Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Rupert »

imo lepiej poczekać na 4 część niż grać znowu w dwójkę
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1777
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Bunnymen77 »

Chcialem kolegom z poprzednich stron podziekowac za pomoc w kwestii gry w coopie przez neta. Oczywiscie powod byl prozaiczny, wystarczylo ustawic profil jako glowny.

Nie wpadlo mi to do glowy, bo to bylo moje pierwsze konto, dodatkowo jedyne z ps plusem.

Fifka tez dziala.

Grazie!
Mateusz
Posty: 420
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:39

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Mateusz »

Grał ktoś z Was w Tony Hawk 1+2, jak wrażenia?
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1390
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: #1 »

Grałem. Jaram się. Super się gra
^ kogo to chuj obchodzi?
Mateusz
Posty: 420
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:39

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Mateusz »

No na gameplayach wygląda super, zastanawiam się czy kupować czy poczekać aż jeszcze stanieje
Awatar użytkownika
quasimoto
Posty: 503
Rejestracja: 20 maja 2020, 13:01

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: quasimoto »

Mateusz pisze: 22 lut 2021, 19:30 Grał ktoś z Was w Tony Hawk 1+2, jak wrażenia?
Grałem i przeszedłem za szybko, jak wyżerałeś za małolata, to możesz się rozczarować. Niemniej uważam, że to bardzo dobra gra.
Mateusz
Posty: 420
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:39

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Mateusz »

No właśnie moze poczekam na dobre promo, bo boje się że przemawia przeze mnie sentyment i juz nie będę się tak dobrze bawił jak kiedyś.
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9092
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: genocidegeneral »

No gram se w te New Vegas, fajnie fajnie, ale w jakiej kolejności grać te jebane dodatki, próbowałem googlować i znalazłem osiemnaście różnych odpowiedzi (na 24 możliwe), jeden typ pisze, że w kolejności wydawania, inny, że wg sugerowanego poziomu postaci, jeszcze inny, że OWB oswaja nas z głównym antagonistą DM, a oba te dodatki wspólnie robią to samo dla LR, no kurwa.
Obrazek
Awatar użytkownika
hubi
Posty: 162
Rejestracja: 24 maja 2019, 20:17
Lokalizacja: ośka

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: hubi »

ja grałem w kolejności honest hearts > old world blues > dead money > lonesome road i wydaje mi się, że spoko kojelność. dead money jest imo o wiele trudniejsze niż hh i owb więc jakaś tam stabilna progresja zachowana a lonesome road ogólnie zachować na jak najpóźniej bo fabularnie najlepiej zadziała.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Cz4rny1337 »

jeszcze przez pare h promocja na japonskie gierki na ps store - szansa zeby kupic wiecej gier w ktore nigdy nie zagracie [a jak na tureckim koncie to taniej]

ja skusilem sie na paczke Kingdom Hearts za 70~ zl - jakies miliard godzin gry ktorych nigdy nie przejde i nie zrozumiem xD

i apropo ogrywal ktos Ace Combat? Zawsze mnie kusi, ale w sumie nigdy nie lubilem etapow latania w grach wiec chyba nie dla mnie...
Obrazek
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyche »

ja trochę grałem normalnie i na VR, nie lubię samolotów ani symulatorów, ale jakbym lubił to myślę że by mi się podobało
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1428
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: bronek »

Cz4rny1337 pisze: 24 lut 2021, 20:19 ja skusilem sie na paczke Kingdom Hearts za 70~ zl - jakies miliard godzin gry ktorych nigdy nie przejde i nie zrozumiem xD
Props, gralem w KH2 to dawno temu i kozak gierka to byla. Teraz moze nie podobalaby mi sie tak jak kiedys bo fabula jest dziecinna ale sama rozgrywka jest kozak, oryginalny mechanizm walki ktory wydaje sie byc mocno ograniczony na poczatku jednak daje sporo urozmaicenia z akcjami kontekstowymi, wizualnie fajnie te walki wygladaly i nie byly imo nudne, zwlaszcza jak sie bilo bossow albo sie ladowalo w nowym swiecie. Jest tez duzo smaczkow, swiat jest mocno rozbudowany i jest pelno ciekawych rzeczy ktore znajduje sie podczas gry ktore dodaja glebi fabule i tlumacza sporo rzeczy, mi sie to podobalo

