Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Rev
Posty: 603
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Rev »

O jakości Sleeping Dogs świadczy też fakt, że kolega @runiek jest zajawiony tą gierką i przeszedł ją w całości chyba kilka razy, a on ma tendencje do olewania praktycznie każdej gry, która nie nazywa się 1 Mafia 1 :rotfl: Kurde widzowie, zauważyłem coś oglądając ten filmik wyżej, na co nie zwróciłem uwagi grając, a ograłem gierkę dwukrotnie na przestrzeni ostatnich lat. Mianowicie, te environmental kills widać że są mocno zainspirowane gierką Punisher z 2005 roku, którą też czule wspominam - https://www.youtube.com/watch?v=_T6TPYsZtLU. Sam osobiście z nich nie korzystałem w Sleeping Dogs za bardzo, sporej części nie kojarze, bo walka wręcz była na tyle satysfakcjonująca, że lubiłem głownie napierdalać się na gołe piąchy, ale to dobra wymówka, żeby ograć gierkę jeszcze raz kiedyś.
Awatar użytkownika
Lothia
Posty: 860
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:32
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Lothia »

genocidegeneral pisze: 23 lut 2021, 16:14 No gram se w te New Vegas, fajnie fajnie, ale w jakiej kolejności grać te jebane dodatki, próbowałem googlować i znalazłem osiemnaście różnych odpowiedzi (na 24 możliwe), jeden typ pisze, że w kolejności wydawania, inny, że wg sugerowanego poziomu postaci, jeszcze inny, że OWB oswaja nas z głównym antagonistą DM, a oba te dodatki wspólnie robią to samo dla LR, no kurwa.
Na jaką ostatecznie kolejność się zdecydowałeś?

Sam sobie ostatnio (haha, dobry ponad miesiąc temu) pierwszy raz uruchomiłem New Vegas i też trochę mnie frapowała ewentualna kolejność rozpoczęcia tych dodatków. Finalnie zasugerowałem się proponowanym levelem postaci i chyba tak jest też najrozsądniej ze względu na to o czym piszesz w ostatniej części postu.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13186
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oldschool »

Rev pisze: 26 lut 2021, 21:36 Mianowicie, te environmental kills widać że są mocno zainspirowane gierką Punisher z 2005 roku
A nie przypadkiem bardziej inspiracją była seria Yakuza?
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: genocidegeneral »

@Lothia HH, OWB, DM, LR, trzy pierwsze już zrobiłem i jeśli LR nie zrobi na mnie jakiegoś backflipa to kolejność ta wydaje się w porządku.

Z tego co wyczytałem nie można grać po przejściu podstawki więc jeśli nie chcesz modować gry to musisz dodatki ukończyć wcześniej.
Obrazek
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Cz4rny1337 »

https://streamable.com/fxjynm
Outriders od People Can Fly

XDD
Obrazek
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: genocidegeneral »

Czy to rozwinięcie idei "de-emphasized jumping" z Knack?
Obrazek
Awatar użytkownika
insane
Posty: 1521
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: insane »

Sidd pisze: 26 lut 2021, 20:15 Kupiłem sobie dziś nowego Xboxa Series X.
Ogarnij sobie 3 lata xbl gold i zrob konwersje na game pass ultimate, to bedziesz mial 3 lata grania na xboxie + pc za dobry hajsik. No i polecam serdecznie ograc sunset overdrive w pierwszej kolejnosci, jesli jeszcze nie ograles
Awatar użytkownika
Lothia
Posty: 860
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:32
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Lothia »

genocidegeneral pisze: 01 mar 2021, 14:52 @Lothia HH, OWB, DM, LR, trzy pierwsze już zrobiłem i jeśli LR nie zrobi na mnie jakiegoś backflipa to kolejność ta wydaje się w porządku.

