Now playing, czyli co jest grane?

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Yayo »

Przeszedłem wreszcie "Red Dead Redemption" jedynkę i zajebista, strasznie się nahajpowałem na drugą część po ogarnięciu jej recenzji. Oprócz tego ogrywam (chyba kończę) "Call Of Duty WWII" i na początku strasznie mi nie spasowały te zmiany z apteczkami, cały czas mi brakowało amunicji no ale z czasem się zajarałem... Tylko dubbing lekko zjebany. Sama historia jak to CoD, mimo wszystko podoba mi się i ciary przy wyzwoleniu Paryża. Strzela się świetnie. Prócz tego ciągle staram się grać w "Fall Guys", ale nie mam cierpliwości i jestem raczej noobem :lol:
Rev
Posty: 603
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rev »

Ja ograłem pierw RDR2, potem RDR1, dwójka generalnie lepsza, czy to gameplejowo, czy to graficznie, aczkolwiek fabuła chyba troszkę lepsza w 1, szczególnie to zakończenie, no rozjebało mnie to totalnie i nie miałem zielonego pojęcia że na to się zapowiada. IMO lepiej właśnie zagrać w 2, potem 1, bo nie mając tej świadomości grając w 2 co się wydarzy później, lepiej się gra, masz nadzieję że postacie XYZ jakoś tam sobie poradzą, no a tu taki kutas.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4680
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Parlae »

Przeszedłem obie części, obie są znakomite ale jednak dwójka jest lepsza pod każdym względem IMO. Nawet fabularnie.
Rev
Posty: 603
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rev »

A no widzisz, ja jednak uważam że zakończenie jedynki delikatnie wpierdala dwójkę, no jest to coś przekurwamocnego i nie dziwie się, że wiele stron w rankingach typu BEST VIDEO GAME ENDING EVER wymienia RDR1 na pierwszym miejscu, na piedestale też zasłużenie umieszczajac BioShocka 1. Ogrywając RDR1 po RDR2 generalnie wkurwiało mnie upośledzenie sterowania i wiele innych rzeczy, no ale sama historia, a szczególnie zakonczenie wynagordziło mi to w pełni.

daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: daveyo »

Ten Tony Hawk jest genialny, zagrywam się od premierki. :bowdown: Piękna robota przy odświeżeniu serii. :oops:
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3684
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Prez »

odpalilem Dark Souls 2 po skończeniu 1 od razu, masochizm?
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
esdoen
Posty: 1214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:44

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: esdoen »

lecisz z całą trylogią, na rozpędzie najlepiej się gra :D

ja powinąłem wczoraj na PS Store Resident Evil 3. Gorszy remake niż RE2, ale to nadal Resident, i sprawił sporo frajdy (Nemesis w oryginale jednak był bardziej uciążliwy, tak jak Tyrant w RE2, tutaj większość encounterów oskryptowana). Niestety jak to bywa z Residentami, dzień później już skończony, a na razie na wielokrotne playthrough niezbyt mam ochotę.
Awatar użytkownika
papier
Posty: 101
Rejestracja: 21 kwie 2019, 23:02

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: papier »

THPS :bowdown: Pierwsza gierka od czasu RDR2, którą kupiłem na premierę. Dzisiaj w końcu udało mi się skończyć pierwszą część. Wczoraj wieczorem głowiłem się nad zdobyciem ostatniego stat pointsa w Downhill Jam (tego na billboardzie) i w końcu siadło chyba za trzecim razem po zmianie sposobu dojazdu XDD Na dzisiaj zostawiłem sobie złoto na Burnside. Co się nawkurwiałem, to moje, ale ostatecznie udało się wbić. Od jutra biorę się za dwójeczkę i może za tydzień o tej porze będzie też skończona. Platyny na pewno nie wbiję, bo nie umiem robić kombosów i lamię strasznie, ale ile funu daje ta gra, to jest niesamowite.
GOTY? No proste, że tak.
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: zemsta1kadluba »

odświeżam sobie Tropico 3 i przypomniałem sobie że ta gra to była mój pierwszy redpill jak byłem gimbusem lol
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20581
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: phobos »

