[seria dekady] Dark Souls

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: [seria dekady] Dark Souls

Post autor: con shonery »

Plusa nie mam ale po death stranding wracam i wykupie w razie problemów, dzięki:)
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: [seria dekady] Dark Souls

Post autor: Kalom »

Kupiłem wczoraj ds2 :twisted:
Nie oceniajcie pls
:joint: [*]
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6836
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: [seria dekady] Dark Souls

Post autor: instinkt »

od dłuższego czasu mam zainstalowane Sekiro i Soulsy 3 ale jakoś się nie moge zebrać :dunno:
mimo że uwielbiam serie, a szczególnie Demon'sy i Blooborne'a

mam też nadzieje że remaster Demonsów okaże się prawdą
bardzo lubiłem tam biegać z dual Uchigataną
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: [seria dekady] Dark Souls

Post autor: Peyton »

Kalom pisze:Kupiłem wczoraj ds2 :twisted:
Nie oceniajcie pls
Oceniłem już po pierwszej linijce, za późno.
Shame shame shame shame shame

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: [seria dekady] Dark Souls

Post autor: Kalom »

:((
chujowe soulsy to nadal znak większości inne gry
pograłem trochę i póki co jedyna rzecz, która mi się nie podoba to szybkość z jaką psuje się broń, a tak poza tym to normalne soulsy żadne odmieńce
:joint: [*]
N0V4K
Posty: 79
Rejestracja: 24 wrz 2019, 20:57

Re: [seria dekady] Dark Souls

Post autor: N0V4K »

Tęsknię za tą serią i zastanawiam się czy brać sekiro. Tam walka jest chyba motzno oparta na parowaniu ataków, czego w soulsach nie robiłem, bo miałem chujowe wyczucie, więc zawsze turlałem się jak pojebany.
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 593
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: [seria dekady] Dark Souls

Post autor: Blazfm »

N0V4K pisze: 20 lis 2019, 14:55 Tęsknię za tą serią i zastanawiam się czy brać sekiro. Tam walka jest chyba motzno oparta na parowaniu ataków, czego w soulsach nie robiłem, bo miałem chujowe wyczucie, więc zawsze turlałem się jak pojebany.
Ja miałem te same obawy z tych samych powodów i stylu gry a okazało się że Sekiro, dla mnie, to najłatwiejsza gra From Software, także wszystko zależy od Ciebie.

Ja polecam, bawiłem się doskonale :oops:
https://www.last.fm/user/blazfm
https://www.instagram.com/blazfm
ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
Awatar użytkownika
Chojny
Posty: 471
Rejestracja: 10 maja 2019, 16:48

Re: [seria dekady] Dark Souls

Post autor: Chojny »

co prawda do dziś nie ubiłem dwóch ostatnich bossów z sekiro, ale myślę że zachęcę cię faktem, że ripostowanie i blokowanie - w przeciwieństwie do soulsów - odbywa się za pomocą tego samego przycisku. dla mnie było to olbrzymie usprawnienie w kwestii parowania, a też unikałem tej mechaniki w innych grach from softu, w sekiro weszła w krew bardzo szybko
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: [seria dekady] Dark Souls

Post autor: Kalom »

Chojny pisze: 04 sie 2019, 20:46z innych zalet podwójne ostrze
To prawda piękna jest to broń :bowdown:
Dwójka zrobiona po ~40h bez dlc i trochę rozczarowanko bossami, bo z dwóch pozostawiło jakieś lepsze wrażenie po sobie, a większość spadła za max drugim podejściem no i te finałowe mega słabe :nonono:
Za to dużo wkurwiających lokacji robione chyba z myślą "O PACZCIE JAKĄ ZAJEBISTĄ MECHANIKĘ UŻYWANIA POCHODNI WYMYŚLILIŚMY"
Gorsze to niż 1 czy 3, ale i tak warto sobie ograć jak ktoś jest fanem serii, zwłaszcza, że teraz po 30zł scholarsy są. Ja się fajnie bawiłem i definitywnie polecam. Hejterów dark souls 2 nie pozdrawiam :censored:
:joint: [*]
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 593
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: [seria dekady] Dark Souls

Post autor: Blazfm »

A ja sobie kupiłem właśnie Dark Souls Remastered i będę pizgał :cool:
https://www.last.fm/user/blazfm
https://www.instagram.com/blazfm
ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: [seria dekady] Dark Souls

Post autor: Kubinsky »

na ps store jest bloodborne do powinięcia za 39,90zł do 5 lutego. jako że cena spoko to sobie chciałem kupić, ale mam do was e koledzy jedno pytanko.
Spoiler
czy takich miejscówek jest w grze sporo, czy to tylko jedna taka? chodzi mi konkretnie o miejsca w których są pająki.
pytam bo mam dość mocną arachnofobię i o ile gram sobie w wieśka 3 obecnie i jakoś udaje mi się zachować względny spokój przy wszelkich insektoidach o tyle te pająki w bloodbornie to już level hard dla osób z tą fobią :lol:
z drugiej strony właśnie przez gry udaje mi się trochę oswoić z tym lękiem, więc pewnie jakoś dam radę, no ale i tak wolałbym wiedzieć czy często się w grze pajączki spotyka.
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: [seria dekady] Dark Souls