Szkoda tylko ze przesadzili grubo z rozbudowaniem swiata i fabuly w ogolnym rozrachunku, jeszcze do tego rozrzucajac gry na chyba praktycznie kazda mozliwa konsole, przez to po prostu nie da sie tego chyba w pelni ograc :roll:

Ciekawe tez jak z 3 czescia, slyszalem ze jednak zawod troche i nie warto bylo czekac (kuuuurde ile lat ludzie czekali od 2 czesci, prawie 15 :lol: ) ale z samej ciekawosci sprawdzilbym jak to sie pozniej potoczylo
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Cz4rny1337 »

Jeśli dobrze zrozumiałem to oni w tych paczkach remasterow na ps4 zrobili z gier na 3ds i ds animacje streszczające fabule XD
Obrazek
Awatar użytkownika
luk0as
Moderator
Posty: 1516
Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:01

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: luk0as »

nie moglem znalezc tematu to wpisze tutaj
kupowal ktos cos kiedys na g2a przez sms? system platnosci to boku (play i plus), zawsze wyskakuje blad, probowalem juz z dwoch telefonow jeden na karte drugi abonament i to samo, sms premium mam odblokowane
🎵 13-14.07.24, Warszawa - CLOUT Festival 3.0: Homixide Gang, Destroy Lonely, Gucci Mane, Playboi Carti, Rich Amiri, BabyTron, City Morgue, Young Nudy, Sexyy Red, Chief Keef, Offset, FourFive, Teezo Touchdown, Yung Lean, Trippie Redd + TBA 🎵
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2633
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Sidd »

Kupiłem sobie dziś nowego Xboxa Series X. Kojarzę, że X ma sporo użytków na forum. Jest jakiś temat odnośnie tego? Mój nick AlbatrBoss, szukam znajomych
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Rev
Posty: 603
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Rev »

Spoiler
Widzieli? fajna napierdalanka się szykuje, widać inspirację filmami typu Oldboy, Raid, ja się osobiście jaram grami typu Sleeping Dogs/Batman, gdzie występuje fajny system walki. Chciałbym Sleeping Dogs 2 ale bez szans :/
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4696
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Parlae »

Oj tak. Sleeping Dogs było świetne. Mocno niedoceniana gra ogólnie.
To Sifu i Kena to jedyne gry ciekawe z tego State of Play. :)
Rev
Posty: 603
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Rev »

Imo Sleeping Dogs > seria GTA po San Andreas. Oczywiście wiele mechanik zostało powielonych, więc nie miałaby ta gierka szansy być jakimś poważnym rywalem giganta od Rockstara, ale ten klimat Hong Kongu przepiękny był, bawiłem się lepiej niż ogrywając GTA 5 :)
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: daveyo »

Sleeping Dogs to pierdolone mistrzostwo pod względem klimatu i samego gameplay'u, też marzę o tym żeby wyszła druga część. Pamiętam, że zrobiłem w tej gierce wszystko co się dało, a i tak było mi mało.

Raz na jakiś czas wychodzi właśnie taka perełka i albo nie jest kontynuowana, albo wychodzi kolejna część niestety niedorównująca pierwowzorowi.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4696
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Parlae »

Pamiętam te zabójstwa jak się podczas walki wpychało łeb typowi w wentylator. :D
Te wszystkie finishery, sporo frajdy to dawało, jakkolwiek dziwnie to brzmi. Nawet było osiągnięcie, żeby zabić przeciwnika rybą. :D


Walka i klimat to coś co trzymało dłuuugo przy tej produkcji. Hong Kong w deszczu miodzio.
ODPOWIEDZ