Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Jarekk »

no też gram w tlou2 i jestem póki co
Spoiler
wypierdalajcie do tematu o grze tylko xbox zasrańce
Spoiler
a tak serio to pograłby w takie tlou....
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
befree
Posty: 81
Rejestracja: 08 cze 2020, 17:49

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: befree »

cloud pisze: 28 cze 2020, 11:00 no i kogo kurwa obchodzi twoje zdanie? :lol:
befree pisze: 28 cze 2020, 4:21 Ja Wam powiem, że gry to jest strata czasu
nikogo

W
Twoją mamę może obchodzić, przeczytaj jej XD Gra w gry?
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: cloud »

wchodzisz w temat 'ogólna dyskusja o grach i konsolach', jebany kurwa debilu i piszesz post...
befree pisze: 28 cze 2020, 4:21 Ja Wam powiem, że gry to jest strata czasu
weź wypierdalaj baranie
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: cloud »

w ogóle przecież ty do jakiegokolwiek tematu byś nie wszedł to się przypierdalasz i szukasz afery, co za tłuk pierdolony
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
ksiazenieporzadek

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: ksiazenieporzadek »

@cloud uspokój się
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5685
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: joey »

sory za niego nie wziął leków
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Rupert »

Ej idźcie z dyskusjami politycznymi i głupimi stąd odpalcie sb persona 5 royal i kozak albo spalcie

Wysłane z mojego G3121 przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
befree
Posty: 81
Rejestracja: 08 cze 2020, 17:49

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: befree »

cloud pisze: 28 cze 2020, 19:04 w ogóle przecież ty do jakiegokolwiek tematu byś nie wszedł to się przypierdalasz i szukasz afery, co za tłuk pierdolony
Ja wyrażam swoje zdanie, Ty byłbyś pewnie za cenzurą. Moje wypowiedzi są kulturalne, Twoje chamskie i głupie XD Jak można tak odzywać się do rozmówcy? Sam zaczynasz zaczepki. Popanczowałbym się z Tobą ale nawet tutaj mnie zawiodłeś, taki poziom dyskusji toczyłem z ziomkami przed pierwszą komunią świętą. Z drugiej strony piszesz, że chuj mi na imię, a to wygląda tak jak byś szukał imienia na bierzmowanie. Ja nie szukam nigdzie afery, po prostu piszę co myślę, staram się nikogo nie urazić. Bo gry faktycznie nie są szczególnie rozwijające. A od czasów Heroes III nie grałem w naprawdę dobrą, wciągającą grę. To moja opinia, nikt nie musi się z nią zgadzać, tak jak ja nie muszę zgadzać się z czyjąś opinią. Dlatego wspomniałem, że chętnie sprawdziłbym DnD
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2388
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Sialala »

Chyba nie było w temacie.

Nowy crash!!!!!!1111 wygląda to przepięknie :bowdown:
Ponad 100 leveli. :shock: day one.



No i troche gameplay'u thps1+2 :bowdown: bałem się że mogą to spierdolic jak hd collection ale fizyka wygląda na thpsową. Jaram sie i też powine na premierę.

Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: zemsta1kadluba »

Cz4rny1337 pisze: 28 cze 2020, 3:45 To była tylko moja opinia - odnoszę poprostu wrażenie, ze jesteś zbiorem. Tylko opinia. Niestety ona będzie rzutować na cały Twój foruming (chyba ze jestem odosobniony) mimo iż często wartościowy
mogę być i przedziałem dla ciebie, ale jak rzucasz mi takie oskarżenie to wypadałoby czymś podeprzeć i chociaż podać te źródła z których kopiuję moje opinie bo to akurat mnie trochę bardziej wkurwiło jako że jestem dość dogłębny z tym jak formuuje moje zdanie na dany temat, co myślę że widać po tym że dość obszernie opisuje dlaczego mam jakieś zdanie na konkretną rzecz a nie poprzestaje na tym że hehe x jest chujowe bo tak uważam elo
Cz4rny1337 pisze: 28 cze 2020, 3:45 Miło, ze doczytałeś artykuł (a nie tylko powiesiłeś opinie zbioru), ale w Twoim poście ewidentne sugerowałeś, ze 70% się zawinęło bo tlou2 jest chujowe
no zrobiłem błąd i przyznałem się, efekt tego że gdzieś widziałem nagłówek na twitterze i nie wszedłem w link zdarza się.
Ale druga część twojego postu jest fałszywa, a raczej na opak zrozumiałeś- nie że 70% się zawinęło bo gra jest chujowa, tylko że (m.in) przez to że 70% ludzi się zawinęło gra jest chujowa. Ja powiedziałem p ⇒ q, a ty zrozumiałeś q ⇒ p
Cz4rny1337 pisze: 28 cze 2020, 3:45 I ja nie sugerowałem, ze odeszli z powodu lgbt czy strzelania do Koranu - jedynie prostowalem to co Ty uznałeś za korelacje.
no i ja zapytałem gdzie ja takie coś zasugerowałem- nie pokazałeś tego więc stąd napisałem wcześniej że odnoszę wrażenie że ty właśnie przypisałeś sobie mnie do jakiegoś twojego wyobrażonego zbioru hejterów TLOU2, więc dopowiadasz sobie rzeczy których nie napisałem- i jak widzę miałem rację.
Cz4rny1337 pisze: 28 cze 2020, 3:45 Ale specjalnie dla Ciebie przyjmijmy ze najważniejsze w moim poście było „lgbt czy tez niemożność strzelania do Koranu” to nawet po usunięciu tego post byłby właściwy. Napisałeś, ze 70% studia zrezygnowało z pracy bo było zniesmaczone produktem - a tak nie było.
Napisałeś, ze 70% studia zrezygnowało z pracy bo było zniesmaczone produktem - a tak nie było.
gdzie ja tak kurwa napisałem dowody panie, albo do wody
Cz4rny1337 pisze: 28 cze 2020, 3:45 Ja tylko na koniec przypomnę, ze cała ta dyskusja wynikła z mojego pytania „ej grał ktoś i czy poleca???”
ok ale wiesz że ja mogę napisać swoją opinię niezależnie od tego o co ty pytałeś
mołpy są kozackie
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: DeDoK »

