Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: zemsta1kadluba »

MicBar pisze: 25 cze 2020, 19:18 Recenzenci, którzy wystawiali oceny, mieli okazję pograć w grę wcześniej i wystarczy posłuchać niektórych podcastów, żeby wiedzieć, że poświęcili jej dużo więcej, zaliczając np. sporą część drugiego pojęcia.
Recenzenci ścigają się zawsze żeby jak najszybciej wystawić ocenę grze, potrafią nieraz w samej recenzji przyznać że jej nie ukończyli bo najważniejsze jest kto pierwszy ją wstawi bo wtedy zgarnia cały traffic. Gracze parę razy na Steamie zauważyli że recenzent mający ledwie 10% ukończonej gry w statystykach miał już gotową recenzję. O tym problemie w ściganiu się kto pierwszy wstawi review w neta Dunkey dużo o tym mówił tu.
Spoiler
Co do reszty posta, ale ja oceniam fabułę kompleksowo, nie wiem czemu przedstawiasz to cały czas jakbym ja przeczytał scenariusz do gry, czy też jakiegoś streszczenia fabuły, nie mówiąc że no sorry ale dla mnie immersja zbudowana np. poprzez to że większość npc mówi do kolegów używając imion (za to props) jest potem psuta przez to np. że postacie postępują w sposób całkowicie nielogiczny że nagle poważna scena staje się po prostu tragikomiczna.
MicBar pisze: 25 cze 2020, 19:18 Dlatego zawsze pitu-pitu ludzi, którzy wyrobili sobie zdanie i walczą jak rycerzyki, bo dotknęli jedynie części tego doświadczenia (jak widz, który zobaczył streszczenie fabuły) będzie bardzo śmieszne.
ok a jak znajdę kogoś kto kupił grę, przeszedł całą i podziela moje opinie nt. fabuły gry i to jak źle wpływa to na jej ocenę to nagle moje argumenty zyskają na znaczeniu?
mołpy są kozackie
MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: MicBar »

zemsta1kadluba pisze: 25 cze 2020, 19:26 ok a jak znajdę kogoś kto kupił grę, przeszedł całą i podziela moje opinie nt. fabuły gry i to jak źle wpływa to na jej ocenę to nagle moje argumenty zyskają na znaczeniu?
Tak, ponieważ wtedy będę mógł się z nim wymienić spostrzeżeniami, całościowym poglądem, podyskutować odnośnie odczucia dotyczącego całości doświadczenia tworzonego przez smaczki, sposób narracji etc.
zemsta1kadluba pisze: 25 cze 2020, 19:26 Gracze parę razy na Steamie zauważyli że recenzent mający ledwie 10% ukończonej gry w statystykach miał już gotową recenzję.
Ale jakie to są niby statystyki odnośnie TLOU2? Ja będąc pod koniec gry przy pierwszym podejściu miałem wynik achievów na poziomie 10% może, bo akurat bardzo dużo na znajdźkach. Dobierasz sobie pod tezę kryterium, które nie ma żadnego znaczenia w tym wypadku. Po ukończeniu gry i przed drugim podejściem wysłuchałem kilku podcastów, recenzji itp. i zawierały one opinie ludzi, którzy poddawali swoje pierwsze oceny, ale jednocześnie grę skończyły, więc o czym mówimy? Bombing i opinie CHUJOWA GRA pojawił się pierwszej doby, co zakrawa na śmieszność.
Ostatnio zmieniony 25 cze 2020, 19:33 przez MicBar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: cloud »

MicBar pisze: 25 cze 2020, 18:19 Boże, co nie istniejesz - jakie to było piękne i wzruszające
a ty nie byłeś księdzem przypadkiem?
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: zemsta1kadluba »

>czy moje argumenty na temat x elementu gry będą miały znaczenie?
>tak, bo będę mógł wtedy porozmawiać z nim na temat elementów y, z, q
ehh
Spoiler
nie mówiąc że o wszystkim co powiedziałeś możesz też podyskutować ze mną
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Cz4rny1337 »

