Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: MicBar »

Ja właśnie jestem bardziej #teamsingleplayer (jak w życiu HE HE HE) - za bardzo się triggeruję w multi wszelkiego rodzaju, szczególnie, że jestem mocno casualem i typem gracza, który jak 5 raz uwali jakiś etap, to prędzej sobie zmniejszy poziom trudności niż będzie wytrwale próbował do skutku. Z konsol to najbardziej obecnie myślę nad switchem, bo nigdy nie grałem w te osławione gry od Nintendo + mógłbym sobie mojego człowieka @miku odwiedzać na wyspie w Animal Crossing. :lol: A tak to więcej w niż jakiekolwiek nowości ogrywałem sobie tytuły, które mnie ominęły przez lata przerwy w graniu typu, nie wiem - GTA4 itp. plus full starszych tytułów z origina etc. Fanbojowałem sony głównie z powodu exów, ale po TLOU2 na nic w sumie nie czekam (poza wspomnianym GOWem), a tak to mnie raczej bawi ta wojenka ps vs xbox (podobnie zresztą jak jakieś krzyki, że zły epic podkupuje gry, bo tylko steam najpiękniejszy).
W dodatku gier nie maksuję ze wspomnianych wyżej powodów i po przejściu raczej nie wracam, więc ogranie takiego dajmy na to Fallen Order wydaje mi się bardziej opłacalne w abonie za 6 dych (nawet jednorazowym) niż czekaniu na promocję czy zabawie w odsprzedawanie pudełek po przejściu.
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1390
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: #1 »

JVCORE pisze: 27 wrz 2020, 21:32 Czy ktos juz grał w remaster tony hawka i może polecić bądź posłać pare cweli?
Zajebisty. Możesz brać
^ kogo to chuj obchodzi?
lambiczi
Posty: 845
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:58

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: lambiczi »

Ciekawe, pecet o parametrach nowego Xboxa wychodzi za min. ponad 6k:
https://spidersweb.pl/2020/09/xbox-seri ... epsze.html
MalinowyJogurt

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: MalinowyJogurt »

Byłem przekonany, że kupię Playstation5, w końcu od dzieciaka same konsole od Sony były w moim domu, a Xbox One mi nie podszedł ze względu na pada (przyzwyczajenie do układu PS, oraz małe dłonie). Jednak jak tak teraz analizuję to nie wiem czy nie skończę z nowym Xboxem, jestem niedzielnym graczem głównie Fifa, koniecznie jakieś wyścigi i czasami coś w stylu Tekkena żeby z kumplami na kanapie pograć. W sumie przy tym, żeby wziąć PS trzymają mnie tylko Gran Turismo i Ratchet&Clank, ale z drugiej strony jak Xbox dostanie Forze i Forze Horizon to pewnie będą to tytuły na wiele miesięcy grania.
Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Lidwin »

Też mnie boli brak ratcheta na klocku ale może psychonauts 2 załata tę lukę, zwłaszcza że po zabiciu przez Sony driveclub nie ma gry wyścigowej nie sim na poziomie choć trochę zbliżonym do forzy horizon (imo 3 lepsza od 4 a 3ka dostanie aktualizację na xsx). I jakby się nie starali sajko GT to Forza Motorsport pod względem rozbudowania i zawartości wpierdala obecnie GT na starcie. Pod względem gry online system z GT Sport jest najlepszy, ale tu liczę że 8ka skopiuje to rozwiązanie. Ja powine sobie ps5 gdzieś za 2 lata jak pudełka exow będą po 5 dych i GT będzie na rynku minimum pół roku.
F1 to królowa. Zawsze była.
MalinowyJogurt

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: MalinowyJogurt »

No tylko, że takiego Ratcheta można przeboleć, bo w to zagrasz raz, przejdziesz całe i jest spokój i raczej się nie wraca, chociaż gierka dla mnie zajebista. Crash już jest na Xboxa więc spoko, Tekken też jest na Xboxa, tak samo jak GTA, Dirt, F1 czy Fifa czyli jedyne gry w jakie gram. Z exów na Playstation grałem tylko w Ratcheta i Gran Turismo, ale za Gran Turismo można mieć Forzę, która pewnie na nowej konsoli będzie wymiatała, chociaż mi się w Motorsport 7 jak chwile miałem X1 źle grało, w Gran Turismo bardziej czułem auto i czasy miałem zbliżone za każdym przejazdem a w Forzie loteria :dunno: Serce mówi bierz Playstation, ale pewnie jak zobaczę Forze Horizon 5 to mi pęknie dupa.