i chcialem ograc ac 3, ale kij, niewidzialne wozy, grac sie nie da xD
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2388
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Sialala »

Pisałem wyżej o crashu4, tera nowy gameplay.

:bowdown:
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: zemsta1kadluba »

fajnie wygląda, crash to jedna z moich ulubionych platformówek od zawsze, ale zgniłem z tego że ign po raz kolejny pokazuje jak ich dziennikarze znają się na grach- typ przez ostatnią część filmu się podnieca co może oznaczać tajemnicza skrzynka z rekinem, co kryć w środku, jakaż to nowa mechanika, podczas gdy widać wyraźnie że to element tła :lol:
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2388
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Sialala »

IGN to kibel w chuj. Tam w ekipie są ludzie co nie mają pojęcia o grach, jakby pierwszy raz w życiu trzymali pada w dloniach. Wypuszczają recenzję nie kończąc gier, do tego z kompletnie nie trafionymi ocenami. No kibel ale często mają ekskluzywne materiały.
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: zemsta1kadluba »

zgadzam się całkowicie, nie tylko IGN ma ten problem, szczególnie platformówki to ich największy przeciwnik, przypominam klasyczny filmik :lol:
Spoiler
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11712
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: FLoo »

Piękne. Kupiłem remastera na premierę, skatowalem jedynkę, w 2-3 grałem już tylko częściowo. W której części jak dla mnie już przekombinowali i jeździło się jakimiś samochodami, pływało łodzią.
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2388
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Sialala »

zemsta1kadluba pisze: 30 cze 2020, 21:29 zgadzam się całkowicie, nie tylko IGN ma ten problem, szczególnie platformówki to ich największy przeciwnik, przypominam klasyczny filmik :lol:
Spoiler
Kurwa mac haha że ja nigdy tego nie widziałem. Mój 7 letni syn by ta mechanikę skumal od razu. No ale on jest graczem w przeciwieństwie do ludzi z tych portali.
FLoo pisze: 30 cze 2020, 21:31 Piękne. Kupiłem remastera na premierę, skatowalem jedynkę, w 2-3 grałem już tylko częściowo. W której części jak dla mnie już przekombinowali i jeździło się jakimiś samochodami, pływało łodzią.
Dla mnie pierwsze 3 crashe to klasyki wiec nsane trilogy ogrywalem jak głupi. Najpierw sam, potem z dzieciakami. Nie splatynowalem tylko jedynki, nie dałem rady przez jebany czas na mostach.
onizuka
Posty: 718
Rejestracja: 17 maja 2019, 11:47

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: onizuka »

Czy ps4 kolekcjonuje gdzieś wszystkie powiadomienia? Chciałbym odnaleźć zaproszenie do gry sprzed półtora tygodnia xd w zakładce powiadomienia tylko kilka dni wstecz pokazuje
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2359
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: kshaq »

O matko jak zgniłem z tego tutoriala w cupheadzie :bowdown:
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4682
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Parlae »

Noo też tego nie znałem. :D Mocne whui.
Chociaż ja czasem zaglądam na brytyjskiego IGNa, zobaczyć jakie oceny dają grom. Nie wiedziałem, że tam takie tłuki pracują. Polecacie jakieś inne portale z rzetelnymi reckami? Gamespot? Kotaku?
ODPOWIEDZ