(w którą grałem btw chociaż Czarny nie wiedzieć czemu pisał że tego nie zrobiłem)
Napisałem, że utrzymujesz, że problemem gry jest brak fanserwisu, który interesuje głównie oddanych fanów gierki, a ciężko uznać, że takim jesteś skoro
"- taki wątek był już chyba w dlc do tlou1 i jakoś kurwa ma tam ocenę 7"
po prostu sprzeciwiłem temu pierdoleniu które jest dosłownie za każdym razem (Star Wars disneya, Captain Marvel, Mass Effect Andromeda itp.) że taka ostra krytyka społeczności jest NO BO SĄ TAM WĄTKI LGBT/FEMINIZM- nie, po prostu te produkcje mające sporo własnych wad mają przy okazji wjebane na siłę ww. wątki jako selling point.
- rozumiem, ze TLOU2 jest Twoim zdaniem tak fatalnie wykonanym produktem jak ME:Andromeda?
- Rozumiem, że gra ma dużo więcej wad niż niespełnienie marzeń graczy o tym jak powinna potoczyć się fabuła?
- Rozumiem, że dla Ciebie selling pointem TLOU2 jest LGBT???
Obrazek
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4682
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Parlae »



Faktycznie, brutalna ta gra jest. Jedynka tak ostro nie jechała.
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: zemsta1kadluba »

Cz4rny1337 pisze: 25 cze 2020, 19:33 Napisałem, że utrzymujesz, że problemem gry jest brak fanserwisu, który interesuje głównie oddanych fanów gierki, a ciężko uznać, że takim jesteś skoro
nic takiego nie napisałem, czy mógłbyś łaskawie przestać używać chochołów jako metody dyskusyjnej bo to serio nie działa. W DLC nie grałem, w jedynkę grałem.
Cz4rny1337 pisze: 25 cze 2020, 19:33 - rozumiem, ze TLOU2 jest Twoim zdaniem tak fatalnie wykonanym produktem jak ME:Andromeda?
Andromeda była po prostu niegrywalna, tutaj jest poprawnie ale po 7 latach tak naprawdę nie ma żadnych zmian w mechanice poza trochę lepszymi arenami do walk i mechanice która pozwala psom tropić cię po zapachu. Trochę za mało po takim czasie żebym uznał to za wybitne, szczególnie że od czasu TLOU1 było sporo gier, nawet takich story driven, które miały dużo ciekawszą mechanikę.
Cz4rny1337 pisze: 25 cze 2020, 19:33 - Rozumiem, że gra ma dużo więcej wad niż niespełnienie marzeń graczy o tym jak powinna potoczyć się fabuła?
Nigdzie nie użyłem tego argumentu, ja pierdolę mam flashbacki z dyskusji o star warsach disneya bo tam było to samo- krytykujesz nielogiczności fabularne? A BO PEWNIE BYŚ CHCIAŁ ŻEBY FABUŁA PODLIZYWAŁA SIĘ FANOM.
Cz4rny1337 pisze: 25 cze 2020, 19:33 - Rozumiem, że dla Ciebie selling pointem TLOU2 jest LGBT???
jednym z wielu, tak jak ustawianie tęczy na profilowe przez korporacje w czerwcu (ale tylko na określonych profilach bo już np. muzułmanów lepiej nie denerwować takimi głupotkami).
Spoiler
Obrazek
mołpy są kozackie
MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: MicBar »

zemsta1kadluba pisze: 25 cze 2020, 19:32 nie mówiąc że o wszystkim co powiedziałeś możesz też podyskutować ze mną
No właśnie kompletnie nie mogę, a dlaczego postaram się wyjaśnić na przykładzie:

Mam kumpla, który bardzo mocno kocha serię Uncharted i przygody Nathana. Gdybym swoją opinię oparł tylko ja jego opinii i cut-scenkach obejrzanych na youtubie, to uznałbym, NO RZECZYWIŚCIE. Super gra oparta na kinie przygody ala Indiana Jones. No ale w serie grałem, mam jej sporo do zarzucenia, a przede wszystkim nie trafił do mnie kreowany w niej świat, nie podobało mi się kilka rzeczy, system strzelania uważam za dramatyczny etc.

Jednocześnie doceniam, że Uncharted to bardzo grywalna seria, przy której można się świetnie bawić.
Jestem krytyczny w stosunku do rzeczy, które mi nie leżą.
Przymykam na to oko, bo kminię, że kumplowi nie do końca na tym zależy i spoko.
Podchodzę obiektywnie, kumpel też - jeden nie krzyczy, że gra to arcydzieło, a drugi, że to marne gówno.
Wymieniamy się doświadczeniami, bo przede wszystkim jeden i drugi doświadczył (setny raz wspomnianej) IMMERSJI ŚWIATA GRY.
Żaden nie przyjmuje postawy coś tam wie, ale nie do końca, to się wypowiem.