Driveclub to była piękne gra, żadne inne wyścigi potem tak dobrze nie wyglądały, może dlatego, że nie było ich zbyt wiele. Jednak to bicie czasów, wbijanie wszystkich gwiazdek itp to było zajęcie na wiele godzin grania.
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1390
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: #1 »

https://www.pyszne.pl/strefapremium#

Niby u niektórych jest za 250 punktów ps plus za rok. U mnie nie ma
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Holden »

U mnie też nie
ksiazenieporzadek

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: ksiazenieporzadek »

u mnie tylko mafia za 400 jest
bxxxzlk
Posty: 136
Rejestracja: 07 mar 2020, 12:19

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: bxxxzlk »

Polecicie jakieś slashery typu devil may cry które polecą na w miarę leciwym kompie?
Awatar użytkownika
ksiendzuone
Posty: 16
Rejestracja: 30 wrz 2020, 14:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: ksiendzuone »

wie ktos moze co do huja poczac z xboxem one, ktory nie chce zaktualizowac ms store ? stoi twardo jak kutas na 0% a chce sprawdzic path of exile
gowno sie na tym znam
na necie czytalem zeby jebnac 'hard reset' ale lekko sie obsrauem ze mi to dysk wyczysci bo z tym mi sie kojarzy jednak hard reset xd
jak to z tym jest niech ktos mnie oswieci dziekowa
MalinowyJogurt

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: MalinowyJogurt »

@ksiendzuone No hard reset wyczyści ci dysk. Sprawdź czy nie masz możliwości przywrócenia ustawień fabrycznych bez kasowania aplikacji. Nie wiem jak jest na X1, ale może da się aktualizacje wgrać przez USB i by poszło?
Awatar użytkownika
ksiendzuone
Posty: 16
Rejestracja: 30 wrz 2020, 14:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: ksiendzuone »

ehjhh no ja to naprawie w morde jebane
Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Lidwin »

MalinowyJogurt pisze: 30 wrz 2020, 10:44 No tylko, że takiego Ratcheta można przeboleć, bo w to zagrasz raz, przejdziesz całe i jest spokój i raczej się nie wraca, chociaż gierka dla mnie zajebista. Crash już jest na Xboxa więc spoko, Tekken też jest na Xboxa, tak samo jak GTA, Dirt, F1 czy Fifa czyli jedyne gry w jakie gram. Z exów na Playstation grałem tylko w Ratcheta i Gran Turismo, ale za Gran Turismo można mieć Forzę, która pewnie na nowej konsoli będzie wymiatała, chociaż mi się w Motorsport 7 jak chwile miałem X1 źle grało, w Gran Turismo bardziej czułem auto i czasy miałem zbliżone za każdym przejazdem a w Forzie loteria :dunno: Serce mówi bierz Playstation, ale pewnie jak zobaczę Forze Horizon 5 to mi pęknie dupa.

Driveclub to była piękne gra, żadne inne wyścigi potem tak dobrze nie wyglądały, może dlatego, że nie było ich zbyt wiele. Jednak to bicie czasów, wbijanie wszystkich gwiazdek itp to było zajęcie na wiele godzin grania.
Bierz xbox jak fifa, wirtualne kluby czekają na takiego bohatera
F1 to królowa. Zawsze była.
Awatar użytkownika
Leaf
Posty: 215
Rejestracja: 21 maja 2019, 14:43

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Leaf »

kurła Panowie, które to gówno trzeba kupić żeby po prostu grać online w fifke? EA Acces, Xbox Live Gold, Xbox Game Pass? Wszędzie tak zajebane te informacje chyba zebym specjalnie sie pomylil i wydal jak najwiecej siana

edit: posiadam xboxa
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyche »

golda musisz kupic żeby grac online
Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Lidwin »

a żeby w fife to ea play na 10h gry przed premierą.
F1 to królowa. Zawsze była.
Awatar użytkownika
tw7
Posty: 65
Rejestracja: 19 kwie 2020, 13:14

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: tw7 »

Przeszedłem Horizon Zero Dawn na PS4. Fajne nawet i zastanawiam się czy w coś dalej nie pograć. Co polecacie? Może coś w jakimś podobnym klimacie postapokaliptycznym? Sam nie wiem... A może GTA V? Ostatnie GTA, w które grałem to III na PC.
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4674
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Rupert »

Nier automata

Wysłane z mojego G3121 przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Cz4rny1337 »

jest akat na przecenie

o i @Rupert tales of berseria jest tez na ps4 za 8 zl na tureckim storze
Obrazek
ODPOWIEDZ