Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Weles
Posty: 257
Rejestracja: 08 maja 2020, 11:32

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Weles »

Immortal docelowo miał być mobilką, niedawno wyskoczyli z tym, że puszczą też na PC, nie spodziewam się po tej produkcji fajerwerków.
GoW:Ragnarok nadal bez daty premiery, jeśli mają wydać to w tym roku to coś długo zwlekają :dunno:
Chociaż Hogwart identyczna sytuacja eh
insane
Posty: 1483
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: insane »

straszliwa bieda w tym roku, w pazdzierniku ma wyjsc Arkham Knights, ale po Arkham Knight (xd) mam zerowe oczekiwania. beda jeszcze nowe Pokemony i prawdopodobnie nowa Forza Motorsport, ale jeszcze oficjalnego potwierdzenia od MS nie ma.
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: bronek »

Kurde trafilem na info ze jest nowy drop ps5, to jakis blad czy kurwa oni podwoili cene w sklepach? One nie szly po 500€ na poczatku? Bo teraz widze ze 999€ digital edition we fnacu :lol:
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
Weles
Posty: 257
Rejestracja: 08 maja 2020, 11:32

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Weles »

Do 15 maja był jakiś rzut po 2799 z Gran Turismo i Horizonem w MediaMarkt i Euro AGD

Dodano po 2 minutach 16 sekundach:
A nie, dobra, dalej jest :razz:

Ale na premierę było taniej, fakt, tylko nigdzie nie mieli na stanie :lol:
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oldschool »

Weles pisze: 18 maja 2022, 12:26 Ale na premierę było taniej, fakt, tylko nigdzie nie mieli na stanie :lol:
Spoiler
Obrazek
:cool:
Awatar użytkownika
Weles
Posty: 257
Rejestracja: 08 maja 2020, 11:32

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Weles »

Props, 2 znajomych też złapało ale pamiętam, że był płacz o słabą dostępność.
Był płacz prawda?
Czy sobie to uroiłem?
Ja będę atakował w październiku, od razu Elden Ring i Demon Souls badane
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oldschool »

Był płacz, ale jak ktoś się zainteresował to dało się kupić. Mi się udało i 2 znajomkom też.
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6145
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: zemsta1camzata »

oldschool ma znajomości
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3226
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: horrypaz »

elko, nabyłem sobie PS2 i chciałem sobie popykać. konsola jest PAL, gierka też i przy odpalaniu wyskakuje takie cuś

Obrazek

wcześniej pokazuje się normlanie logo sony entertejment coś tam i logo PS2

mogę analogiem przełączać te opcje ale nie mogę nic kliknąć

może być po prostu pad zjebany xd ze nie czyta przycisków czy coś mu z telewizorem nie pasuje?
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: bronek »

No mysle ze ci pad nie dziala, bo czemu moglbys poruszac sie po menu ale bez mozliwosci wybrania niczego :neutral: Zwlaszcza ze tutaj jest tylko wybor jak ma sie obraz wyswietlac, nic zwiazanego z padem :dunno: Ale nigdy nawet nie trafilem na te menu wiec nwm nwm, moze cos z konsola? Ale ja bym obadal pada najpierw dopiero pozniej bym sie martwil czy serio cos jest pojebane
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyama »

bronek pisze: 18 maja 2022, 12:22 Kurde trafilem na info ze jest nowy drop ps5, to jakis blad czy kurwa oni podwoili cene w sklepach? One nie szly po 500€ na poczatku? Bo teraz widze ze 999€ digital edition we fnacu :lol:
widzialem ostatnio wersje beznapedowe i byly drozsze od tych normalnych. Dzisiaj natomiast wersja z napedem, Horizon Forbidden West i kolekcja Uncharted byla/jest po dwa i pol tysiaka w polskim euro, a wczesniej w neonecie puscili zestaw z dodatkowym padem i kolekcja Uncharted. Ja przez ostatnie dwa lata stracilem vibe na Sony i zaczalem puszczac oczko do Switcha, ale ta lista gier PS+ Now mnie troche przekonuje i moze sie zdecyduje na zakup jak ceny troche stopnieja
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3226
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: horrypaz »