Z tego co wyczytałem nie można grać po przejściu podstawki więc jeśli nie chcesz modować gry to musisz dodatki ukończyć wcześniej.
whoa, ale szybko zapierdalasz

Wybrałem podobną kolejność, tylko z tą różnicą, że do Zion Valley udałem już po LR i prędzej to właśnie Twoją sekwencję uznałbym za najlepszą możliwą - podczas wędrówki przez The Divide odnajduje się zostawione przez głównego antagonistę dodatku nagrania, które dotyczą wydarzeń mających bezpośredni związek z fabułą HH. Wrażenie doświadczania narracji in medias res dodatkowo wzmagał fakt, że podczas ogrywania podstawowego contentu nie miałem okazji jeszcze usłyszeć o postaci szalonego mormona, więc byłem trochę skonfundowany.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10008
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: lygrys »

Podobno Media Expert otwiera PS5 i wkłada do niego gry.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1390
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: #1 »

Zamawialem komuś ja mój adres xbox series x z cyberpunkiem w zestawie i też było otwarte pudełko i włożona gra do środka
^ kogo to chuj obchodzi?
Emdowu
Posty: 56
Rejestracja: 26 kwie 2019, 13:30

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Emdowu »

Też series x w zestawie z cybepunkiem ale było osobno zapakowane

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4093
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Luxair »

Czy poza Mario Karts i klonami istnieją jakieś sensowne gry ze split screenem dla 3-4 graczy? Na Switcha lub PS4. Dzięki!
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Megidox »

Coś na gamepassa do gierki z TZ ?
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11688
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: FLoo »

Luxair pisze: 07 mar 2021, 17:27 Czy poza Mario Karts i klonami istnieją jakieś sensowne gry ze split screenem dla 3-4 graczy? Na Switcha lub PS4. Dzięki!
Crash racing
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: genocidegeneral »

już prawie chciałem zacząć myśleć o ewentualnej próbie rozważenia zakupu pillarsów, ale pooglądałem jakieś filmiki i wyszło, że dobry tank powinien dawać w might i intellect, a constitution
Spoiler
Effects on combat
(per point above/below 10)
±5% Endurance and Health
±2 Fortitude
to dumpstat, no nie ogarniam tej gry ni chuj
Obrazek
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3683
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Prez »

gdzie teraz roczny PS+ najtaniej na sprawdzonych stronach?
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: con shonery »

właśnie sam poluje od końcówki lutego i nie widziałem ofert poniżej 200 zł, dziś najtaniej jest na enebie za 210 - rok temu kupowałem tam za 160, ale nie wiem czy jest jeszcze szansa na takie ceny, ps plus chyba podrożał 2020
ksiazenieporzadek

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: ksiazenieporzadek »

najbardziej opłacalne obecnie to polować jak doładowania o wartości 100zł będą na eneba / gamivo po +/- 80zł (co jakiś czas wrzucają takie promki oczywiście dla osób, które deklarują, że mieszkają poza UE i stawka VAT dla nich 0%). Za 240zł masz ps plusa oraz 60zł do wydania w ps store
Awatar użytkownika
deska
Posty: 1083
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:57

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: deska »

genocidegeneral pisze: 08 mar 2021, 14:13 już prawie chciałem zacząć myśleć o ewentualnej próbie rozważenia zakupu pillarsów, ale pooglądałem jakieś filmiki i wyszło, że dobry tank powinien dawać w might i intellect, a constitution
Spoiler
Effects on combat
(per point above/below 10)
±5% Endurance and Health
±2 Fortitude
to dumpstat, no nie ogarniam tej gry ni chuj
Kurwa zacząłem sobie ostatnio pykać druidem ale ja za głupi jestem na tę grę i ten jej system aktywnej pauzy, nie wiem czy zmęczę
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3683
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Prez »

con shonery pisze: 09 mar 2021, 13:17 nie widziałem ofert poniżej 200 zł, dziś najtaniej jest na enebie za 210
na Allegro po 201 zł najtaniej widziałem, a rok temu właśnie kupowałem w podobnej cenie co Ty, 160-170 zł, stąd moje zdziwienie teraz
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
ODPOWIEDZ