E:
cloud pisze: 25 cze 2020, 19:31 a ty nie byłeś księdzem przypadkiem?
Miałem w życiu epizod poszukiwania siebie, który oparłem na uporczywej wierze. Nie byłem księdzem, po prostu zafascynował mnie na pewnym etapie jeden z ruchów religijnych, którym bombardowałem wszędzie mając swój pogląd jako jedyny słuszny. Z perspektywy czasu trochę mi głupio, a jednocześnie się nie wstydzę, no bo tak czasem bywa w różnych sytuacjach. Plus nauczyło mnie to trochę.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: cloud »

siema możesz mi odpisać
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
nigdyniebralemkoksu
Posty: 194
Rejestracja: 22 maja 2019, 17:09

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: nigdyniebralemkoksu »

Zacząłem grać w TLOU2 i na razie wyłączam jak trafiam patrolując ze swoją dziewczyną na lokację i muszę coś zrobić a nikt mi nie mówi czego się ode mnie oczekuje. No zajebisty gameplay.
Ale ja nie o tym. Czytam zachwyty jaki to nie jest majstersztyk i oczywiście np. śniegu tak ładnego w żadnej grze nie widziałem ALE 2 rzeczy myślę, że troche kuleją
a. tekstury, no nawet takie twarze, że mógłbyś zaszpanować, że patrz jakie wyciskamy rzeczy z ps4 a tu tekstura taka meeh, a jak jesteś kartonem leżącym gdzieśtam to nawet nie myśl, że będziesz miał teksturę w wysokiej rozdzielczości
b. oświetlenie, grałem ostatnio w Fallen Order i miałem czasami momenty wow jak fajnie połyskują różne metalowe elementy, albo jakieś piaskowe skały, natotamiast w TLOU2 stoję w pokoju gdzie jest metalowa szafka, drewniane biurko i typiarka w skórzanej kurtce i wszystko odbija światło w dokładnie taki sam sposób i wygląda jak papier
Mnogość elementów na pojedyńczej scenie, refleksy na wodzie wyglądają super, ale czemu takie względnie proste rzeczy zrobili tak słabo?
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: MoTyW »

Była tu ostatnio dyskusja o filmie Warcraft, a dziś akurat taka perełka informacyjna wpadła (źródło: strona CD-Action).
Duncan Jones, reżyser „Moon”, „Kodu nieśmiertelności” i „Warcrafta”, w dyskusji na Twitterze przyznał, że miał zaplanowaną całą trylogię ekranizacji Blizzarda, jednak nie powinniśmy się spodziewać, że kiedykolwiek zobaczymy ją na ekranach. W drugiej części akcja miała skupić się na Thrallu i jego dorastaniu w Durnholde Keep, w trzeciej zaś zobaczylibyśmy wyzwolenia orków na terenie Eastern Kingdoms i wyprawę do Kalimdoru wraz z założeniem Orgrimmaru. Ani słowa o Pladze, Płonącym Legionie czy proroctwach, więc zapowiadało się na istotne zmiany w kanonie. Przynajmniej na papierze.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: zemsta1kadluba »

MicBar pisze: 25 cze 2020, 19:47 No właśnie kompletnie nie mogę, a dlaczego postaram się wyjaśnić na przykładzie:

Mam kumpla, który bardzo mocno kocha serię Uncharted i przygody Nathana. Gdybym swoją opinię oparł tylko ja jego opinii i cut-scenkach obejrzanych na youtubie, to uznałbym, NO RZECZYWIŚCIE. Super gra oparta na kinie przygody ala Indiana Jones. No ale w serie grałem, mam jej sporo do zarzucenia, a przede wszystkim nie trafił do mnie kreowany w niej świat, nie podobało mi się kilka rzeczy, system strzelania uważam za dramatyczny etc.
Tym bardziej powinieneś w takim razie bo jesteś w lepszej pozycji żeby udowodnić mi że nie mam racji, przecież mogłem przeoczyć sporo rzeczy.
Ale czemu zakładasz w ogóle że ja poprzestałem tylko na jakimś jednym gameplayu? Ja oprócz tego przeczytałem/obejrzałem mnóstwo recenzji zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych, przeczytałem opinie graczy na metacriticu (te które były autentycznie ścianami tekstu) i gadam sobie o tej gierce z większą ilością osób niż wy tutaj na forumku. Jakbym wam napisał że jednak grałem w tę grę to uwierz mi że nie bylibyście w stanie tego podważyć, ale ja jestem uczciwy i napisałem że w grę nie grałem, bo sorry ale nie zamierzam wydawać ćwierć klocka na coś co wiem że mi się nie spodoba żeby komuś coś udowodnić na forumku.
Ja mówiłem już że mnie to pierdoli czy wam się to podoba czy nie- nie zamierzam na nikim wymuszać zmiany opinii, ani być panem marudą co przychodzi zabrać wam uśmiechy z twarzy, ale kierując się moim podejściem opisałem wcześniej że dla mnie:
1)Mam trochę bias ogólny negatywny wobec tych wszelkich cinematic experience gierek
2)TLOU2 jest z gatunku story driven game więc storytelling jest centralnym punktem gry i jeżeli on kuleje to wpływa to mocno negatywnie na całą grę, to tak jakby RPG miał zjebany system levelowania postaci
3) TLOU2 jako kontynuacja gry która była wielkim przełomem swojej generacji i wpłynęła w wielkim stopniu na kształt gier jakie powstały po niej (wpływ porównywalny jaki miał Skyrim na boom na gry typu open-world sandbox) jest niestety poddana u mnie dużo wyższemu standardowi do spełnienia (szczególnie że gra powstała po 7 latach więc oczekiwania były spore). Podobne podejście miałem oceniając Art Brut 2, no sorry ale nie jestem w stanie zapomnieć o tym jakie wpływ miał Art Brut 1, to jest świadoma decyzja twórcy że jeżeli tworzy sequel czegoś świetnego to kontynuacja będzie oceniana przez pryzmat oryginału. Jest to uczciwe podejście bo robiąc sequel czegoś produkt automatycznie zyskuje dużo uwagi i sprzedaży za sam fakt bycia sequelem.
Ale oczywiście to jest moje podejście i ktoś może mieć inne, może mieć wyjebane calkowicie w faile fabularne i się bawić fajnie bo lubi skradanki, czy tam strzelanki tps z elementami skradanki, albo lubiał po prostu mechanikę TLOU1 i chciał więcej tego samego, mając wyjebane w całą resztę. I spoko mnie to naprawdę pierdoli choć mam całkowicie inne podejście, tak samo mnie jebie np. że są ludzie co skipują każdą cutscenkę w grach bo liczy się dla nich tylko czysty gameplay.
Ale mam takie samo prawo do mojego podejścia i mojej oceny jak inni i dlatego moja ocena gry jest negatywna. Niezależnie od tego czy grałem w grę będę twierdził że
-fabuła jest bezsensu i stawia wydarzenia części pierwszej na kompletnie nie mające znaczenia
-storytelling jest leniwy w chuuuj, flashbacki i retroaktywne zmiany fabularne to jest pójście linią najmniejszego oporu
-postacie mogłyby grać w polskich serialach są tak debilne i non stop postępują zupełnie nielogicznie, to aż boli, do tego jest ich zwyczajnie za dużo
-dialogi są męczące i bez polotu, dobrze że grając na youtubie jak prawdziwy chad można czasami włączyć tempo 1.5
-niedopracowanie fabularne Druckmann postanowił przykryć przesytem brutalności w celu taniego shock value i ta jego brutalność szybko się wypala
-klimat stara się być taki na siłę depresyjny, ale robi to nieudolnie i jest tak naprawdę bardziej męczący
-zakończenie jest tak głupie że wyjebałem za pierwszym razem ze śmiechu jak je zobaczyłem, nie mogłem w to po prostu uwierzyć że wsadzili to do końcowego produktu i nikt po drodze nie powiedział że jednak to jest idiotyczne (w sumie jak 70% staffu odeszło z firmy to ciężko się dziwić, podejrzewam że sam potężny leaker był po prostu zniesmaczony tym produktem)

Każdy z tych punktów mogę rozwinąć i napisać dlaczego tak uważam i one dla mnie całościowo przekreślają story driven game, jak wspominałem wcześniej mogłaby ją uratować ciekawa mechanika i setting jak w Detroit: Become Human, ale mechanika jest prawie 1:1 taka sama jak z części pierwszej która była 7 lat temu, no sorry ale to jest zupełny brak oryginalności, a to nie jest cecha gry która malują jako literalne 10/10 majstersztyk.
Nawet grafika za którą gra zbiera największe propsy i przyznaję że robi wrażenie, nie jest tak naprawdę jakimś przełomem, mieliśmy dużo gier o podobnym poziomie pięknej grafiki, a poza tym jesteśmy już na przednówku nowej generacji konsol i dosłownie za chwilę ten największy atut TLOU2 przestanie mieć jakiekolwiek znaczenie.
MicBar pisze: 25 cze 2020, 19:47 po prostu zafascynował mnie na pewnym etapie jeden z ruchów religijnych,
czy to był ruch charyzmatyczny? bardzo proszę odpowiedz, może być na priv
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1256
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: stranger »