Post autor: Rupert »

Spoiler
jeden z bossów to ogromny pająk
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: [seria dekady] Dark Souls

Post autor: Kubinsky »

dziękówa za info rupert.
zakup dokonany, może uda się nagrać streama jak dostaję zawału podczas gry.
Awatar użytkownika
Diavolo
Posty: 85
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: Włocławek

Re: [seria dekady] Dark Souls

Post autor: Diavolo »

właśnie dzisiaj ubiłem Gaela, najlepszy boss w serii
[Zwrotka 1: Sentino]
Nie masz hajsu dla mnie, to się pierdol
Awatar użytkownika
Iceman
Posty: 157
Rejestracja: 13 maja 2019, 16:25

Re: [seria dekady] Dark Souls

Post autor: Iceman »

Właśnie ukończyłem DS2 i jest to chyba mój pierwszy wypadek gry która jest równie chujowa co dobra.
Na minus to że większość poziomów jest śmiesznie mała, tragiczny movement, trudność oparta o to ile wpierdolimy przeciwników do jednego pomieszczenia. Graficznie widać że był downgrade, ale również design i wygląd lokacji jest co najwyżej przeciętny. 3/4 bossów ubiłem za pierwszym podejściem co jest nie do przyjęcia w porównaniu do 1 czy 3.
DLC ratuje sytuacje, duża różnorodność w sprzęcie i buildach. PVP powiedziałbym że najlepsze w serii.
Może kiedyś wróce żeby ograć jeszcze raz, ale do reszty gier z serii nie ma żadnego podjazdu.
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 593
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: [seria dekady] Dark Souls

Post autor: Blazfm »

No level design w dwójce to jest kurwa beka, wszędzie jebanymi windami z lokacji w chmurach do kurwa wielkiej kuźni piekieł.
Ale i tak ją kocham :oops:
https://www.last.fm/user/blazfm
https://www.instagram.com/blazfm
ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
Awatar użytkownika
Raph
Posty: 318
Rejestracja: 10 maja 2019, 12:15
Lokalizacja: Śląsk

Re: [seria dekady] Dark Souls

Post autor: Raph »

Nie, no, tak jak pisałem: dwójka najchujowsza, bo inna ekipa niż w przypadku 1, 3, Sekiro i Bloodborne nie kumała patentu z tym uczeniem gry na nieświadomce. Tym, że zanim poślą Ci dwóch przeciwników jednego typu, najpierw gdzieś w odosobnieniu mierzysz się z jednym przeciwnikiem tego typu. Strasznie mnie to wkurwiało.
...
Awatar użytkownika
hubi
Posty: 162
Rejestracja: 24 maja 2019, 20:17
Lokalizacja: ośka

Re: [seria dekady] Dark Souls

Post autor: hubi »

ekipa była ta sama tylko miyazaki był już w yharnam myślami a stanowiska reżyserów objęły jakieś dwa frendzle, z czego jednego odsunęli od projektu w połowie i ten drugi leciał od nowa a deadliney nieubłagane. ds2 ma grzeszków w chuj ale jak na taki burdel to całkiem w kutas gierda im wyszła. ja właśnie lecę dwójkę od nowa bo wszystkie dlc na kupce wstydu a ponoć kozacko wyszły jak już nikt nad nimi nie stał.
Awatar użytkownika
Chojny
Posty: 471
Rejestracja: 10 maja 2019, 16:48

Re: [seria dekady] Dark Souls

Post autor: Chojny »

źle wspominam te dlc do dwójki, frustrujące, przeciągnięte, z dużą powtarzalnością przeciwników. no ale fakt, każde z nich dodało przynajmniej jednego genialnego bossa

ostatnio zacząłem trójkę piromantą i lekko nie ma, dwóch bossów i tak musiałem siekierą zaciukać. ale słyszałem dużo dobrego o tym ile można wygrać na późniejszym buildzie, nie poddawaj się szkielet
Awatar użytkownika
LeeSu
Posty: 1594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:52

Re: [seria dekady] Dark Souls

Post autor: LeeSu »

Ale mi kopy spuszcza ta gierka. Pierwszy raz gram w trójkę i pierwszy raz w jakieś soulsy w ogóle i kompletnie nie ogarniam co się dzieje. Jestem przy drugim bosie i od początku padłem już jakieś kilkadziesiąt razy luźno. Trochę sfrustrowany wczoraj odpaliłem jakiś gameplay gdzie gość też pierwszy raz grał i nie padł do drugiego bossa ani razu xD
Może jestem trochę upośledzony, ale trudno, za chwile próbuję znowu. Muszę się trochę opanować z szarżowaniem i zacząć używać mózgu i powinno być git.
W każdym razie kumam fenomen i propsuję

e: drugi bossik rozpykany :joint:
Coś czuję, że zepsułem build chara, ale yolo, lecę bez poradników
+48 997
To nie pitca na dowuz
ODPOWIEDZ