Now playing, czyli co jest grane?

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

dyskusję o wymarzonych grach przeniosłem do oddzielnego tematu, dobra rozkminka
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1469
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: JVCORE »

Naspawalem sie i stwierdziłem że kupię GTA SA na ps4 jest super
#freefromage

GVMBLER
Awatar użytkownika
esdoen
Posty: 1214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:44

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: esdoen »

Po Dark Souls III zrobiłem pierwsze podejście do Dark Souls II. No regrets.

Piękna gra. Mechanika już trochę odstaje od DSIII, czy Bloodborne'a, czuć że to wszystko jest trochę kwadratowe. Niemniej gra się miodnie, hub i NPC-e IMO dużo lepsze niż w DSIII. Trudność na początku sporo bardziej hardkorowa niż w DSIII, ale z czasem (i chyba po prostu dobrym rozwojem postaci) zrobiło się prościutko... aż do DLC, czyli tak samo jak w trójce. DLC zasługują na osobny bowdown, bo raz że wykręciły poziom trudności do faktycznie morderczego, a dwa miały naprawdę piękne i przemyślane lokacje. Ogólnie brać na wyprzedaży, bo aż żal że tak późno przysiadłem do tego tytułu.

Teraz chyba kolejne podeście do jedynki, ale to po przerwie, bo jednak pojawia się znużenie souls-like'ami.
Awatar użytkownika
deska
Posty: 1083
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:57

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: deska »

no dobra, wkręciłem się w tego wiedźmina tym razem, ta gra dopiero w Novigradzie się zaczyna rozkręcać
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2359
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: kshaq »

novigrad imo to najnudniejszy fragment
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: oyche »

zara się zbucham i odpalam vedymina, a ugułem to sonic colors grałem dziś, nie lubię platformówek zręcznościowek ale jak ktoś lubi to spoko chyba
Awatar użytkownika
deska
Posty: 1083
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:57

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: deska »

kshaq pisze: 15 maja 2020, 21:50 novigrad imo to najnudniejszy fragment
no może to kwestia tego, że wątek barona już kiedyś przeszedłem, ale ja dopiero w novigradzie poczułem to życie, mnogość wątków, milion rzeczy do zrobienia (szkoda że dużo nie na mój level jeszcze)
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: DeDoK »

najbardziej przejebany jest
Spoiler
ten koncowy wampir w krew i wino
Rev
Posty: 603
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rev »

A no, przerwałem gre na tym kutasie i nie wróciłem od kilku lat, więc nie skończyłem dodatku :lol: Wróciłbym i ograł całość od początku z dodatkami bo nic nie pamiętam już, ale mam ten sam problem co z serialami, nie lubię grać w gry drugi raz, nawet jak zapomne totalnie o czym były.
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9068
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: genocidegeneral »

nie no jest dość trudny ten gościu, ale ogólnie lot jest wysoki w przypadku tej postaci - jego forma bitewna wygląda jak jakiś oszluzg z nadmiarem chromosomów, a im dalej w las walkę, tym gorzej :nonono:
Obrazek
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4674
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rupert »

Niee automata no grałem wczoraj 13 godzin i dziś zaspałem do roboty, ale było warto jestem oczarowany światem polecanko

Wysłane z mojego G3121 przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Peyton »

no nier automata to złoto absolutne. Nie zapomnij, że pierwsze przejście gry to dopiero początek opowiadanej historii ;)
nigdyniebralemkoksu
Posty: 194
Rejestracja: 22 maja 2019, 17:09

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: nigdyniebralemkoksu »

Kupiłem sobie GRIDa, bo uwielbiam pierwszą część. Na początku trochę się zawiodłem, bo model jazdy jakiś zabawkowy, po zabawie w opcjach, zmniejszeniu asyst jest bardzo fajnie.
Graficznie jest chyba lepiej niż się spodziewałem, no i super, że otoczenie nie jest tak puste jak w GTS. Na minus oczywiście 30FPS :(
Ale, że mogę sobie pojeździć po Barcelonie jakimiś starymi BMW to to co było najlepsze w tej gierce zawsze.
Spoiler
Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 906
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rozpierdalator »

Ale bieda jak 30fps, a chciałem se kupić na Xboxa po taniości tego GRIDa. Codemasters zawsze elegancko optymalizuje gry, tu widocznie im się nie chciało. No chuj, będę dalej męczył Forzę 7
A LAMUSY PALĄ SZAJS
I PRUJĄ SIĘ NA PSACH
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Kubinsky »

ale mi się wkręciło to cities skylines z ps plusa :oops:
nie przypuszczałem, że symulator budowania miasta aż tak przypadnie mi do gustu.
moja kreatywność jest niezbyt wysoka, połączenia dróg w mieście mało sensowne a moje zarządzanie funduszami woła o pomstę do nieba ale i tak gra się bardzo przyjemnie.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

A jak sterowanie padem? Wiem ze można myszkę podłączyć ale nie chce
Obrazek
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: oldschool »

@Kubinsky to widać, że dopiero zaczynasz, bo po kilku h gry, to finanse są najmniejszym problemem, a liczą się właściwie jedynie korki w mieście. Ja grałem na PC i gra to jest złoto, ale jest z 10 DLC do podstawki (ja mam fioła na punkcie grania w "ostateczną wersję ze wszystkim" i w sumie poza zbudowaniem największego miasta to nie ma w tej gierce jakichś celów. Dodatkowo to nie jest gra do robienie jednego miasta 1000h, bardziej 10 miast w tym czasie. Jakoś nie mogę wrócić do tego tytułu, ale kiedyś nadejdzie na to czas.
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Kubinsky »

Cz4rny1337 pisze: 23 maja 2020, 21:41 A jak sterowanie padem? Wiem ze można myszkę podłączyć ale nie chce
pewnie zależy od preferencji ale mi ani trochę nie sprawia problemow sterowanie padem w tej grze.

@oldschool
bardzo możliwe że będzie tak jak mówisz ale narazie gierka sprawia mi frajdę :D
z tymi korkami to już sie boję, bo jeśli chodzi o taką "wyobraznię drogową" w stylu jak zrobic żeby połączyc droge A z drogą B aby byl dostęp do tego i tego, żeby nie bylo przy okazji korków, gdzie światła rozmiescic itd. to jestem bardzo kiepski, no ale zobaczymy jak to będzie.

a mam od razu do ciebie pytanko: jest w tym symulatorze możliwosc ustalania polityki na danym obszarze? bo jeszcze tego nie ogarnąłem
chodzi mi o to, czy da się na przykład na danym terenie stworzyc politykę liberalną w kwestii narkotyków i postawic pare coffe shopów aby ściągnąc do miasta więcej turystów?
chociaż to tylko symulator budowania miasta więc pewnie tak rozbudowane to to nie jest :D
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: oldschool »

Jeśli chodzi o jaranie to nie wiem, wątpię aby taka mechanika była w grze (może w jakimś DLC), ale jest system ustalania odrębnych przepisów dla danej dzielnicy, np. zakaz ruchu ciężarówek w niej itd.
Spoiler
Obrazek
coś w tym stylu
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2174
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Opieronie »

Z tego co kiedyś grałem/oglądałem jest na YT sporo ogarniaczy i poradników, choć widziałem, że większość jest oparta na jakichś modach. Bardzo fajne rzeczy tam tworzą ale i to na starszych wersjach.
ODPOWIEDZ