Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oldschool »

Na Xboxie wątpię, że będzie gameplay Stalkera bo zawiesili prace przesz wojnę na Ukrainie i niedawno odwiesili dopiero. Elder Scrollsy też wątpię. Na pewno będzie z tego Starfielda gameplay + myślę, że z tej gry co wygląda jak nowy Skryim - Avowed też coś się pojawi.
Awatar użytkownika
wojtas
Posty: 406
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:20
Lokalizacja: Miasto Maczet

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: wojtas »

oyama pisze: 09 cze 2022, 15:49 EA w tym roku bez konferencji, ale nie pogardzilbym krotkim pokazem nowego Skate przy okazji xboxowego panelu
Na pokaz skate nie masz co się nastawiać w ciągu najbliższego roku myślę, na razie taki jest stan produkcji
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyama »

szkoda, liczylem na to lub na nowa gre z tenisem. Ogolnie w niedziele ma byc showcase Xbox i Bethesda, a dwa dni pozniej Xbox prowadzi kolejna konferencje z nowymi rzeczami. Chyba znowu pokaza tysiac zapowiedzi i w pamieci zostana dwie-trzy gry
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
wojtas
Posty: 406
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:20
Lokalizacja: Miasto Maczet

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: wojtas »

A z tenisem cos teraz wychodzi, nawet ma być day 1 w gamepassie w lipcu
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4606
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Parlae »

Forza Motorsport, wowww jak to wygląda. :shock:

Już jest w 4K:
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9022
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: genocidegeneral »

a jakiś system rankingowy tam wprowadzili czy nadal tak to wygląda?
Obrazek
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4606
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Parlae »

To się okaże po premierze. :lol:

Dodano po 16 minutach 42 sekundach:
Diablo 4 wygląda mroczniej niż wszystko co ostatnio Blizzard zrobił. Oby tylko nie zepsuli gry mikrotransakcjami.
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Kalom »

ale szczoch od bethesdy jezusku
:joint: [*]
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyama »

slabe "E3" w tym roku, ale moze druga konferencja Xbox cos przyniesie
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4606
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Parlae »

No niestety. BiedaE3 takie wyszło. Ale było kilka perełek.
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9022
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: genocidegeneral »

100 układów, 1000 planet. Zajebiście /s
Obrazek
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Groszek »

Starfield=mass effect + No man sky mogłoby to wyglądać zajebiscie ale biedathesda dalej wałkuje ten sam silnik, średnio to wygląda
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Cz4rny1337 »

gra od tworcy ricka i mortyego zapowiada sie kozacko

Obrazek
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: niuhniuh »

Kurde no, w Starfield jak zobaczyłem tą drewnianą animację chodzenia z trzeciej osoby co nie zmieniła się od Fallouta 3 to się lekko podłamałem. Strzelanie chujowe widać na pierwszy rzut oka, nie siadło. Czy w ogóle była jakaś krew? Nie widziałem, w każdym razie na pewno nie ma gore na poziomie Falloutów :dunno:

Ogólnie przez ten skurwiały Bethesdowy silnik wszystko co tam widziałem mi się skojarzyło z Falloutami. Kosmo-ludzie ubrani byli w ten sam kombinezon co naukowcy z Instytutu w FO4, tylko, że w innym kolorze :roll: Wnętrza budynków wyglądają 1:1 jak nienaruszone krypty. Potworki mają animację chodzenia zupełnie jak te zmutowane skorpiony z Fallouta. No nie wiem, widzowie, ja to wszystko już gdzieś widziałem.

Spoko za to kreacja postaci się wydaje, budowanie bazy i statku. Tysiąc planet ładnie dojebali, strzelam że 995 z tego to generowanie proceduralne, ale z drugiej strony jeżeli gdziekolwiek pasuje w chuj duży otwarty świat, to właśnie do gry o kosmosie, no nie?

Nie pokazali systemu dialogów, także pewnie mają coś do ukrycia. Pewnie kółeczko yes/no(yes)/sarcastic yes z czwartego Fallouta zrobi powrót.

I tak pewnie kupię :lol:
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: moxxi »

Kolejne drewniane gówno od Toda skąd ja to znam

ale będzie jak zawsze grywalne jak sam skurywsyn więc
niuhniuh pisze: 13 cze 2022, 9:15 I tak pewnie kupię :lol:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyama »

dobrze, ze wszystko bedzie dostepne w ramach abonamentu. Ciekawe tez co jutro zaprezentuja, moze Fable i wspominka o Stalkera - o ile juz sie na jego temat nie wypowiedzieli, bo moglem przysnac na wczorajszej konferencji

niektore prezentacje pokrywaly sie z leakiem z twittera. To moze reszta zostanie pokazana jutro

Dodano po 1 dniu 4 godzinach 20 minutach 2 sekundach:
https://www.twitch.tv/xbox
zajebiaszczo wyglada ten Starfield
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: szpilman »

Właśnie ukończyłem Horizon Zero Dawn, wbite 65 godzin. Świetnie się bawiłem przy tych walkach z maszynami, no coś pięknego, odkrywanie coraz to groźniejszych przeciwników, dobieranie taktyk, uzbrojenia. Fabuła spoko, ale poboczne zadania, postacie drugoplanowe, dialogi czy niektóre animacje straszne mielizny momentami. W ogóle odczytywanie tych wszystkich notatek, zapisków totalnie olałem, nie wiem czy po prostu mi się nie chciało, czy mało interesujące to było, w pierwszych Falloutach chłonąłem rzeczy z Piboya jak dziki. No i soundtrack też raczej do zapomnienia, poza utworem z menu mapy nic nie siadło. Wynudziły mnie też eksploracje tych wszystkich bunkrów, rzadko się coś tam działo, tylko skakanie, skanowanie i otwieranie drzwi. No i jednak gierka jest strasznie ugrzeczniona co mnie raziło przy walkach z bandytami.

Ugułem oceniam grę 8na10
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Piters »

Ja pamiętam, że odpadłem jak zboczyłem za bardzo na czyszczenie mapy i poboczne misje, faktycznie były nudne. W sumie zachęciłeś, żeby wrócić i przejść główny wątek chociaż

btw. chyba nie było tutaj, ale robią TLOU Remake. W sumie grałem w to pierwszy raz w zyciu w lutym i nie uważam, żeby był mocno potrzebny, ale wiadomo hajsik. Z drugiej strony na pewno ogram na jakiejś promce bo to moja ulubiona seria do tej pory
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: kshaq »

Ja wczoraj za 10 złotych kupiłem se Vampire Survivors i to gówno jest tak wciągające, że od wczoraj non stop pykam :lol:
Makomako
Posty: 17
Rejestracja: 26 lip 2019, 17:47

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Makomako »

A to nie jest tak, ze robią remake TLOU żeby później puścić obie części na PC?
ODPOWIEDZ