TLOA PART 2
Szału nie było, ale takiego podejścia pt ,,o kurwa chuje, łamie płytę z grą i szkaluje matki twórców" to kompletnie nie rozumiem.
Odnośnie tych zarzutów o nielogiczne działania głównych bohaterów to serio nie wiem o co chodzi. Dla mnie wszystko się zgadza i klei jak najbardziej. Końcówka kosa, szczególnie ostatnia rozmowa. Gdybym był bardziej wrażliwy to możliwa nawet łezka w oku.
Tytuł napewno waaarty sprawdzenia.
Ostatnio zmieniony 26 cze 2020, 10:14 przez stranger, łącznie zmieniany 1 raz.
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Cz4rny1337 »

Zacznę od tego, że od jakiegoś czasu mam wrażenie, że jesteś osobą która jest zbiorem różnych twierdzeń i opinii, które wykuwane są przez konkretne źródła w internecie, które to źródła uważasz za wiarygodne i z pełnym przekonaniem głosisz ich tezy

dlatego sprostowanie:
"w sumie jak 70% staffu odeszło z firmy to ciężko się dziwić, podejrzewam że sam potężny leaker był po prostu zniesmaczony tym produktem"

ta statystyka to konkretniej:
Z 20 non-lead designers którzy pracowali nad Uncharted 4 - 14 odeszło. Stąd 70%. Też nieokreślona liczba (choć opisana jako znacząca) pracowników artystycznych rzuciła pracę.
ND zatrudnia od 300-400 pracowników [nie chce mi się szukać dokładnych danych, zresztą pewnie ich nie ma]. Ta 14 w ogólnym rozrachunku stanowi jakieś 4,6% [przy 300 pracownikach] czy też 3,5% [przy 400 pracownikach]

Powodem nie jest wybór fabularny w TLOU2 [bo zrobili to po U4], nie jest też LGBT czy niemożność strzelania do koranu - powodem jest to o czym branża krzyczy od dawna, konieczność odkurwiania chorej liczby nadgodzin, wyczerpujący proces pracy nad grą, siedzenie po nocach i w weekendy, brak szacunku dla czasu pracowników, po prostu nieustanny crunch.
Istotne przy tym jest, że jak źle by to nie brzmiało taka jest polityka firmy i nigdy tego nie ukrywali. To tak jakby zatrudnić się w BIG4 w polskim oddziale i narzekać, że robisz za murzyna i domykasz doby w robocie



/Tutaj była długa odpowiedź sprowadzająca większość dialogu z Toba do absurdu, ale w sumie nie ma to sensu, pogadamy jak skończę grę, być może nawet podzielę zdanie POTĘŻNEGO opinowtórcy wykreowane na 6 filmikach, 3 opisach fabuły i niezliczonej ilości postów z chanów.
Obrazek
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1469
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: JVCORE »

Jak mam dodać grę do biblioteki z ps+ jeżeli mam tylko opcje pobierz. Star Wars udało mi sie dodać bez problemu, natomiast gdy chce dodać coda to mam tylko opcje pobierz bez możliwości dodania do biblioteki ktos wie o chuj tu chodzi?
#freefromage

GVMBLER
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1390
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: #1 »

O to że już ja masz w bibliotece
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2361
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: kshaq »

zemsta1kadluba pisze: 25 cze 2020, 18:58 dalej czekam na wyjaśnienie dlaczego muszę wydać 250 zł na grę żeby ocenić jej fabułę która jest elementem nieinteraktywnym
Abstrahując od całej gównoburzy na temat TLOU2, bo w sumie mnie ta gra jebie, to dziwi mnie to pytanie z twojej strony, bo wydajesz mi się mimo wszystko w temacie gier dobrze zorientowany. Przecież gry to nie film i potężną rolę gra w nich immersja. To, że to ty, trzymając pada, jesteś wrzucony w wir jakichś wydarzeń, i od tego, że to ty naciskasz przyciski, zależy co się stanie dalej. Owszem, można oceniać sobie fabułę po gameplayach na yt, ale nigdy nie odda to emocji, jakie gra wywołuje, kiedy grasz w nią sam. Ale to taka dygresja tylko.
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: DeDoK »

ktore asasyny sa warte ogrania?
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2388
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Sialala »

Hitman Silent Assassin to najlepszy asasyn
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: SWN »

Ten w którym napierdalasz papieża i ten z Wrocławia, innych nawet wyraźnie nie pamiętam
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
ODPOWIEDZ