Now playing, czyli co jest grane?

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

Wpadło mi w łapska Gays Done no i zajebiozka. Kojarzy mi się z Mad Maxem, który nie miał rewelacyjnych recenzji, a był jedną z moich ulubionych gier. Nie wiem czy będzie prywatnym klasyczkiem, ale wrażenia po weekendzie bardzo dobre. Otwarty świat bardzo przyjemnie przemierza się na motorze, który można tuningować i trzeba tankować. Konieczność ta nie jest upierdliwa, póki co wręcz przeciwnie - wymusza lepsze planowanie trasy i eksploracje. Tylko raz zdarzyło mi się, że zabrakło paliwa na zadupiu i to był jeden z fajniejszych momentów gry. Była deszczowa noc, ja przy jakimś torowisku w lesie, zacząłem iść w kierunku zabudowań, za znakami, które kazały mi wypierdalać no i w końcu znalazłem czego szukałem, a nawet więcej. Taka mini-misja, bez skryptów, wyświetlanych celów i gwarancji nagrody - a wtedy nagroda najbardziej cieszy. Poza tym standardowo - zadania w stylu pojedź i przywieź, niszczenie obozów wrogów, czyszczenie rejonów z zombiaków. Na pochwałę zasługuje też to, że nie tylko poboczne ale i główne zadania można wykonywać po cichaczu, więc to też gratka dla wszystkich amatorów skrytobójstwa.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

tez gram akat no i superancko jest, co prawda to moj pierwszy "duzy" open world od czasu RDR2 chyba, wiec nie jestem przejedzony gatunkiem, ale bardzo cieszy mnie eksploracja i smiganie na motorku

martwi mnie za to dlugosc tej gry bo tam contentu na tony jest i konca nie widac

poczatek troche niemrawy, ale sie rozkreca + irytuje jednak troche czarny ekran przed przerywnikami - inne gry rozwydrzyly mnie absolutnymi brakami przerywnikow etc

kilka drobnych bugow [a tu zawisnie jakas postac, a tu sie ja zatopie w teksture] + przez te "ciecia" kamery mamy sytuacje, ze ide se z buta do celu misji, a odpala sie cutscenka jak jestem na motocyklu etc etc
Obrazek
Johnny

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Johnny »

https://store.steampowered.com/app/1167630/Teardown/

Early access, ale wydaje się ciekawe
Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1967
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: yytr »

Ja sobie pykam w przerwach w Ultimate Chicken Horse, zapraszam na partyjkę

Odpaliłem sobie wczoraj Dead Space 2 na PS3 i po 10 minutach wyłączyłem obsrany XD :rotfl:
Awatar użytkownika
Introvert
Posty: 22
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:09

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Introvert »

Dead Space raczej nie wydawał mi się szczególnie straszny. Za to Silent Hilla nigdy ponad godziny nie dałem rady grać, a prób było kilka :lol: Ja zacząłem właśnie Sludge Life, jest za free na Epic. Strasznie dziwna gra i w sumie nie wiem czy się dobrze przy tym bawię, ale wrzucam bo znalazłem tam najlepszego rapera https://www.youtube.com/watch?v=4EAGUyrZ0-s Posłuchałbym jakiegoś LP w takim klimacie :)
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Kubinsky »

skoro już wspomniane zostały dead space i silent hill to zna ktoś jakieś fajne horrory jakie wyszły w ostatnich latach?
chodzi mi o jakieś rzeczy które straszą nieco ambitniej, jak na przykład wspomniane SH albo gry od Frictional Games. Outlast i inne produkcje w których jest 100 jumpscare-ów na godzinę raczej mnie nie interesują
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4682
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Parlae »

Może Darkwood co. Dobry klimat tam jest. Akurat jest w listopadowym Humble Choice więc okazja zdobyć taniej.
Johnny

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Johnny »

Tylko trzeba brać pod uwagę ze Darkwood to dość trudna gra (ale fajna)
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Whtn »

Mam trochę wiecej czasu ostatnio więc wziąłem się za RDR2 na PCta, kurwa w to po pierwsze - nie da się grać na klawiaturze, a kombinacja uderzania klawiszem F a blokowania ciosów R to są wyżyny absurdu. Po drugie, kurwa jakie to ma przydługawe i wkurwiające animacje, chociażby ten moment w którym należy wymienić koło w wozie, które najpierw trzeba podnieść, później przetoczyć, następnie nałożyć na ośkę i dobić :bowdown: po trzecie - system żarcia też wkurwiający, znaczy, byłby fajny gdyby nie to że idziesz opierdolić farmę jakiegoś johna amisza czy innego wodza wielką faje, wbijasz do chaty, chcesz opierdolić skrzynie w której jest powiedzmy kilka rzeczy w tym puszka fasolki i kurwa każdą rzecz z osobna musisz przytrzymać to jebane R czy tam E żeby wziąć ze skrzyni, to już system opierdalania skrzyni z gothica 1 był lepszy, szybszy i mniej wkurwiający. A i pewnie z biegiem gry system obozu też zacznie mnie irytować (czemu tam kurwa nie można biegać??) No ale coś za coś, świat, klimacik niedzielnego oglądania włoskich westernów na TVP2 podczas wpierdalania mielonego z ziemniakami, grafika, muzyka - 10/10.
Johnny

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Johnny »

Co jak co, ale w 3/4 gier się lepiej gra na kontrolerze
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4421
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Kalom »

Darkwood można teraz kupić na bazarze łowców gier za 4-5zł bo było w humble choice, więc jak ktoś ogarnia te stronę to mogę polecić.
:joint: [*]
Rev
Posty: 603
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rev »

Na halloween na steamie było za 20zl, sam powinalem i super jest ta giereczka takze ziomkj tam wyzej wez sobie darkwood i bd super
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Kubinsky »

obił mi się ten darkwood o uszy ale jakoś nie zainteresowałem się mocniej tematem.
dzięki za polecenie ziomeczki, trzeba będzie sprawdzić
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: moxxi »

Nabijam 500h jak @sebring w Fallout New Vegas :cool:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4224
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: sebring »

mam nadzieję że ścieżką legionu :joint:
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: moxxi »

Niestety, Legion będzie walony na suke tym razem :(

NCR też :twisted:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4224
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: sebring »

pogadanka o filozofii i źródle powstania legionu z kajzerem (razem z gadkami z housem) to jedne z najlepszych momentów w erpegach w ogóle, za kazdym razem bez skipowania puszczane
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: moxxi »

Prawda, szkoda jednak że Legion został potraktowany strasznie "brutalnie" przez małą ilość wątków i ogólnie widać że brak dopracowania i rozwinięcia wielu kwestii, musze zobaczyć czy na nexusie nie ma jakiegoś moda który to naprawia bo w sumie może bym sobie przeszedł napierdalając lamusów supermłotem albo rękawicą balistyczną :dunno:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4224
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: sebring »

i tak odjebali w chuj zajebistej robotę, że w mniej niz rok zrobili taką dojebaną i wielką grę, która jest grywalna (kluczowe słowo w tym zdaniu, bo ile błędów w grze jest i jak potrafi się scrashować każdy kto grał widzi)
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1437
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: niuhniuh »

strasznie odjebała Bethesda, po genialnym NV już wszystkie Fallouty powinny iść w ręce Obsidianu. Ale mi narobiliscie chęci na powrót do Mojave. Będzie robiony heavy modding i jazda żeby jeszcze przed Cyberpunkiem kurier zdecydował o losach New Vegas.
ODPOWIEDZ