bronek pisze: 18 maja 2022, 15:28 No mysle ze ci pad nie dziala, bo czemu moglbys poruszac sie po menu ale bez mozliwosci wybrania niczego :neutral: Zwlaszcza ze tutaj jest tylko wybor jak ma sie obraz wyswietlac, nic zwiazanego z padem :dunno: Ale nigdy nawet nie trafilem na te menu wiec nwm nwm, moze cos z konsola? Ale ja bym obadal pada najpierw dopiero pozniej bym sie martwil czy serio cos jest pojebane
no chuj ogarne po weekendzie jakiegos pada i sprobuje, kupilem w lombardzie pro evo 6 za 5zeta i mordobitke z def jamu. chce sie znowu poczuc jak gimbus i wpierdalac cziperki i strzelac bramy

ma ktos na sprzedaż jakieś streetballe? nad1 albo nba street?
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Cz4rny1337 »

V Rising



jakis slizgawkowy clan? bo sie zastanawiam czy kupic

bo serwer chyba lipa zeby sie zabijac ale nwm

gralem od tych deweloperow sto lat temu w bloodline champions i kozak moba to byla [chyba moba]
Obrazek
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1386
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: #1 »

Chuj w dupe piratom ale jeśli nie to mam do sprzedania ps4 slim 1tb przerobione jakby ktoś chciał
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
RW0
Posty: 2227
Rejestracja: 20 kwie 2019, 16:00
Lokalizacja: 71

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: RW0 »

a jakby ktoś był zainteresowany ps5 z dwoma padami to też mogę się zastanowić nad sprzedażą. raczej nie za półdarmo, bo nie zależy mi aż tak na sprzedaży
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Parlae »

Weles pisze: 18 maja 2022, 8:24 No i co, wychodzi w tym roku coś jeszcze z AAA wartego uwagi? TES6 nie widać, GTA6 nie widać, Stalker przesunięty, Starfield przesunięty, Diablo 4 nie widać....
No kiepsko w tym roku z grami AAA. Chyba, że masz Switcha to ten rok szykuje się bardzo fajnie: Nintendo Sports, Mario Strikers, Mario Rabbids, Sonic Origins, Fire Emblem h&s nowy, nowa Bayonetta, Live a Live, nowe Xenoblade Chronicles, Splatoon 3, Pokemony nowe, Advanced Wars Remake, nowa Zelda i Metroid...
Warto mieć Switcha w 2022. ;)
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: kapec »

W naszej branży niektóre wielkie zapewnienia źle się starzeją, co doskonale możemy zaobserwować w przypadku wiadomości Insomniac Games dotyczących ekskluzywności Spider-Mana. Twórcy kilkukrotnie informowali, że przygoda Petera Parkera nigdy nie pojawi się na PC – po wczorajszym pokazie społeczność nie omieszkała nawiązać do sprawy.

Seria Marvel's Spider-Man będzie kolejnym pakietem produkcji PlayStation, które w następnych miesiącach zostaną udostępnione użytkownikom komputerów osobistych. Sony ogłosiło datę premiery remastera oraz zapowiedziało przeniesienie przygody Milesa Moralesa.
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: piernikowyskoczek »

i git, mam nadzieję, że trend się utrzyma i starczy jedna konsola + PC, a nie dwie konsole + PC, żeby grać we wszystkie tytuły
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Parlae »

Co prawda E3 w tym roku nie ma, ale dzisiaj się rozpoczyna Summer Game Fest. O 20 na Youtubie i tak przez kolejne dni. Ciekawe co tam nowego pokażą. :)
https://cdaction.pl/newsy/zamiast-e3-og ... nne-pokazy
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyama »

mysle, ze na ktorejs konferencji bedzie Mafia. Ostatnio na twitterze wspominali o kontynuacji i jednoczesnej pracy nad piata czescia. Na Xbox showcase natomiast mogliby pokazac gameplay ze Stalkera, cos z Fable i Skyrim oraz nowy Kinect/VR. Dodatkowo wspomnienie o powiekszeniu biblioteki gamepassa o gry Ubisoft - to bylaby bomba

EA w tym roku bez konferencji, ale nie pogardzilbym krotkim pokazem nowego Skate przy okazji xboxowego panelu
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
ODPOWIEDZ