Now playing, czyli co jest grane?

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Globe
Posty: 1218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Globe »

Też sobie pograłem w to ostatnio. Gdzieś na szczanie mi się wyświetliło jak gościu pochwalił się swoją rozmową z AI, że jest AI, a potem, że jest jakimś demonem czy coś xD Jak się idzie w tym kierunku, można fajne rezultaty uzyskać. Idąc po najmniejszej linii oporu też dobrze się bawiłem. Spróbuję się powstrzymać i nie odpalić. Przyłączam się do propsów kolegi wyżej i polecam.

e: do kolegi z poprzedniej strony
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3648
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Prez »

Odpaliłem, bo mocno mnie zaciekawiliscie ale dość szybko napotkałem błędy w logice i pogubilem się w dialogach, dwóch typow podcięło mi gardlo, jakis gościu mnie uratowal i meczy mnie pytaniem jak mam na imię, jak mu odpowiadam to się oburza, że wiem jak on ma na imię ale kłamie i nie chce mu powiedzieć :dunno:
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: kshaq »

Trzeba ogarnąć jak w to grać i nie bać się modyfikować postów mechanizmu, jeśli widać, że coś jest zjebane. To jest darmowa wersja i ma swoje wady, ale kurwa wolność :joint:
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: oKulTywowany »

Mafia the city of lost heaven , w oczekiwaniu na opiniowy oksymoron :D :bowdown: :bowdown:
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: niuhniuh »

@kshaq ale kurwa sztos ta gierka :bowdown:

Dodano po 29 minutach 2 sekundach:
Spoiler
Obrazek
:rotfl: przeca to ma taki potencjał na jakąś serię youtubową że o ja pierdziele
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: kshaq »

Ja akurat często nie lubię, jeśli gra próbuje sterować moim zachowaniem, więc jak coś się odpierdala, to edytuję i elo :D

Ale wciąga chujstwo. Wczoraj zostałem zjedzony przez zombie, okazało się, że zombie tylko na zewnątrz są tępe, ale mają bardzo bogate życie wewnętrzne. Poprosiłem maga, którego spotkałem w moim zombie-wnętrzu, żeby mi pozwolił wrócić - mag się jebnął i poza mną "wrócił" jeszcze dwie osoby. Tak więc śmigałem sobie po post apokaliptycznym świecie w trzyosobowej grupie świadomych zombie. Czy produkcje AAA dostarczą wam takich wrażeń? :dunno:
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: niuhniuh »

kshaq pisze: 06 sie 2020, 15:28 Czy produkcje AAA dostarczą wam takich wrażeń?
a może, za kilka lat :idea:
wciąga to bez kitu, w piwnicy dokonałem aborcji w towarzystwie jakiegoś szemranego doktora, no tego to chyba akurat nigdy gry AAA nie dostarczą :lol:
lubią się zmieniać settingi, ale w sumie beka z tego, bo zaczynałem wieśniakiem średniowiecznym, a skończyłem robiąc rozpierdol w rosyjskiej ambasadzie jako członek bojówki :joint:
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: kshaq »

Ten płatny dużo lepiej trzyma setting, jest darmowy tydzień próbny, można se sprawdzić za friko.
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: niuhniuh »

a to sobie z chęcią ogarnę wieczorkiem. chociaż już darmowa wersja to dla mnie odkrycie niezłe
Awatar użytkownika
Chojny
Posty: 471
Rejestracja: 10 maja 2019, 16:48

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Chojny »

fajne, ale ciekawe po ilu podejściach zaczynają się powtarzać assety/postaci/sytuaje
but still, lepsze questy niż w większości AAA open-worldów, wcale nie przesadzam
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: kshaq »

Jeszcze nic mi się nie powtórzyło, a od wczoraj rozegrałem w to chyba z 15 godzin. Dzisiaj właśnie zostałem bogiem i przejąłem umysł człowieka, który został moim avatarem na ziemi. Obecnie smok, którego zesłałem, pali miasto, które nie chciało we mnie uwierzyć i próbowało ukamienować mojego posłańca. Moje miłosierdzie ma swoje granice :joint:
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Whtn »

Shadow Warrior 2 jest grany, one linery i dialogi głównej postaci chyba pisał belmondziak w najlepszej formie, masa jakościowych followupow do popkultury, pod tym względem tak powinien wyglądać Duke Nukem Forever :bowdown: a co do gameplayu, to bardzo przyjemny, strzelanie, proste rozwijanie postaci, nowe pukawki sprawiają dużo radości, jedyne co mnie wkurwia to brak możliwości przyspieszenia dialogów, i dużo momentów zamułki w których musisz teleportować się do bazy, wziąć questa, teleportować się na teren questa i dopiero napierdalasz, w doomie dużo lepiej było to rozwiązane, chociaż z drugiej strony w sw2 sporo więcej pobocznych aktywności jest
A jak jutro skończę, to biorę się za far cry 5, skończyłem trójkę i czwórkę praktycznie zaraz po ich premierach to może mi się szybko nie znudzi
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

pożyczyłem od ziomka Sekiro, zaraz zainstaluje się aktualizacja i będę sobie pluł w brodę :twisted:
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3648
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Prez »

wytrwałości życzę, gra ponoć przecudowna, czeka na mnie zainstalowana ale obiecałem sobie, że wjadę w nią dopiero po trylogii soulsow
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
frontkick

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: frontkick »

Włączyłem sobie pierwsze Silent Hill ostatnio i nie dygam jak kiedyś ale nawet fajnie się gra, niestety bez podjazdu do dwójki miedzy innymi przez te jebane skrzydlate stwory na ulicach ktore zabijaja klimat i nie ucieka sie przed nimi ze strachu tylko zeby przestaly wkurwiac
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4606
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Parlae »

A na czym grasz? Też chciałbym ograć dwa pierwsze Silent Hille bo nigdy nie grałem i myślałem o tym ostatnio nawet. Jaki emulator PSX jest dobry? Zupełnie się w tym nie orientuję.
frontkick

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: frontkick »

Nie popieram piractwa i w żadnym razie nie zajebałem z Zatoki Piratów pięknie działającej konwersji w której po prostu uruchamiasz instalator i grasz na pc bez żadnego jebania sie z emulatorami i innymi rzeczami
Awatar użytkownika
checollada
Posty: 689
Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: checollada »

Zacząłem dzisiaj Doom Eternal, ale ten soundtrack niesie po planszach. Diabły+metal arcydobre połączenie
Awatar użytkownika
papier
Posty: 101
Rejestracja: 21 kwie 2019, 23:02

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: papier »

Fall Guys z plusa nawet fajne, ale mało zawartości. Przed chwilą pierwszy raz doszedłem do finałowej rundy, ale nie udało się wygrać, byłem trzeci. Ogólnie na konsoli za darmo to można obczaić, pyknąć sobie sesyjkę 10 minut i wyłączyć, ale jakbym był pececiarzem i miałbym dać za to siedem dych, to jednak XD No nie opłaca się. Lepiej poczekać minimum do świąt i zobaczyć, czy dorzucą jakieś nowe tryby itd, a jak nie dorzucą, to chociaż żeby przecenili na steamie.
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: niuhniuh »

Warzone żem se odpalił znowu no i fajne, możliwość odrodzenia się w grze solo gdy ma się odpowiednią ilość gotówki to strzał w dziesione dla ludzi bez kolegów-graczy, jak na Battle Royale to całkiem rewolucyjna sprawa.
ODPOWIEDZ