AC Origins, na początku wkurwiał mnie system walki ale trochę zupgradowałem gear i walę z axa i jest gitówa, fabuła też się rozkręca
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Whtn »

jeżeli to to samo co odyssey to z początku będziesz nakurwiał jak pojebany a koło 20 lvlu uświadomisz sobie, że to nie ma sensu i wszystko jest takie same, questów milion, a grind niezbyt przyjemny
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Jaayu »

noo w Origins w podstawce jest malo expa za questy i kurwa ogarniecie wysokiego levelu zajmuje duuzo czasu, natomiast w tym dodatku co sie dzieje w Synaju to questy daja w chuj expa i jest o wiele lepiej z tym. kurwa az chyba zamontuje za jakis czas znowu, bo swiat przedstawiony jest wspanialy
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20581
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: phobos »

no właśnie fajny jest świat gierki, a z gameplayem to wiadomo, zescoutuj obóz bandytów orłem, rozpierdol ich i tak w kółko, ale by sobie pograć 2-3h tygodniowo i polatać po Egipcie to spoko sprawa
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
jankes
Posty: 162
Rejestracja: 19 kwie 2019, 16:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: jankes »

Jak jesteś starszym byczkiem kup se THPS 1+2, łzy w oczach - wspaniała jest to gra.
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: zemsta1kadluba »

Whtn pisze: 13 wrz 2020, 19:52 jeżeli to to samo co odyssey to z początku będziesz nakurwiał jak pojebany a koło 20 lvlu uświadomisz sobie, że to nie ma sensu i wszystko jest takie same, questów milion, a grind niezbyt przyjemny
właśnie opisałeś każdą praktycznie część AC a i w sumie Far Cry'a xd
te open worldy są robione na jedno kopyto kopiuj wklejką
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Whtn »

No wiem bo po Odyssey zagrałem w fc5 i też nie skończyłem :rotfl: ale fc3 zawsze w serduszku
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2359
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: kshaq »

zemsta1kadluba pisze: 15 wrz 2020, 14:37 właśnie opisałeś każdą praktycznie część AC a i w sumie Far Cry'a xd
Proszę nie obrażać trylogii wrocławskiego asasyna
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: zemsta1kadluba »

Whtn pisze: 15 wrz 2020, 16:28 No wiem bo po Odyssey zagrałem w fc5 i też nie skończyłem :rotfl: ale fc3 zawsze w serduszku
fc3 ehh też ma z tym trochę problem ale to była wtedy jeszcze taka trochę nowość, no i Vaas tam robił robotę, ale też z czasem to się robiło monotonne strasznie
kshaq pisze: 15 wrz 2020, 16:42 Proszę nie obrażać trylogii wrocławskiego asasyna
nigdy nie kumałem fenomenu AC, aczkolwiek pierwsze dwie części mi się podobały ale potem też już olałem
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3247
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: yungXpaproch »

u mnie ogrywane pathologic 2. druga czesc czyli troche remake, troche przerobienie jedynki z 2005. gra generalnie genialna, daje do myslenia jak bardzo nieambitna jest branza game-devu. najwazniejszym elementem gameplayu jest czas, ktory uplywa ciagle. w grach jestesmy przyzwyczajeni, ze starcza nam czasu na wszystko, ta gra jest o tym, ze nie na wszystko bedziemy mieli czas. cala akcja toczy sie w 12 dni.
najwazniejsza roznica pomiedzy pathologic classic a pathologic 2 to to, ze w jedynce mozemy grac fabule trzema bohaterami, widzimy akcje z trzech perspektyw oddzielnie. w dwojce na razie jest jedna postac do ogrania, chociaz tworcy sa w trakcie pracy wprowadzania drugiej perspektywy
generalnie goraco polecam gierke, niektorym moze nie podejsc przez poziom trudnosci, ktory jest czescia gry ale warto dac szanse. z fartem
Awatar użytkownika
neks
Posty: 1205
Rejestracja: 21 kwie 2019, 15:39

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: neks »

papier pisze: 13 wrz 2020, 19:17 THPS :bowdown: Pierwsza gierka od czasu RDR2, którą kupiłem na premierę. Dzisiaj w końcu udało mi się skończyć pierwszą część. Wczoraj wieczorem głowiłem się nad zdobyciem ostatniego stat pointsa w Downhill Jam (tego na billboardzie) i w końcu siadło chyba za trzecim razem po zmianie sposobu dojazdu XDD Na dzisiaj zostawiłem sobie złoto na Burnside. Co się nawkurwiałem, to moje, ale ostatecznie udało się wbić. Od jutra biorę się za dwójeczkę i może za tydzień o tej porze będzie też skończona. Platyny na pewno nie wbiję, bo nie umiem robić kombosów i lamię strasznie, ale ile funu daje ta gra, to jest niesamowite.
GOTY? No proste, że tak.
mi właśnie został tylko ten jeden stat point jeszcze i też na koniec miałem zostawione złoto w Burnside :lol: najgorszy skate park w chuj, ale udało się w końcu, na dniach siadam do drugiej części, ogólnie piękny remake i zabawa jak za dzieciaka

no i mam nadzieję że plotki się potwierdzą i trójka też będzie odświeżana
ODPOWIEDZ