poprzechodzilem wszystkie crysisy, half-life 2, gralem w tom clancy na jakiejs pustyni i po czasie zrobilo sie w chuj nudne, wychodzi cos pokroju crysisa w tych czasach? far cry nie umial mnie porwac
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Cz4rny1337 »

W titanfall 2 se jebnij o
Obrazek
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: szpilman »

KILLIE pisze: 09 cze 2021, 22:56 jakis fps do grania z nudow? raczej single player, nie online

poprzechodzilem wszystkie crysisy, half-life 2, gralem w tom clancy na jakiejs pustyni i po czasie zrobilo sie w chuj nudne, wychodzi cos pokroju crysisa w tych czasach? far cry nie umial mnie porwac
Metro? Stalker? Wolfenstein?
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 506
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: KILLIE »

o, wlasnie, metro przeszedlem, wolfenstein tez :roll:
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: moxxi »

Singularity
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: con shonery »

Podbijam Titanfall 2, nie trzeba znać jedynki, kampania zajebista. Jeszcze serie BioShock i Dishonored
Kibic
Posty: 173
Rejestracja: 18 kwie 2019, 23:06

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Kibic »

No dzień dobry. Pany, może ktoś polecić jakiś dobry, ale tani pad do telefonu? Jakiś uniwersalny coś jak to Ipega PG-9083S albo IPEGA Demon Z PG-9129. Powgrywałem od chuja tych emulatorów, psp, dreamcast, psx i teraz będę naparzał xd
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: dwupak »

wpadla mi w rece ps5. z konsol mam one x, ale za duzo na nim kurwa nie gram i nie wiem czy ojebac ps5 czy zostawic sobie na zas. chyba wolalbym upgrade za rok na series x :( jak zyc premierze
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oldschool »

Właśnie trwa Summer Game Fest 2021 i nowe gierki pokazują.
Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 827
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Finesta »



Od razu lepszy
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: con shonery »

Mam nadzieję, że Elden Ring będzie miało wybór poziomu trudności 🙏
ODPOWIEDZ