Now playing, czyli co jest grane?

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4696
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Parlae »

Jakby zrobili remake czwórki to bym kupił z miejsca. Jedna z moich ulubionych gier z dzieciństwa. W dwójkę też grałem ale poczekam spokojnie aż stanieje.
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Jaayu »

licze na rimejk trójki i czwórki, bo to moje ukochane (obok THUG2) części :oops:
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20647
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: phobos »

w trójkę najbardziej się zagrywałem, kiedyś miałem kompa który nie był w stanie wyrenderować tam grafiki, gra odpalała się jako szare modele otoczenia bez tekstur :lol: wyglądało to tak
Spoiler
Obrazek
także niezły efekt wow miałem gdy już odpaliłem na adekwatnym PC
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4696
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Parlae »

Zacząłem sobie grać w Control i jestem zachwycony tym, jak ta gra wygląda. Cud, miód i orzeszki. Chyba najlepiej wyglądająca gra, jaką widziałem. :bowdown:
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2361
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: kshaq »

Z jednej strony chciałbym wypróbować te gry Quantic Dream, a z drugiej słyszę opinie, że to wydmuszki pozujące na dobre gry i nie wiem, co robić :dunno:
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: zemsta1kadluba »

David Cage to taki hack co uważa się za geniusza więc jest dużo rozwiązań które są debilne i dają ci tylko takie wtf. Jak byłem małolatem to dałbym się pociąć za Fahrenheita że to dzieło doskonałe, dzisiaj widzę jak głupia się robi fabuła od pewnego momentu. Ale do połowy gdzieś jest zajebista. Detroit mu najlepiej wyszedł z tego co grałem, ma trochę tego cage'owskie żenującego sznytu czasami, szkoda generalnie że nie ograniczył się jednak tylko do historii Connora i Hanka, bo jest najlepiej zrobiona (duża w tym zasługa tego że obaj aktorzy złapali dobrą więź i dokładali sporo swoich pomysłów co doprowadzało Cage'a do furii bo jak każdy hack uważa że nie można ingerować w jego wizję)
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

Wróciłem sobie do Bloodborne bo kiedystam dropnalem i kozaczek jest, ubilem bestie kleryka, ale ojciec to przeginka XD
Obrazek
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rupert »

Spokojnie z czasem będzie easy xd gorzej jak odkryjesz jak wejsc do dodatku tam jest grubo

Wysłane z mojego G3121 przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
LeeSu
Posty: 1594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: LeeSu »

szczelaj w gada
+48 997
To nie pitca na dowuz
Johnny

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Johnny »

Pykam sobie w Dirt Rally 2.0 - jest ciężko, bez kierownicy raczej trzeba się nastawić na przyjemność z jazdy, bo na jakieś super wyniki nie ma co. Ale generalnie nawet na padzie jeździ się zajebiscie (pomijając jeden bug - czasem zahaczy się o jakiś głupi pixel a auto zachowuje się jakby zahaczyło się o głaz).
Przydałoby się tylko, żeby autorzy się zapoznali z technikami kompresji danych, bo ponad 100GB to trochę przesada, nawet jak na tak dobrze wyglądająca grę
Rev
Posty: 603
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rev »

Cz4rny1337 pisze: 27 wrz 2020, 21:42 Wróciłem sobie do Bloodborne bo kiedystam dropnalem i kozaczek jest, ubilem bestie kleryka, ale ojciec to przeginka XD
Tez olalem gre w 2017 i kurwa chcialbym wrocic ale z drugiej strony jestem jebanym nerwusem i wiem ze rozpiedole 3 telewizory nim skoncze ta gre..
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

No ja tez nerwus full, ale fajnie czuć progres, czuć się uczysz, czujesz ze jak dedles to dlatego ze odpalony za szybko chciałeś skończyć walkę

No i póki co ze smiercia wiąże się tylko to ze muszę minutę przejść kawałek do bossa znów

No ale jest satysfakcja jak ubijesz bossa czy np już rozkminisz pomniejsze mobki tak ze masz je na pare hitów i Ci nic nie robią

Mnie bardziej od umierania irytowało poczucie zagubienia na początku bo gra absolutnie nie prowadzi za rączkę i w sumie fajne to, ale co będę ściemniał ogarnalem w pewnym momencie poradnik żeby wskazal mi jak zrobić sobie skrót do bossa/dojść do niego w ogóle xD

Co nie zmienia faktu ze raczej będzie to moja druga gra a nie jedyny ogrywany jednocześnie tytuł
Obrazek
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3702
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Prez »

Piękna przygoda przed tobą @Cz4rny1337 życzę cierpliwości i wytrwałości, nawkurwiasz się dużo, ale będzie warto
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

Final Fantasy IX - niby raz przeszedłem w okolicy premiery, ale nie znałem wtedy angielskiego, więc w sumie jakbym grał pierwszy raz. Nie kojarzyłem, że historia jest dość tak ciężka od początku - wiadomo, nie jest to jakiś walec psychologiczny, ale nie jest tak kolorowo, zło wygrywa, dobrzy ludzie umierają a bohaterowie są w sumie bezsilni i mogą tylko dostawać klapsy na dziąsła i uciekać. Ciągle coś się dzieje i nie mogę się doczekać kolejnego posiedzenia, i tak już od 15 godzin. Jedyne co mi trochę wadzi to częstotliwość losowych walk, nie obraziłbym się gdyby było ich o połowę mniej, no ale da się przeżyć. W kolejce czeka już kupiona w promocji siódemka :cool: (klasyczna, nie rimejk).
N0V4K
Posty: 79
Rejestracja: 24 wrz 2019, 20:57

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: N0V4K »

Od jakiegoś czasu pykam w Code Vein. Trochę się zawiodłem na tej gierce. Projekty lokacji to jebane labirynty, dobrze, że twórcy chyba zdali sobie sprawę i na minimapie widać, gdzie już byliśmy. Wrogowie ciągle się powtarzają w różnych wariacjach, nauczenie się ich jest banalne. Ciekawy wydaje się rozwój postaci, w pizdu klas, które możesz zmienić w zasadzie w dowolnym momencie... Ale kurwa nie chce mi się już tego sprawdzać po odblokowaniu X klasy... Sprawdzanie każdego buildu, dopasowanie broni, pancerza, zmienianie stylu gry, jebać. I tak biegam z cwajhanderem i jebie mobki na parę szczałuf. Na pewno lepiej wypadają bossowie, do tej pory każdy był "jakiś". Coś mnie przy tej gierce 3ma, na krótsze pogranie na razie się sprawdza, zobaczymy co dalej. Na pewno nie jest to pozycja tak angażująca jak sously.
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rupert »

Chciałem kupić ale się wstrzymam dzięki

Wysłane z mojego G3121 przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

Ty @Rupert lubisz te wszystkie gierkowe chinskie bajki to 13 Sentinels: Aegis Rim - Visual Novel z elemtnami strategii, ale mega chwalone za operwe i historie oraz sposob jej opwoiadania, tera drogie ale kiedys stanieje, wyglada kozacko

a tera se obczaj to genshin impact taki action-rpg wzorowany na zeldzie
Obrazek
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rupert »

To pierwsze widziałem i jest na liście do zagrania
a to drugie jak nie mam plusa to bd hulać na Ps4? Jak tak to pogram chętnie

Wysłane z mojego G3121 przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

bd bo za darmo jest, smiga normalnie, tylko pamietaj ze to gacha z pojebanymi ratingami, ale cala gre mozna ograc darmowymi postaciami
Obrazek
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rupert »

Super wygląda ślicznie UwU

Wysłane z mojego G3121 przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
ODPOWIEDZ